Přihlásit seZaregistrovat se

Mosty, tunely, přejezdy

Bigjigs Rail Cihlový železniční tunel
255Kč
Bigjigs Rail Cihlový železniční tunel  Dřevěný železniční tunel v podobě cihlové stavby s vysoce kvalitním povrchem je základním kamenem a skvělým rozšířením každé vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a..
Bigjigs Rail Cihlový železniční tunel  Dřevěný železniční tun...
Bigjigs Rail Dlouhý železniční most
469Kč
Bigjigs Rail Dlouhý železniční most Velmi dlouhý a vysoký dřevěný most pro vláčky, pod kterým konečně projedou všechny mašinky a vagónky bez problémů i s velkými náklady.Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich..
Bigjigs Rail Dlouhý železniční most Velmi dlouhý a vysoký dře...
Bigjigs Rail Dvojitý železniční most
482Kč
Bigjigs Rail Dvojitý železniční most Více než 1m dlouhý dřevěný železniční most je skvělým doplňkem každé vláčkodráhy. Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěn..
Bigjigs Rail Dvojitý železniční most Více než 1m dlouhý dřevě...
Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel
345Kč
Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel Dřevěný dvojitý železniční tunel z červených cihel s vysoce kvalitním povrchem je skvělým rozšířením každé vláčkodráhy. V tunelu je spousta místa pro projíždění dvou vlaků, což umožňuje větší zábavu při hře!Sou..
Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel Dřevěný dvojitý železni...
Bigjigs Rail Dvojtý zvedací most Graffiti
697Kč
Bigjigs Rail Dvojtý zvedací most Graffiti Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení..
Bigjigs Rail Dvojtý zvedací most Graffiti Anglická značka Bi...
Bigjigs Rail Houpací most přes řeku
482Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěnýc..
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich přís...
Bigjigs Rail Kamenný železniční tunel
255Kč
Bigjigs Rail Kamenný železniční tunelDřevěný železniční tunel v podobě kamenné stavby s vysoce kvalitním povrchem je základním kamenem a skvělým rozšířením každé vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství zna..
Bigjigs Rail Kamenný železniční tunelDřevěný železniční tunel...
Bigjigs Rail Modrý zvedací most
598Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště
347Kč
Update design starší verze hračky. Tato krásná a robustní lávka se může klenout nad dvojitou stopou vašich kolejnic. Pro větší pobavení jsou na lávce vyjimatelné jak cedule, tak i světla. Je ideální pro použití s jakýmkoli železničním systémem vláč..
Update design starší verze hračky. Tato krásná a robustní láv...
Bigjigs Rail Obloukový železniční přejezd 2ks
303Kč
Nový a originální obloukový oboustranný železniční přejezd. Vhodné pro děti od 3 let Součástí balení je vše dle obrázku - 2ks přejezdů s nájezdy. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými ..
Nový a originální obloukový oboustranný železniční přejezd. V...
Bigjigs Rail Otočný most
482Kč
Plachetnice je na cestě k mostu, zastavte vlak! Otočte most, aby plachetnice mohla projet na své cestě. Jakmile jachta projde, otočte most zpět na místo a vlak může pokračovat v jízdě. Zahrnuje vystoupací a sestupovou koleje. Dřevěná plachetnice je..
Plachetnice je na cestě k mostu, zastavte vlak! Otočte most, ...
Bigjigs Rail Set vysokohorská dráha
890Kč
Bigjigs Rail Set vysokohorská dráha Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.  Anglická značka Bigjigs Rai..
Bigjigs Rail Set vysokohorská dráha Součástí balení je vše dl...
Bigjigs Rail Závory s návěstím
554Kč
Bigjigs Rail Závory s návěstím Tento chytrý přejezd je ideálním doplňkem vaší vláčkodráhy zahrnující jak vláčky, tak automobily a další vozidla! Děti si jej zamilují, protože pomáhá vláčkům a automobilům jezdit společně bezpečně.Součástí balení je ..
Bigjigs Rail Závory s návěstím Tento chytrý přejezd je ideáln...
Bigjigs Rail Železniční přejezd
157Kč
Bigjigs Rail Železniční přejezd  Železniční přejezd se svislými zábránama umožňuje autům bezpečně překonávat dřevěnou železnici. Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možné kombinovat se všemi..
Bigjigs Rail Železniční přejezd  Železniční přejezd se svislý...
Bigjigs Rail Zvedací most
515Kč
Bigjigs Rail Zvedací most  Děti opravdu milují vysoké zvedací mosty, zvedání mostu a spouštění brány. Samozřejmě i projíždějící vlaky pod nimi uspokojí nejednoho železničního inženýra. Délka mostu: 64 cm vč.nájezdů Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze k..
Bigjigs Rail Zvedací most  Děti opravdu milují vysoké zvedací...
Hape Vláčkodráha most
604Kč
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického př..
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE...
Maxim Dřevěné závory jednoduché 2 kusy
74Kč
Jednoduché závory, které zajišťují bezpečnost při přejezdech kolejí, kde vláčky dokáží jezdit vysokou rychlostí a tím jsou pro auta, chodce a zvířátka velkým nebezpečím. Obsahuje 2 kusyVláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dře..
Jednoduché závory, které zajišťují bezpečnost při přejezdech ...
Maxim Dřevěný padací most
355Kč
Další z řady padacích železničních mostů. Tentokrát jde o jednoramenný most, který umožní projetí každému nadměrného nákladu. Díky ramenu, most sám drží v poloze nahoře a nemůže se stát, že by samovolně spadl dolů během jízdy pod ním. Využijte Maxi..
Další z řady padacích železničních mostů. Tentokrát jde o jed...
Maxim Dřevěný tunel s nadjezdem
323Kč
Úzký a tmavý tunel, který vypadá tajemně a nebezpečně, pro mašinky nepříjemná věc, ale není se čeho bát, dá se bezpečně projet velkou rychlostí a příště se na něj pro změnu podívat ze shora a nadjet nad ním. Balení obsahuje tunel i nadjezdové kolej..
Úzký a tmavý tunel, který vypadá tajemně a nebezpečně, pro ma...
Maxim Dřevěný tunel s vodopádem
321Kč
Horská jízda skýtá mnoho nástrah, se kterými se vláčky musí vypořádat. Jednou z nich je tenhle tunel, který vede podél vysokých a strmých skal nebo vede přímo skrze vodopád ledové vody. Cestující musejí být předem připraveni, strojvedoucí totiž bud..
Horská jízda skýtá mnoho nástrah, se kterými se vláčky musí v...
Maxim Interaktivní elektro závory
511Kč
Neobyčejné závory, které usnadňují řízení provozu jak na kolejích, tak na silnici. Stačí stáhnout závory dolů a po průjezdu mašinky závory začnou samy vydávat zvukový a světelný signál a upozorňují auta na silnici, že není radno vjíždět do kolejišt..
Neobyčejné závory, které usnadňují řízení provozu jak na kole...
Small Foot Dřevěné příslušenství vláčkodráhy Mountain
1 084Kč
Vysoké hory – někdy vede také trať přes hornatý terén. Hora a čtyři koleje se zatáčkou doplňují svět dřevěné vláčkodráhy, která je na dvou výškách pojezdná. Malí železničáři zde objeví naturalistický dodatečný prvek s vícenásobnou hrací hodnotou! S..
Vysoké hory – někdy vede také trať přes hornatý terén. Hora a...
Small Foot Dřevěný červený most
288Kč
Small Foot Dřevěný červený most S tímto mostem si vylepšíte svou vláčkodráhu. Červená část je vyrobena z plastu, zbytek ze dřeva. Můžete jej kombinovat s ostatními konvenčními značkami dřevěných vláčkodráh. Německá firma Legler zaměřená na výrobu..
Small Foot Dřevěný červený most S tímto mostem si vylepšíte ...
Small Foot Dřevěný železniční most
378Kč
Small Foot Dřevěný železniční most Most je vždy skvělým doplňkem vláčkodráhy. Středová sekce je vyrobena z robustního dřeva, na obou stranách má plastové koleje, které slouží jako nájezd a sjezd. Je malovaný tak, aby vypadal jako kamenný, vespod ..
Small Foot Dřevěný železniční most Most je vždy skvělým dop...
Small Foot vláčkodráha dvojitý zvedací most pro lodě
454Kč
Velký dřevěný zvedací most je skvělým příslušenstvím pro Váš dřevěný železniční svět! Dvě mostové části se zvedají pomocí středového navijáku. Součásti balení jsou i nájezdové koleje. Lze přikoupit lodičky i lodní přístav.Německá firma Legler zaměř..
Velký dřevěný zvedací most je skvělým příslušenstvím pro Váš ...
Small Foot Železniční tunel
283Kč
Small Foot Železniční tunel Průjezd tunelem je vítanou změnou na kolejích. Je vyrobeno z robustního dřeva a lze jej kombinovat se všemi konvenčními značkami dřevěné železnice. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od..
Small Foot Železniční tunel Průjezd tunelem je vítanou změno...
Zobrazuji 1 až 27 z 27 (celkem stran 1)