Přihlásit seZaregistrovat se

Speciálně pro školky

Jonely Magický světelný stůl
6 615Kč
Jonely Magický světelný stůl  Kouzelný světelný stůl je praktický a lehký stůl určený pro hry, umění a terapii. Stůl má vyšší hranu okraje, která zabraňuje rozsypání písku, kamínkům a dalším drobným materiálům, které se používají při vytváření různ..
Jonely Magický světelný stůl  Kouzelný světelný stůl je prakt...
Jonely Nástavec Bublinka
1 681Kč
Nástavec Bublinka Vytváří krásné prostorové obrazce. Bublinku lze využít z obou stran. Nástavec je vhodný k kulatému magickému světelnému stolu. Vyroben z kvalitního polyethylenu. Lze snadno čistit...
Nástavec Bublinka Vytváří krásné prostorové obrazce. Bublink...
Le Toy Van Petilou hrací panel barevný déšť
649Kč
Dřevěný otočný hrací panel s barevnými perličkami. Vydávají dešťový zvuk. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v pokojíčcích, h..
Dřevěný otočný hrací panel s barevnými perličkami. Vydávají d...
Le Toy Van Petilou hrací panel labyrint
649Kč
Dřevěný labyrint se zvířátky. Přiřaď správně kam patří liška, králíček nebo ptáček. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v poko..
Dřevěný labyrint se zvířátky. Přiřaď správně kam patří liška,...
Le Toy Van Petilou hrací panel tvary
649Kč
Najdi správný tvar! Dřevěný hrací panel s tvary na šňůrce. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v pokojíčcích, hernách i školká..
Najdi správný tvar! Dřevěný hrací panel s tvary na šňůrce. Hr...
Le Toy Van Petilou hrací panel xylofon
649Kč
Slyším Tě! Dřevěný xylofon s zabudovanou paličkou. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v pokojíčcích, hernách i školkách. F..
Slyším Tě! Dřevěný xylofon s zabudovanou paličkou. Hrací pane...
Le Toy Van Petilou hrací panel zrdcadlo
649Kč
Zrdcadlo, zrdcadlo... Dřevěné vypouklé zdrcadlo vykouzlí různé obličeje. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v pokojíčcích, he..
Zrdcadlo, zrdcadlo... Dřevěné vypouklé zdrcadlo vykouzlí různ...
Le Toy Van Petilou panel ozubená kolečka
649Kč
Dřevěný panel s barevnými otočnými kolečkami. Panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v pokojíčcích, hernách i školkách. Firma Le ..
Dřevěný panel s barevnými otočnými kolečkami. Panel může být ...
Small Foot Velký motorický stolek
6 220Kč
Velká varianta pro spoustu rukou! Cvičí motorickou dovednost dětí.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bez..
Velká varianta pro spoustu rukou! Cvičí motorickou dovednost ...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)