Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní sady

Alexander Malování a mazání
196Kč
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí na destičkách obrázky pomocí předkreslených teček. Hra obsahuje i obtížnější úkoly, při kterých musí dítě samo vymyslet a namalovat příslušné tvary, které doplní ilustraci. Některé ilustr..
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí ...
Alexander PlayFoam® Boule 4pack-G dívčí barvy
109Kč
Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. PlayFoam® Boule 4pack - G - čtyři "dívčí" barvy. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína nové generace. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno ..
Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. PlayFoam®...
Alexander PlayFoam® Boule kreativní sada svítící
155Kč
Rozzářete svoje výtvory! Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. Zhasněte vypínač a sledujte, jak vaše mistrovská díla září ve tmě! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik. Balení se čtyřmi barvami fosforeskující mode..
Rozzářete svoje výtvory! Modelína, která nešpiní, vhodná od 3...
Bino Papírové ZOO
109Kč
Papírové ZOO Vybarvi, vystříhej a slož si zvířátka ze ZOO. Sada obsahuje 4 zvířátka, 6 barev a štětec. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České r..
Papírové ZOO Vybarvi, vystříhej a slož si zvířátka ze ZOO. S...
Bino Pěnové 3D obrázky - princezna
140Kč
Pěnové 3D obrázky - princezna Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní zn..
Pěnové 3D obrázky - princezna Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada...
Bino Pěnové 3D obrázky dinosaurus
140Kč
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní ..
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sa...
Bino Vytvoř si dinosaura
109Kč
Vytvoř si dinosaura Vybarvi, vystříhej a slož si 4 dinosaury. Sada obsahuje 4 zvířátka, 6 barev a štětec. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v Česk..
Vytvoř si dinosaura Vybarvi, vystříhej a slož si 4 dinosaury...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička kočka
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička kočka Tato originální 3D formička kočky Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důraz je k..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička kočka Ta...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička krokodýl
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička krokodýl Tato originální 3D formička krokodýla Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důr..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička krokodýl ...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička lev
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička lev Tato originální 3D formička lva Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důraz je klade..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička lev Tato...
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička poník
209Kč
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička poník Tato originální 3D formička poníka Vám dopomůže k vytvoření zvířátka, které vypadá jako živé. Formička má tvar dvou oddělitelných výlisků, které se vyplní kinetickým pískem. Velký důraz je ..
Gowi 3D Kreativní sada kinetického písku a formička poník Ta...
Granna Velikonoční dílna
123Kč
Dětský jednoduchý recept na skvělé dekorace: 1. Vybraný tvar ozdobte pastelkami nebo přiloženými nálepkami. 2. Dekorace je možné zavěsit nebo postavit do přiložených stojánků. Hotovo! Tematicky zaměřená kreativní souprava, díky které si děti mohou..
Dětský jednoduchý recept na skvělé dekorace: 1. Vybraný tvar ...
Green Toys Kreativní hmota 4 ks
415Kč
Green Toys Kreativní hmota 4 ks Obsahuje 4 opakovaně uzavíratelné nádoby. Bezpečné, netoxické, neobsahuje BPA, PVC, ftaláty nebo vnější povlaky. Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Je..
Green Toys Kreativní hmota 4 ks Obsahuje 4 opakovaně uzavíra...
Green Toys Kreativní tvořící sada
589Kč
Green Toys Kreativní tvořící sada Sada obsahuje 7 ks příslušenství a 2 ks tvořící hmoty Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Jejich výrobky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu z..
Green Toys Kreativní tvořící sada Sada obsahuje 7 ks přísluš...
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky
384Kč
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky  Pošlete svým přátelům milé a tajné dopisy nebo si vylepšete svůj tajný deník nálepkami. Obsahuje 12 zvířecích psaníček, 1 deník, 2 listy nálepek, 4 barevné tužky a jednoduchý ilustrovaný návod. Nepotřebujet..
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky  Pošlete svým přátel...
Petitcollage Kreativní sada - Dětská kamera
257Kč
Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojstrannou pásku a 10 prázdných fotografických karet. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhov..
Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojs...
Petitcollage Kreativní samolepky v boxu doprava - 1000 kusů
323Kč
Vytvořte šest mozaikových obrázků různých strojů či automobilů. Jednoduše na barevné puntíky lepte nálepky stejné barvy. Takto můžete vytvořit: hasičské auto, odtahový vůz, cementový vůz, popelářský vůz, sanitku a autobus. Jednoduché, bez nepořádku..
Vytvořte šest mozaikových obrázků různých strojů či automobil...
Petitcollage Magnetické puzzle Veselé tváře
284Kč
Jak vtipně mohou tyto tváře vypadat? Mixujte a skládejte povedené klobouky, praštěné brýle, tajemné kníry a vytvářejte tak tucty hravých obličejů! Připněte magenty dovnitř krabičky a vytvářejte vtipné obličeje! Balení obsahuje 2 pozadí a přes 25..
Jak vtipně mohou tyto tváře vypadat? Mixujte a skládejte pove...
Pexi Malování a mazání
196Kč
Vzdělávací hra, která se skládá z 28 hracích desek na 14 tabulkách a fixu. Každá deska znázorňuje ilustrace a obsahuje popis úkolu, který je nutné splnit. Na všechny hrací desky lze psát a malovat přiloženým fixem. Nejčastěji úkol spočívá v domalov..
Vzdělávací hra, která se skládá z 28 hracích desek na 14 tabu...
Pexi PlayFoam® Boule 4pack- B klučičí barvy
109Kč
Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. PlayFoam® Boule 4pack - B - čtyři "klučičí" barvy. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okam..
Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. PlayFoam®...
Pexi PlayFoam® Boule Sada 2 balení nešpinivé modelíny
219Kč
Sada 2 balení nešpinivé modelíny. Pro rozvoj tvořivosti, fantazie a zručnosti. Dvě standardní balení v jednom. Celkem 8 barev nešpinivé modelíny ve veselých barvách. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3-8 let. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevy..
Sada 2 balení nešpinivé modelíny. Pro rozvoj tvořivosti, fant...
Pexi PlayFoam® Boule velká kreativní sada modelíny
250Kč
Velká kreativní sada modelíny, která nešpiní, se sedmi barvami a mnoha veselými doplňky,vhodná od 3 let do 10 let. S doplňky budou výtvory jako živé! Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Sada získala 1.místo v internet.hlasován..
Velká kreativní sada modelíny, která nešpiní, se sedmi barvam...
Small Foot Fischer TiP premium box XL
491Kč
Kreativní hlavičky, pozor! Stavební materiál v tomto fischer boxu velikosti XL kreativitě meze neklade. Skládá se z neškodného bramborového škrobu a je obarven potravinářskými barvami. Navlhčením jednotlivých kusů TiP je lze k sobě přilepovat a tím..
Kreativní hlavičky, pozor! Stavební materiál v tomto fischer ...
Small Foot Kreativní sada lev
204Kč
Tato pestrá jílová hmota nabízí skvělý pocit v prstech při kutění! Ze 4 dóz s různými barevnými jílovými hmotami (za 20 g), lepidla a 1 dekorační tužky vytvoříte neuvěřitelně roztomilého lva! V přiloženém sešitu jsou na obrázcích znázorněny jednotl..
Tato pestrá jílová hmota nabízí skvělý pocit v prstech při ku...
Small Foot Modelovací zvířatka Eggry Toys 12 ks
983Kč
Modelovací zvířatka Eggry Toys. Sada obsahuje 12 ks veselých zvířátek. Zvířatka se modelují pomocí hmoty, která po zaschnutí vytvoří nádherné a veselé postavičky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Vš..
Modelovací zvířatka Eggry Toys. Sada obsahuje 12 ks veselých ...
Small Foot PLAYMais® Basic 1000
425Kč
Small Foot PLAYMais® Basic 1000 S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení pro vaši fan..
Small Foot PLAYMais® Basic 1000 S touto sadou PlayMais® vás č...
Small Foot PLAYMais® Basic 1000 poškozený obal
383Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení pro v..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. S touto sadou PlayMais...
Small Foot PLAYMais® Basic 500
300Kč
Small Foot PLAYMais® Basic 500  S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení pro vaši fan..
Small Foot PLAYMais® Basic 500  S touto sadou PlayMais® vás č...
Small Foot PLAYMais® Basic malý 150 ks
127Kč
Small Foot PLAYMais® Basic malý 150 ks  S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení pro ..
Small Foot PLAYMais® Basic malý 150 ks  S touto sadou PlayMai...
Small Foot PLAYMais® Basic střední 350 ks
202Kč
Small Foot PLAYMais® Basic střední 350 ks  S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení p..
Small Foot PLAYMais® Basic střední 350 ks  S touto sadou Play...
Small Foot PLAYMais® Mosaika jednorožec
255Kč
Small Foot PLAYMais® Mosaika jednorožec  S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení pro..
Small Foot PLAYMais® Mosaika jednorožec  S touto sadou PlayMa...
Small Foot PLAYMais® Mosaika Zoo
255Kč
Small Foot PLAYMais® Mosaika Zoo S touto sadou PlayMais® vás čekají hodiny neomezené zábavy! Ke spojování není třeba lepidlo, stačí jen kapka vody. Zvlhčením se aktivují adhézivní vlastnosti a zábava může začít. Neexistují žádná omezení pro vaši fa..
Small Foot PLAYMais® Mosaika Zoo S touto sadou PlayMais® vás ...
Zobrazuji 1 až 32 z 39 (celkem stran 2)