Přihlásit seZaregistrovat se

1 Moje BeruškaBaby sedačka s opěrkou nafukovací
169Kč
Nafukovací baby sedátko je navrženo tak, aby pomohlo dětem zvládnout základy plavání. Step A se zaměřuje na pomoc dětem seznámit se s vodou, která je součástí programu Bezpečné plavání Step A, B, C. Dětské sedátko krok A je ideální pro start od kro..
Nafukovací baby sedátko je navrženo tak, aby pomohlo dětem zv...
BALCKFIRE HRA - Mokré štěně
329Kč
Zábavná dětská hra, kde hráči budou mít za úkol umýt štěně, zatímco se budou předhánět na herním plánu.Hráči se posouvají po herním plánu hody kostkou a točí nebo mačkají kohoutky u vany podle symbolů, která jsou na kostkách.Avšak pozor! Štěně zbož..
Zábavná dětská hra, kde hráči budou mít za úkol umýt štěně, z...
Bazén Mickey - Minnie - průměr 122cm
269Kč
Dětský nafukovací bazének, který se hodí do každé zahrádky! Tento menší dětský bazének je ozdoben oblíbenými postavičkami od Walta Disney. Bazének je složen ze tří vzduchových komor s bezpečnostními ventily. Produkt je vyroben z kvalitního masivníh..
Dětský nafukovací bazének, který se hodí do každé zahrádky! T...
Blackfire DIXIT
699Kč
Dixit je vykládací neboli příběhová hra, ve které se jeden z hráčů stane vypravěčem a snaží se popsat kartičku, jež položil skrytou na stůl. Ostatníhráči následně položí na stůl po jedné kartě. Nakonec jsou všechny kartyotočeny a hráči hádají, jako..
Dixit je vykládací neboli příběhová hra, ve které se jeden z ...
BRUDER Auto MAN LKW
849Kč
Věrohodná napodobenina nákladního auta MAN LKW...
Věrohodná napodobenina nákladního auta MAN LKW......
Dobble 1-2-3
299Kč
Buď prvním, kdo najde stejné číslo nebo tvar na dvou kartách. Postřehová hra, která přináší dětem pozvolný úvod do poznávání tvarů, čísel a barev...
Buď prvním, kdo najde stejné číslo nebo tvar na dvou kartách....
Doktorská sada - Židlička
348Kč
Výborná hračka pro budoucí doktory a doktorky. Sada obsahuje vše potřebnéco lékař potřebuje: nůžky, pinzetu, brýle, kleště, fonendoskop, zrcátko,..Vše se dá jednoduše složit tak, aby vznikl buď pracovní stoleček s odkládacími prostory, umyvadlem na..
Výborná hračka pro budoucí doktory a doktorky. Sada obsahuje ...
Dopravní semafor 72cm
699Kč
Semafor 72 cm vysoký, světla se přepínají automaticky. Na baterie 4xR6. Nejsou součástí balení. Vytvořte si vlastní dopravní hřiště...
Semafor 72 cm vysoký, světla se přepínají automaticky. Na bat...
FARAO - TAJEMSTVÍ PRASTARÉ HROBKY
549Kč
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 - 6 hráčů. Najďěte v útrobách pyramidy tajné nápisy a odhalte tajemství Imhotepovy hrobky. Pozor však na nástrahy, které vás po cestě čekají. Různorodý hrací plán, 2 herní náročnosti...
Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 -...
FRU BLU Šňůra + náplň 0,5L
169Kč
Pohodlná rukojeť potažená vysoce kvalitním plastem. Stejně tak obruč je zespeciálního materiálu, který velmi dobře udrží tekutinu. Bubliny FRU BLUdosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají d..
Pohodlná rukojeť potažená vysoce kvalitním plastem. Stejně ta...
Golfový set
219Kč
Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše dítě. Pomůžerozvíjet jemnou motoriku, soustředěnost, přesnost a smysl pro fair-play. Balení obsahuje 2 odpalovací míčky. Rozměr: 10 x 50 x 5 cm. Věk: 24m +..
Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše ...
Hasičská helma
399Kč
Žlutá hasičská helma s ochranným krytem na oči. Helma ve tmě svítí. Balenovolně. Vhodné pro děti od 3 let...
Žlutá hasičská helma s ochranným krytem na oči. Helma ve tmě ...
Hopsadlo - skákací míč Cars 500mm
198Kč
Hopsadlo s motivem Cars, maximální zatížení 50 kg. Materiál PVC. Průměr nafouknutého hopsadla 50 cm...
Hopsadlo s motivem Cars, maximální zatížení 50 kg. Materiál P...
Houpací kruhy - plast - zelené
219Kč
Houpací plastové kruhy spojené do jednoho dílu v zelené barvě. Délka lanave visu 1,1m . Pro závěšení na bezpečnostní (nejlépe točivé) háky. (Háky nejsou součástí balení). Nosnost :do 80 kg. Věk: 3+..
Houpací plastové kruhy spojené do jednoho dílu v zelené barvě...
Houpací kůň - bílý
599Kč
Elegantní houpací bílý koník neurazí interiér žádného dětského pokojíku. Svými čistými liniemi splňuje všechny parametry moderní hračky. Jeho konstrukce je čistá a funkční. Tvar houpadel umožňuje bezpečné houpaní, podpěrkynohou pak pohodlí a oporu ..
Elegantní houpací bílý koník neurazí interiér žádného dětskéh...
Hračky do vody - nakrm žabáka
430Kč
Tato veselá žabka miluje krmení ve vodě! Děti jí krmí hmyzem, který je vyobrazený na vkládacích tvarech a tím se také více dozví o tvarech. Žabku lze připevnit na vanu 4 přísavkami, které jsou na zadní straně výrobku. Rozměr:27x25x3cm. Věk: 12m+..
Tato veselá žabka miluje krmení ve vodě! Děti jí krmí hmyzem,...
Igloo Mania
449Kč
Eskymák Eddie si postavil iglú, ale všeteční tučňáci mu ho pořád rozebírají!Hráči se stanou tučňákem a zkusí z iglú odebrat co nejvíce bloků, aniž bysi toho eskymák všiml.Chce to soustředění a pevnou ruku.Komu iglú spadne, ten prohrál!..
Eskymák Eddie si postavil iglú, ale všeteční tučňáci mu ho po...
Kostým na karneval Bojovník 92-104cm
188Kč
Karnevalový kostým - Bojovník.Velikost: Pro děti (92 - 104 cm).Kostým je vhodný pro děti ve věku 3-4 let...
Karnevalový kostým - Bojovník.Velikost: Pro děti (92 - 104 cm...
KUCHYŇKA - kuchyňský ostrov - Trendy
2 499Kč
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou dřezovou baterii, otvírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby.Věk: 3+Rozměr výrobku je : 78 x 105 x 33,5 cm..
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou d...
Kůň Juraj béžový - malý
129Kč
Juraj a Stefan - dva nerozluční kamarádi, co kolem sebe šíří dobrou náladu. Je jich vždy a všude plno. Stále hopsají, skáčou a radují se. Kohokolivzahlédnout, hned ho lákají ke společným hrám. Původ: Pochází ze Slovinska,kde je dobrá nálada na denn..
Juraj a Stefan - dva nerozluční kamarádi, co kolem sebe šíří ...
Zobrazuji 1 až 32 z 88 (celkem stran 3)