Přihlásit seZaregistrovat se

Barevné

Bigjigs Toys Lepící páska runway s letadlem
168Kč
Součástí pásky je také dřevěné letadlo, které je dodáváno v různých barvách. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své vý..
Součástí pásky je také dřevěné letadlo, které je dodáváno v r...
Small Foot Dřevěné letadlo červené
136Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Letadlo s cestujícími
374Kč
Nastupovaaaaat, za chvíli odlétáme do říše fantazie!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Nastupovaaaaat, za chvíli odlétáme do říše fantazie!Německá f...
Vilac Dřevěný hydroplán červený
1 189Kč
Vilac Dřevěný hydroplán červený  S tímto dřevěným hydroplánem si děti budou moct vyzkoušet všechny akrobatické triky, které si jen dokáží představit. Mohou se stát piloty, záchranáři nebo leteckými hasiči a uhasit tímto super hydroplánem oheň. Toto..
Vilac Dřevěný hydroplán červený  S tímto dřevěným hydroplánem...
Vilac Kluzák Grand XL 1ks
336Kč
Velký kluzák připraven k odletu. Vyroben z polystyrenu, ozdoben nálepkami. Nepotřebujete lepidlo. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťuj..
Velký kluzák připraven k odletu. Vyroben z polystyrenu, ozdob...
Vilac Letadlo jednoplošník
1 173Kč
Vilac Letadlo jednoplošník  Obraty, vývrtky, tvary srdce či přímé čáry... S tímto letadlem si děti mohou zahrát na leteckou akrobacii. Krasné letadlo s průhledně lakovaným trupem a červeně lakovanými křídly. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají z..
Vilac Letadlo jednoplošník  Obraty, vývrtky, tvary srdce či p...
Vilac Letadlo jednoplošník modré
1 126Kč
Vilac Letadlo jednoplošník modré  Obraty, vývrtky, tvary srdce či přímé čáry... S tímto letadlem si děti mohou zahrát na leteckou akrobacii. Krasné modro-bílé letadlo z lakovaného dřeva vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agen..
Vilac Letadlo jednoplošník modré  Obraty, vývrtky, tvary srdc...
Vilac Sada dřevěných házecích letadel 2ks
173Kč
Připravte se na odlet! S těmito dvěmi balsovými letadly se děti budou cítit jako piloti. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, v..
Připravte se na odlet! S těmito dvěmi balsovými letadly se dě...
Vilac Stavebnice letadla s natahovací vrtulí 1 ks
222Kč
Vilac Stavebnice letadla s natahovací vrtulí 1 ks Letadla s natahovací vrtulí – dá se natáhnout gumičkou. Na výběr ze 3 typů letadel, např. Boeing P-26 nebo Beaver. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné h..
Vilac Stavebnice letadla s natahovací vrtulí 1 ks Letadla s ...
Vilac Stavebnice letadla s natahovací vrtulí 1ks žlutá
222Kč
Vilac Stavebnice letadla s natahovací vrtulí 1 ks Letadla s natahovací vrtulí – dá se natáhnout gumičkou. Na výběr ze 3 typů letadel, např. Boeing P-26 nebo Beaver. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné h..
Vilac Stavebnice letadla s natahovací vrtulí 1 ks Letadla s ...
Wonderworld Dřevěná mini helikoptéra
272Kč
Dřevěná hračka mini helikoptéra je vyrobena z kvalitního dřeva. Velikost helikoptéry je přizpůsobena velikostí dětské ručičky. Součástí mini helikoptéry je i pilot. Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hra..
Dřevěná hračka mini helikoptéra je vyrobena z kvalitního dřev...
Wonderworld Dřevěná Mini stavebnice helikoptéra
267Kč
Wonderworld Dřevěná Mini stavebnice helikoptéra Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a masivního dřeva, s velkým důrazem na perfektní zpracování, design a k..
Wonderworld Dřevěná Mini stavebnice helikoptéra Krásné, eko...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)