Přihlásit seZaregistrovat se

1 Moje BeruškaBESTWAY Bazén Mickey - Minnie - průměr 122cm
259Kč
Dětský nafukovací bazének, který se hodí do každé zahrádky! Tento menší dětský bazének je ozdoben oblíbenými postavičkami od Walta Disney. Bazének je složen ze tří vzduchových komor s bezpečnostními ventily. Produkt je vyroben z kvalitního masivníh..
Dětský nafukovací bazének, který se hodí do každé zahrádky! T...
Blackfire DIXIT
699Kč
Dixit je vykládací neboli příběhová hra, ve které se jeden z hráčů stane vypravěčem a snaží se popsat kartičku, jež položil skrytou na stůl. Ostatníhráči následně položí na stůl po jedné kartě. Nakonec jsou všechny kartyotočeny a hráči hádají, jako..
Dixit je vykládací neboli příběhová hra, ve které se jeden z ...
BLACKFIRE Igloo Mania
449Kč
Eskymák Eddie si postavil iglú, ale všeteční tučňáci mu ho pořád rozebírají!Hráči se stanou tučňákem a zkusí z iglú odebrat co nejvíce bloků, aniž bysi toho eskymák všiml.Chce to soustředění a pevnou ruku.Komu iglú spadne, ten prohrál!..
Eskymák Eddie si postavil iglú, ale všeteční tučňáci mu ho po...
BRUDER Auto MAN LKW
849Kč
Věrohodná napodobenina nákladního auta MAN LKW...
Věrohodná napodobenina nákladního auta MAN LKW......
DINO Farao Tajemství prastaré hrobky
549Kč
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 - 6 hráčů. Najďěte v útrobách pyramidy tajné nápisy a odhalte tajemství Imhotepovy hrobky. Pozor však na nástrahy, které vás po cestě čekají. Různorodý hrací plán, 2 herní náročnosti...
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 -...
DINO Tatra 148 bagr - 30cm
280Kč
S tímto bagrem se vyhrabete z každé šlamastyky. Postavíte parádní hrad z písku, hravě přemístíte hromadu štěrku a hlavně vykouzlíte úsměv na dětskétváři. A pokud budete na své ratolesti hodní, možná vám bagr za odměnu půjčí. Nadchne vás otočné rame..
S tímto bagrem se vyhrabete z každé šlamastyky. Postavíte par...
DINO Tatra 148 khaki vojenská - 70cm
649Kč
Legendární plastová Tatra 148 v armádní edici. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, ale pořád stejně kvalitní jako tenkrát. Tato neutrální barevná verzeosloví nejen holčičky, ale..
Legendární plastová Tatra 148 v armádní edici. Tato klasická ...
DINO Tatra 148 modročervená 73cm
649Kč
Legendární hračka na písek v modrooranžové barvě. Jednáse o všemi známou a kdysi oblíbenou hračku na písek - Tatra 148 s nosností100kg...
Legendární hračka na písek v modrooranžové barvě. Jednáse o v...
DINO TATRA PHOENIX HASIČI 30 CM
280Kč
Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo dlouhé chvíle. Spokojeně řádit s ním budou jak malí kluci, tak holčičky. Tatru s vysouvacím žebříkem vezměte na pískoviště, na hřiště nebo ji nechte, ať se s dětmi prohání po chodbách byt..
Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo ...
Hračky do vody - nakrm žabáka
430Kč
Tato veselá žabka miluje krmení ve vodě! Děti jí krmí hmyzem, který je vyobrazený na vkládacích tvarech a tím se také více dozví o tvarech. Žabku lze připevnit na vanu 4 přísavkami, které jsou na zadní straně výrobku. Rozměr:27x25x3cm. Věk: 12m+..
Tato veselá žabka miluje krmení ve vodě! Děti jí krmí hmyzem,...
JOHN Stan jednorožec 80x80x85cm
499Kč
Stan jednorožec. Velikost složeného stanu 80x80x85 cm. Baleno v krabici. Doporučený věk 3+..
Stan jednorožec. Velikost složeného stanu 80x80x85 cm. Baleno...
KLEIN Hasičská helma
399Kč
Žlutá hasičská helma s ochranným krytem na oči. Helma ve tmě svítí. Balenovolně. Vhodné pro děti od 3 let...
Žlutá hasičská helma s ochranným krytem na oči. Helma ve tmě ...
MADE Kostým na karneval Bojovník 92-104cm
188Kč
Karnevalový kostým - Bojovník.Velikost: Pro děti (92 - 104 cm).Kostým je vhodný pro děti ve věku 3-4 let...
Karnevalový kostým - Bojovník.Velikost: Pro děti (92 - 104 cm...
Mazlící veverka Apia
219Kč
Veverka APIA je povahy neklidné. Chvíli v klidu neposedí. Přesto by se ráda stala tvojí nejlepší kamarádkou. Chtěla by s tebou vyrůstat a strávit stebou celé tvé dětství. Má proto všechny předpoklady: tělíčko má vyrobenoz měkkého mazlivého plyše, t..
Veverka APIA je povahy neklidné. Chvíli v klidu neposedí. Pře...
OLYMPTOY Golfový set
219Kč
Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše dítě. Pomůžerozvíjet jemnou motoriku, soustředěnost, přesnost a smysl pro fair-play. Balení obsahuje 2 odpalovací míčky. Rozměr: 10 x 50 x 5 cm. Věk: 24m +..
Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše ...
OLYMPTOY LUMPINI - Kůň Stefan hnědý malý
129Kč
Juraj a Stefan - dva nerozluční kamarádi, co kolem sebe šíří dobrou náladu. Je jich vždy a všude plno. Stále hopsají, skáčou a radují se. Kohokolivzahlédnout, hned ho lákají ke společným hrám. Původ: Pochází ze Slovinska,kde je dobrá nálada na denn..
Juraj a Stefan - dva nerozluční kamarádi, co kolem sebe šíří ...
OLYMPTOY Mazlící polštář sova "HOKU"
419Kč
Mazlící polštář v podobě sovy je ušitý z kombinací různých struktur textilií. Všechny použité materiály jsou příjemné na dotyk a nabízí dětem ničímnerušený čas relaxace. Design německé návrhářky Britty Hurter. Výška: 46,5cm Věk: 0+..
Mazlící polštář v podobě sovy je ušitý z kombinací různých st...
Palina
599Kč
..
.....
SCHLEICH - Pick-up s přívěsem a koněm
1 499Kč
Tento detailní model s mnoha pečlivě vytvořenými prvky má odnímatelnou střechu, v přívěsu je prostor pro 2 koně, pro sedlo, uzdu, krmivo a pitnou vodu. Obsahuje všechno zobrazené příslušenství včetně koně, dvou osob a samolepek pro vyzdobení přívěs..
Tento detailní model s mnoha pečlivě vytvořenými prvky má odn...
Vista - Žáčku! Ukaž! co víš?
728Kč
Chcete si vyzkoušet a prověrit své vědomosti zábavnou formou? Budeš chytřejší než moudrá sova? Víš jakou barvu mají chobotničky z druhého patra? Jakse nazývají plody dubu? Nebo kde se narodil Jaromír Jágr?Hra obsahuje celkem 256 otázek ze 14 okruhů..
Chcete si vyzkoušet a prověrit své vědomosti zábavnou formou?...
WOODY Kuchyňský ostrov Trendy
2 035Kč
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou dřezovou baterii, otvírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby.Věk: 3+Rozměr výrobku je : 78 x 105 x 33,5 cm..
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou d...
WOODY Moderní vila - kostka
999Kč
Dřevěný domek s autem a dvěma panenkami...
Dřevěný domek s autem a dvěma panenkami......
WOODY Montážní autobus s nářadím - dřevo
599Kč
Montážní autobus je připraven k nekončící zábavě, kterou díky své variabilitě zaujme každého malého opraváře, konstruktéra.Sada nabízí:Připevňování šroubů pomocíšroubováku a matek.Zatloukání kolíků kladívkem.Možnost složení autobusudo tvaru skladné..
Montážní autobus je připraven k nekončící zábavě, kterou díky...
WOODY Nafukovací Baby kruh s opěrkou 69cm
149Kč
Nafukovací kruh "Baby seat" patří do kategorie "A"- plavecké pomůcky pro nejmenší.Vnitřní výsek kruhu má sedátko, které jistí dítě tak, aby nemohlo propadnout dolů.V zadní části je opěrka na hlavičku. Barva kruhu žlutá-celobarevná.Kruh má 3 vzducho..
Nafukovací kruh "Baby seat" patří do kategorie "A"- plavecké ...
WOODY Svět v obrázcích 2 v 1 - Hraj si a uč se
599Kč
Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky na magnetickou plochu. Postupně se učí, kde se nacházejí jednotlivé země. S poskládanou mapou si zahraje hru, která bystří smysly a trénuje postřeh...
Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky...
Zobrazuji 1 až 30 z 30 (celkem stran 1)