Přihlásit seZaregistrovat se

Sady

Bigjigs Toys Dětský hudební set
563Kč
Součásti balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Součásti balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs T...
Bino Hudební nástroje mini orchestr 8 dílu
618Kč
Malý orchestr v jedné krabici - tamburína, rolničky, píšťala, ozvučná dřívka a vajíčka. Rozvíjí cit pro rytmus a upevňuje vztah k hudbě.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hr..
Malý orchestr v jedné krabici - tamburína, rolničky, píšťala,...
Bino hudební set Krtek
628Kč
Malý orchestr v jedné krabici rozvíjí cit pro rytmus a upevňuje vztah k hudbě.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Malý orchestr v jedné krabici rozvíjí cit pro rytmus a upevňu...
Bino Hudební set s trianglem
510Kč
Mini orchestr pro malé muzikanty pomáhá rozvíjet intelekt, trénuje jemnou motoriku a cvičí základy rytmiky. Obsahuje Xylofon s 8 tóny a dvěma paličkami, triangl, kastaněty a zvonkohru. Rozměry 23x19,4x4 cm. Balení obsahuje 4 kusy. BINO Europe je ..
Mini orchestr pro malé muzikanty pomáhá rozvíjet intelekt, tr...
Bino Set 3 hudebních nástrojů
426Kč
Set 3 hudebních nástrojů BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého ..
Set 3 hudebních nástrojů BINO Europe je nadnárodní firma vy...
Bino Set hudebních nástrojů
580Kč
Mini orchestr pro malé muzikanty, který se vejde do jedné krabice. Upevňuje vztah k hudbě a cvičí rytmické dovednosti dítěte. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO j..
Mini orchestr pro malé muzikanty, který se vejde do jedné kra...
HJ Toys Dětské hudební nástroje sada B
343Kč
Hudební sada obsahuje 4 dřevěné hudební nástroje s motivem zvířátek: bubínek s rukojetí ve tvaru žabky, chrastítko, řehtačku s medvídkem a tamburínu. Vše je uloženo v praktické dřevěné přepravce o rozměrech 39x18x5 cm.Podpořte své děti v poznávání ..
Hudební sada obsahuje 4 dřevěné hudební nástroje s motivem zv...
PlanToys Hudební sada
1 117Kč
Staň se malým muzikantem! Tato hudební sada obsahuje melodický xylofon, činel a guiro. Zlepšuje koordinaci oko-ruka a zvyšuje koncentraci.   Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček..
Staň se malým muzikantem! Tato hudební sada obsahuje melodick...
Small Foot Dřevěný muzikální hudební set žirafa
1 127Kč
6 různých nástrojů v dřevěné krabici. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
6 různých nástrojů v dřevěné krabici. Německá firma Legler ...
Small Foot Dětské dřevěné barevné bubny
1 170Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dětské hudební nástroje bicí nástroje
1 353Kč
Small Foot Dětské hudební nástroje bicí nástroje Krásné bicí s pěti bubny v červené barvě a činely Hi-hat, to vše na dřevěném stojánku. Proč si neudělat doma koncert?! Buďte nadšeným publikem Vašeho dítka a podpořte jej či ji v rozvíjení hudebního..
Small Foot Dětské hudební nástroje bicí nástroje Krásné bicí...
Small Foot Dřevěná hudební sada safari
711Kč
Tamburína, chrastítko - rumbakoule, flétna a klapačka zve do světa zvuků! Barevné lakované dřevěné hudební nástroje potěší srdce dětí a - snad - uši rodičů. Hudební hračky jsou bezpečně uloženy v dřevěné krabičce. Německá firma Legler zaměřená na v..
Tamburína, chrastítko - rumbakoule, flétna a klapačka zve do ...
Small Foot Dřevěná hudební sada žabky 2
630Kč
Xylofon se 4 tóny a dvěma paličkami, chrastítko, flétna a tamburína z barevného lakovaného dřeva Vás zvou k melodickým koncertům!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small f..
Xylofon se 4 tóny a dvěma paličkami, chrastítko, flétna a tam...
Small Foot Dřevěné hračky hudební sada Květina
979Kč
4 různé instrumenty jsou nalakovány bílou barvou a květinové motivy jsou pestrobarevné. Zahrajte melodie na 8 tónech xylofonu a doprovázejte takt s rytmickými instrumenty – zde je hudební zábava v rukou dětí! Praktické uložení v obsažené dřevěné kr..
4 různé instrumenty jsou nalakovány bílou barvou a květinové ...
Small Foot Dřevěné hračky xylofon Deluxe
948Kč
Vlastní orchestr pro každého milovníka hudby. 8-tónový xylofon, triangl, zvonek a bubínek na barevném lakovaném stole. Rychlá montáž „orchestru“ pomocí dřevěných šroubů a matek a jednoduchých šroubů se závitem na nohách. Německá firma Legler zamě..
Vlastní orchestr pro každého milovníka hudby. 8-tónový xylofo...
Small Foot Dřevěný hudební set Tukan
409Kč
Small Foot Dřevěný hudební set Tukan Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Small Foot Dřevěný hudební set Tukan Německá firma Legler za...
Small Foot Dřevěný hudební stolek Deluxe
1 136Kč
Malí hudebníci mohou trénovat motoriku a rytmus pomocí tohoto hudebního stolečku. Hravou formou mohou děti prozkoumat různonorodý svět zvuků. Šroubovací nohy.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny ..
Malí hudebníci mohou trénovat motoriku a rytmus pomocí tohoto...
Small Foot Dřevěný muzikální hudební set s puntíky
1 166Kč
Součásti balení je vše dle obrázku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Součásti balení je vše dle obrázku. Německá firma Legler zam...
Small Foot Dřevěný muzikální hudební stoleček s puntíky
1 025Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěný muzikální hudební stoleček s puntíky - poškozený obal
922Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Německá firma Legler ...
Small Foot Foukací harmonika 3 ks
263Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Hudební sada slunce
814Kč
6 hudebních a rytmických hraček v praktickém přírodním dřevěném boxu. Hudební set vyvolává nadšení pro svět hudby! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označ..
6 hudebních a rytmických hraček v praktickém přírodním dřevěn...
Small Foot Hudební stoleček
856Kč
Dřevěný hudební stoleček s barevným xylofonem, činelem a bubínkem s paličkou, řehtačkou, a hudebním válečkem. Stoleček stojí na 3 nohách a je velmi stabilní. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechn..
Dřevěný hudební stoleček s barevným xylofonem, činelem a bubí...
Small Foot Pastelová hudební sada 3ks
1 262Kč
Small Foot Pastelová hudební sada 3ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Small Foot Pastelová hudební sada 3ks Německá firma Legler ...
Tidlo Velký dětský hudební set
986Kč
Mladí nadšení muzikanti mohou bubnovat, cinkat, a chrastit co hrdlo ráčí a to díky tomuto krásnému 14 dílnému setu bicích nástrojů. Tamburína, kastaněty, rumba koule, rolničky, paličky, guiro a triangl, to stačí k vytvoření kapely! Výborné pro krea..
Mladí nadšení muzikanti mohou bubnovat, cinkat, a chrastit co...
Tidlo Velký dětský hudební set - poškozený obal
887Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Mladí nadšení muzikanti mohou bubnovat, cinkat, a chrastit co hrdlo ráčí a to díky tomuto krásnému 14 dílnému setu bicích nástrojů. Tamburína, kastaněty, rumba koule, rolničky, paličky, guiro a triangl, to sta..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Mladí nadšení muzikant...
Vilac Dětský hudební set Woodland
656Kč
Sada hudebních nástrojů s tematikou lesa. Obsahuje tamburínu, 2 kastaněty, triangl a xylofon. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují pů..
Sada hudebních nástrojů s tematikou lesa. Obsahuje tamburínu,...
Zobrazuji 1 až 27 z 27 (celkem stran 1)