Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní sady

Alexander Malování a mazání
192Kč
Malování a mazání - PRO DÍVKY Vzdělávací hra, která se skládá z 28 hracích desek na 14 tabulkách a fixu. Každá deska znázorňuje ilustrace a obsahuje popis úkolu, který je nutné splnit. Na všechny hrací desky lze psát a malovat přiloženým fixem. N..
Malování a mazání - PRO DÍVKY Vzdělávací hra, která se sklád...
Alexander Malování a mazání
192Kč
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí na destičkách obrázky pomocí předkreslených teček. Hra obsahuje i obtížnější úkoly, při kterých musí dítě samo vymyslet a namalovat příslušné tvary, které doplní ilustraci. Některé ilustr..
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí ...
Bino Papírové ZOO
109Kč
Papírové ZOO Vybarvi, vystříhej a slož si zvířátka ze ZOO. Sada obsahuje 4 zvířátka, 6 barev a štětec. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České r..
Papírové ZOO Vybarvi, vystříhej a slož si zvířátka ze ZOO. S...
Bino Pěnové 3D obrázky - princezna
140Kč
Pěnové 3D obrázky - princezna Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní zn..
Pěnové 3D obrázky - princezna Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada...
Bino Pěnové 3D obrázky dinosaurus
140Kč
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní ..
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sa...
Bino Tvoření z ubrousků doprava
140Kč
Tvoření z ubrousků - doprava Vybarvi obrázky pomocí barevných kuliček z ubrousků. Sada obsahuje 10 obrázků a barevné ubrousky. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO ..
Tvoření z ubrousků - doprava Vybarvi obrázky pomocí barevných...
Bino Vytvoř si dinosaura
109Kč
Vytvoř si dinosaura Vybarvi, vystříhej a slož si 4 dinosaury. Sada obsahuje 4 zvířátka, 6 barev a štětec. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v Česk..
Vytvoř si dinosaura Vybarvi, vystříhej a slož si 4 dinosaury...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička kočka
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička kočka Tato originální 3D formička kočky Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důraz je k..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička kočka Ta...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička krokodýl
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička krokodýl Tato originální 3D formička krokodýla Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důr..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička krokodýl ...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička lev
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička lev Tato originální 3D formička lva Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důraz je klade..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička lev Tato...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička poník
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička poník Tato originální 3D formička poníka Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důraz je ..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička poník Ta...
Granna Velikonoční dílna
123Kč
Dětský jednoduchý recept na skvělé dekorace: 1. Vybraný tvar ozdobte pastelkami nebo přiloženými nálepkami. 2. Dekorace je možné zavěsit nebo postavit do přiložených stojánků. Hotovo! Tematicky zaměřená kreativní souprava, díky které si děti mohou..
Dětský jednoduchý recept na skvělé dekorace: 1. Vybraný tvar ...
Green Toys Kreativní hmota 4 ks
415Kč
Green Toys Kreativní hmota 4 ks Obsahuje 4 opakovaně uzavíratelné nádoby. Bezpečné, netoxické, neobsahuje BPA, PVC, ftaláty nebo vnější povlaky. Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Je..
Green Toys Kreativní hmota 4 ks Obsahuje 4 opakovaně uzavíra...
Green Toys Kreativní tvořící sada
589Kč
Green Toys Kreativní tvořící sada Sada obsahuje 7 ks příslušenství a 2 ks tvořící hmoty Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Jejich výrobky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu z..
Green Toys Kreativní tvořící sada Sada obsahuje 7 ks přísluš...
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky
384Kč
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky  Pošlete svým přátelům milé a tajné dopisy nebo si vylepšete svůj tajný deník nálepkami. Obsahuje 12 zvířecích psaníček, 1 deník, 2 listy nálepek, 4 barevné tužky a jednoduchý ilustrovaný návod. Nepotřebujet..
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky  Pošlete svým přátel...
Petitcollage Kreativní sada - Dětská kamera
257Kč
Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojstrannou pásku a 10 prázdných fotografických karet. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhov..
Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojs...
Petitcollage Kreativní samolepky v boxu doprava - 1000 kusů
323Kč
Vytvořte šest mozaikových obrázků různých strojů či automobilů. Jednoduše na barevné puntíky lepte nálepky stejné barvy. Takto můžete vytvořit: hasičské auto, odtahový vůz, cementový vůz, popelářský vůz, sanitku a autobus. Jednoduché, bez nepořádku..
Vytvořte šest mozaikových obrázků různých strojů či automobil...
Petitcollage Magnetické puzzle Veselé tváře
284Kč
Jak vtipně mohou tyto tváře vypadat? Mixujte a skládejte povedené klobouky, praštěné brýle, tajemné kníry a vytvářejte tak tucty hravých obličejů! Připněte magenty dovnitř krabičky a vytvářejte vtipné obličeje! Balení obsahuje 2 pozadí a přes 25..
Jak vtipně mohou tyto tváře vypadat? Mixujte a skládejte pove...
Small Foot Displej skleněné lahvičky plněné
1 206Kč
Sada 54 ks. Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit osobní ozdoby. Výborně slouží k naplnění pískem z dovolené nebo pro uchování prvního zubu nebo pramínku vlasů. Rozdílné barevné saténové stuhy se mohou použít jako náhrdelník neb..
Sada 54 ks. Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi ...
Small Foot Kreativní sada lev
177Kč
Tato pestrá jílová hmota nabízí skvělý pocit v prstech při kutění! Ze 4 dóz s různými barevnými jílovými hmotami (za 20 g), lepidla a 1 dekorační tužky vytvoříte neuvěřitelně roztomilého lva! V přiloženém sešitu jsou na obrázcích znázorněny jednotl..
Tato pestrá jílová hmota nabízí skvělý pocit v prstech při ku...
Small Foot Kreativní sada nástěnné hodiny
273Kč
Originální nástěnná dekorace! Sestavení hodin nabízí kombinaci různých zábav. Předlohy se musí vymalovat, ozdobit a nalepit na zdvojený dřevěný kříž. Pak se skládají včetně strojku, barevných stužek a provazového žebříku. Tato náročná kreativní prá..
Originální nástěnná dekorace! Sestavení hodin nabízí kombinac...
Small Foot Modelovací zvířatka Eggry Toys 12 ks
905Kč
Modelovací zvířatka Eggry Toys. Sada obsahuje 12 ks veselých zvířátek. Zvířatka se modelují pomocí hmoty, která po zaschnutí vytvoří nádherné a veselé postavičky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Vš..
Modelovací zvířatka Eggry Toys. Sada obsahuje 12 ks veselých ...
Small Foot Skleněná lahvička plněná 1 ks
22Kč
Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit osobní ozdoby. Výborně slouží k naplnění pískem z dovolené nebo pro uchování prvního zubu nebo pramínku vlasů. Rozdílné barevné saténové stuhy se mohou použít jako náhrdelník nebo náramek. S..
Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit oso...
Small Foot Stavebnice Jak funguje zámek
136Kč
Jednotlivé díly jsou z pevného kartonu. Hračka je určena pro pochopení funkce kódovaného zámku zábavnou formou.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení ..
Jednotlivé díly jsou z pevného kartonu. Hračka je určena pro ...
Small Foot Stavebnice kaleidoskop
136Kč
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk..
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od r...
Small Foot Stavebnice Zámek
135Kč
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk..
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od r...
Vyrob si aplikace - Motýl
90Kč
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obrázek.Aplikace slouží ke zlepšení soustředěnosti a preciznosti...
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obr...
Vyrob si aplikace - Pes
90Kč
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obrázek.Aplikace slouží ke zlepšení soustředěnosti a preciznosti...
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obr...
Vyrob si aplikace - Rybka
90Kč
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obrázek.Aplikace slouží ke zlepšení soustředěnosti a preciznosti...
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obr...
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)