Přihlásit seZaregistrovat se

1 Moje BeruškaBESTWAY Bazén Mickey - Minnie - průměr 122cm
259Kč
Dětský nafukovací bazének, který se hodí do každé zahrádky! Tento menší dětský bazének je ozdoben oblíbenými postavičkami od Walta Disney. Bazének je složen ze tří vzduchových komor s bezpečnostními ventily. Produkt je vyroben z kvalitního masivníh..
Dětský nafukovací bazének, který se hodí do každé zahrádky! T...
Blackfire DIXIT
699Kč
Dixit je vykládací neboli příběhová hra, ve které se jeden z hráčů stane vypravěčem a snaží se popsat kartičku, jež položil skrytou na stůl. Ostatníhráči následně položí na stůl po jedné kartě. Nakonec jsou všechny kartyotočeny a hráči hádají, jako..
Dixit je vykládací neboli příběhová hra, ve které se jeden z ...
BLACKFIRE Igloo Mania
449Kč
Eskymák Eddie si postavil iglú, ale všeteční tučňáci mu ho pořád rozebírají!Hráči se stanou tučňákem a zkusí z iglú odebrat co nejvíce bloků, aniž bysi toho eskymák všiml.Chce to soustředění a pevnou ruku.Komu iglú spadne, ten prohrál!..
Eskymák Eddie si postavil iglú, ale všeteční tučňáci mu ho po...
DINO Farao Tajemství prastaré hrobky
549Kč
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 - 6 hráčů. Najďěte v útrobách pyramidy tajné nápisy a odhalte tajemství Imhotepovy hrobky. Pozor však na nástrahy, které vás po cestě čekají. Různorodý hrací plán, 2 herní náročnosti...
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 -...
DINO Tatra 148 khaki vojenská - 70cm
649Kč
Legendární plastová Tatra 148 v armádní edici. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, ale pořád stejně kvalitní jako tenkrát. Tato neutrální barevná verzeosloví nejen holčičky, ale..
Legendární plastová Tatra 148 v armádní edici. Tato klasická ...
DINO TATRA PHOENIX HASIČI 30 CM
280Kč
Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo dlouhé chvíle. Spokojeně řádit s ním budou jak malí kluci, tak holčičky. Tatru s vysouvacím žebříkem vezměte na pískoviště, na hřiště nebo ji nechte, ať se s dětmi prohání po chodbách byt..
Hasičský vůz Tatra spolehlivě uhasí každý náznak smutku nebo ...
Hračky do vody - nakrm žabáka
430Kč
Tato veselá žabka miluje krmení ve vodě! Děti jí krmí hmyzem, který je vyobrazený na vkládacích tvarech a tím se také více dozví o tvarech. Žabku lze připevnit na vanu 4 přísavkami, které jsou na zadní straně výrobku. Rozměr:27x25x3cm. Věk: 12m+..
Tato veselá žabka miluje krmení ve vodě! Děti jí krmí hmyzem,...
JOHN Stan jednorožec 80x80x85cm
499Kč
Stan jednorožec. Velikost složeného stanu 80x80x85 cm. Baleno v krabici. Doporučený věk 3+..
Stan jednorožec. Velikost složeného stanu 80x80x85 cm. Baleno...
KLEIN Hasičská helma
399Kč
Žlutá hasičská helma s ochranným krytem na oči. Helma ve tmě svítí. Balenovolně. Vhodné pro děti od 3 let...
Žlutá hasičská helma s ochranným krytem na oči. Helma ve tmě ...
MADE Kostým na karneval Bojovník 92-104cm
188Kč
Karnevalový kostým - Bojovník.Velikost: Pro děti (92 - 104 cm).Kostým je vhodný pro děti ve věku 3-4 let...
Karnevalový kostým - Bojovník.Velikost: Pro děti (92 - 104 cm...
Mazlící veverka Apia
219Kč
Veverka APIA je povahy neklidné. Chvíli v klidu neposedí. Přesto by se ráda stala tvojí nejlepší kamarádkou. Chtěla by s tebou vyrůstat a strávit stebou celé tvé dětství. Má proto všechny předpoklady: tělíčko má vyrobenoz měkkého mazlivého plyše, t..
Veverka APIA je povahy neklidné. Chvíli v klidu neposedí. Pře...
OLYMPTOY Golfový set
219Kč
Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše dítě. Pomůžerozvíjet jemnou motoriku, soustředěnost, přesnost a smysl pro fair-play. Balení obsahuje 2 odpalovací míčky. Rozměr: 10 x 50 x 5 cm. Věk: 24m +..
Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše ...
OLYMPTOY LUMPINI - Kůň Stefan hnědý malý
129Kč
Juraj a Stefan - dva nerozluční kamarádi, co kolem sebe šíří dobrou náladu. Je jich vždy a všude plno. Stále hopsají, skáčou a radují se. Kohokolivzahlédnout, hned ho lákají ke společným hrám. Původ: Pochází ze Slovinska,kde je dobrá nálada na denn..
Juraj a Stefan - dva nerozluční kamarádi, co kolem sebe šíří ...
OLYMPTOY Mazlící polštář sova "HOKU"
419Kč
Mazlící polštář v podobě sovy je ušitý z kombinací různých struktur textilií. Všechny použité materiály jsou příjemné na dotyk a nabízí dětem ničímnerušený čas relaxace. Design německé návrhářky Britty Hurter. Výška: 46,5cm Věk: 0+..
Mazlící polštář v podobě sovy je ušitý z kombinací různých st...
Palina
599Kč
..
.....
SCHLEICH - Pick-up s přívěsem a koněm
1 499Kč
Tento detailní model s mnoha pečlivě vytvořenými prvky má odnímatelnou střechu, v přívěsu je prostor pro 2 koně, pro sedlo, uzdu, krmivo a pitnou vodu. Obsahuje všechno zobrazené příslušenství včetně koně, dvou osob a samolepek pro vyzdobení přívěs..
Tento detailní model s mnoha pečlivě vytvořenými prvky má odn...
Vista - Žáčku! Ukaž! co víš?
728Kč
Chcete si vyzkoušet a prověrit své vědomosti zábavnou formou? Budeš chytřejší než moudrá sova? Víš jakou barvu mají chobotničky z druhého patra? Jakse nazývají plody dubu? Nebo kde se narodil Jaromír Jágr?Hra obsahuje celkem 256 otázek ze 14 okruhů..
Chcete si vyzkoušet a prověrit své vědomosti zábavnou formou?...
WOODY Kuchyňský ostrov Trendy
2 035Kč
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou dřezovou baterii, otvírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby.Věk: 3+Rozměr výrobku je : 78 x 105 x 33,5 cm..
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou d...
WOODY Moderní vila - kostka
999Kč
Dřevěný domek s autem a dvěma panenkami...
Dřevěný domek s autem a dvěma panenkami......
WOODY Nafukovací Baby kruh s opěrkou 69cm
149Kč
Nafukovací kruh "Baby seat" patří do kategorie "A"- plavecké pomůcky pro nejmenší.Vnitřní výsek kruhu má sedátko, které jistí dítě tak, aby nemohlo propadnout dolů.V zadní části je opěrka na hlavičku. Barva kruhu žlutá-celobarevná.Kruh má 3 vzducho..
Nafukovací kruh "Baby seat" patří do kategorie "A"- plavecké ...
WOODY Svět v obrázcích 2 v 1 - Hraj si a uč se
599Kč
Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky na magnetickou plochu. Postupně se učí, kde se nacházejí jednotlivé země. S poskládanou mapou si zahraje hru, která bystří smysly a trénuje postřeh...
Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky...
Zobrazuji 1 až 25 z 25 (celkem stran 1)