Přihlásit seZaregistrovat se

Speciálně pro školky

Bigjigs Toys Kreativní fascinující panel 1 ks
1 328Kč
Povzbuďte učení prostřednictvím hry s těmito barevnými panely fascinace. K výběru je celkem 6 rohoží v oranžové, modré, růžové, fialové, zelené nebo červené barvě. Cena je uvedena za 1 kus rohože. Díky 3,5 mm silné ochranné vrstvě jsou tyto panel..
Povzbuďte učení prostřednictvím hry s těmito barevnými panely...
Jonely Magický světelný stůl
6 615Kč
Jonely Magický světelný stůl  Kouzelný světelný stůl je praktický a lehký stůl určený pro hry, umění a terapii. Stůl má vyšší hranu okraje, která zabraňuje rozsypání písku, kamínkům a dalším drobným materiálům, které se používají při vytváření různ..
Jonely Magický světelný stůl  Kouzelný světelný stůl je prakt...
Jonely Nástavec Bublinka
1 681Kč
Nástavec Bublinka Vytváří krásné prostorové obrazce. Bublinku lze využít z obou stran. Nástavec je vhodný k kulatému magickému světelnému stolu. Vyroben z kvalitního polyethylenu. Lze snadno čistit...
Nástavec Bublinka Vytváří krásné prostorové obrazce. Bublink...
Le Toy Van Petilou hrací panel barevný déšť
649Kč
Le Toy Van Petilou hrací panel barevný déšť  Dřevěný otočný hrací panel s barevnými perličkami. Vydávají dešťový zvuk. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, kte..
Le Toy Van Petilou hrací panel barevný déšť  Dřevěný otočný h...
Le Toy Van Petilou hrací panel labyrint
649Kč
Le Toy Van Petilou hrací panel labyrint  Dřevěný labyrint se zvířátky. Přiřaď správně kam patří liška, králíček nebo ptáček. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-pla..
Le Toy Van Petilou hrací panel labyrint  Dřevěný labyrint se ...
Le Toy Van Petilou hrací panel tvary
649Kč
Le Toy Van Petilou hrací panel tvary  Najdi správný tvar! Dřevěný hrací panel s tvary na šňůrce. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné pro..
Le Toy Van Petilou hrací panel tvary  Najdi správný tvar! Dře...
Le Toy Van Petilou hrací panel xylofon
649Kč
Le Toy Van Petilou hrací panel xylofon  Slyším Tě! Dřevěný xylofon s zabudovanou paličkou. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí..
Le Toy Van Petilou hrací panel xylofon  Slyším Tě! Dřevěný xy...
Le Toy Van Petilou hrací panel zrdcadlo
649Kč
Le Toy Van Petilou hrací panel zrdcadlo  Zrdcadlo, zrdcadlo... Dřevěné vypouklé zdrcadlo vykouzlí různé obličeje. Hrací panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vy..
Le Toy Van Petilou hrací panel zrdcadlo  Zrdcadlo, zrdcadlo.....
Le Toy Van Petilou panel ozubená kolečka
649Kč
Le Toy Van Petilou panel ozubená kolečka  Dřevěný panel s barevnými otočnými kolečkami. Panel může být namontován na zeď, volně položen na stůl nebo podlahu. Šestiúhelníkový panel je součástí řady deco-play, které vytvoří zábavné prostředí v pokojí..
Le Toy Van Petilou panel ozubená kolečka  Dřevěný panel s bar...
Small Foot Velký motorický stolek
6 324Kč
Velká varianta pro spoustu rukou! Cvičí motorickou dovednost dětí.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bez..
Velká varianta pro spoustu rukou! Cvičí motorickou dovednost ...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)