Přihlásit seZaregistrovat se

BLACKFIRE

BLACKFIRE Dr. Heuréka - společenská hra
549Kč
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkumavky do zkumavky bez toho, abyste se jich dotkli holou rukou. Presuňte látky rychleji než vaši protivníci, abyste dokázali, že právě vy jste tím nejšikovnejším vědcem v laboratoři!..
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkum...
BLACKFIRE Jungle Speed rozšíření
288Kč
Nové symboly a výzvy pro hráče základního balení Jungle Speed. Rozšíření obsahuje celkem 80 karet. Ke hře budete potřebovat základní hru Jungle Speed...
Nové symboly a výzvy pro hráče základního balení Jungle Speed...
BLACKFIRE Nakrm pejsky
329Kč
Je čas na krmení pejsků! Získej pro svého pejska co nejvíce kostiček, nežti ostatní vše snědí! Jakmile miska přeteče, kuličky se rozkutálí na všechny strany. Hráči je musí co nejrychleji pochytat do tlamy svých pejsků.3 karty jídelníčku - tyto kart..
Je čas na krmení pejsků! Získej pro svého pejska co nejvíce k...
BLACKFIRE Tučňáci - společenská hra
599Kč
Vítejte na Jižním pólu! Naši tučňáci jsou připraveni si s vámi hrát. Házejte barevnými kostkami a najděte odpovídající vajíčka. Buďte prvním hráčem,který sesbírá šest tučňáků a vyhraje.Paměť a trocha štěstí vám pomohou vtéto zábavné expedici na Již..
Vítejte na Jižním pólu! Naši tučňáci jsou připraveni si s vám...
Hra Blackfire - Strážce duší
889Kč
Opatrně se přibližte k rakvi, sfoukněte co nejvícekrát svoji svíčku a vyhrajte! Pozor! Na konci hry se objeví kostlivec, který poctivě počítá početsfouknutých svíček a určí tedy vítěze.UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíc..
Opatrně se přibližte k rakvi, sfoukněte co nejvícekrát svoji ...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)