Přihlásit seZaregistrovat se

Kufr s nářadím

Bigjigs Toys Dřevěný Kufřík s nářadím
799Kč
Tento kufřík plný nářadí potěší všechny mladé chlapce, kteří chtějí rozvíjet své řemeslné dovednosti. Hrací předměty zahrnují kladivo, kleště, vrtačku a klíče na matice. Nářadí má v kufříku své místo pro snadné uložení. Přispívá k rozvoji zručnos..
Tento kufřík plný nářadí potěší všechny mladé chlapce, kteří ...
Jeujura Dřevěná sada nářadí v kufru
902Kč
Krásný dřevěný kufřík, který mohou děti nosit všude s sebou, obsahuje kladivo, pilu, šroubovák, klíč a jiné součásti... Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a dalš..
Krásný dřevěný kufřík, který mohou děti nosit všude s sebou, ...
Small Foot Kufřík dřevěné nářadí Deluxe
1 071Kč
Small Foot Kufřík dřevěné nářadí Deluxe Kufřík Deluxe je vrcholem všech dřevěných kufříků s nářadím: Závěsná dřevěná krabice s 48 díly pro malé domácí kutily! V kufříku Deluxe najdete všechno potřebné dřevěné i kovové nářadí potřebné pro všechny ..
Small Foot Kufřík dřevěné nářadí Deluxe Kufřík Deluxe je vr...
Small Foot Dřevěné nářadí v kufříku
454Kč
Small Foot Dřevěné nářadí v kufříku Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Small Foot Dřevěné nářadí v kufříku Německá firma Legler zam...
Small Foot Kufřík dřevěné nářadí Lino
1 025Kč
V tomto vysoce kvalitním dřevěném kufříku najdete 12 dřevěných nástrojů. Nástroje jsou na svém místě zajištěny otočnými pojistkami, vrtačka suchým zipsem. Držadla kufříku jsou vyrobena z textilní šňůry a dřeva pro pohodlné uchopení. Kufřík je skvěl..
V tomto vysoce kvalitním dřevěném kufříku najdete 12 dřevěnýc...
Small Foot Kufřík s nářadím Nordic
897Kč
Small Foot Kufřík s nářadím Nordic Nyní můžete se stavebními projekty začít opravdu sami! S tímto dřevěným souborem nástrojů ve skandinávském designu se mladí řemeslníci skutečně stanou profesionály. Detailní příslušenství, jako je pravítko s inte..
Small Foot Kufřík s nářadím Nordic Nyní můžete se stavebními...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)