Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Bigjigs dřevěný ledovec - Polární dobrodružství
1 776Kč
Možná ztratíme své polární ledovce, tato hračka plná života však zůstane věčná!Hračka se dodává kompletní s Eskymákem, tučňákem, ledním medvědem, lachtany, velrybou. Součásti ledovce je dokonce i "ledová díra", která se používá pro rybolov. Vaše dí..
Možná ztratíme své polární ledovce, tato hračka plná života v...
Bigjigs Toys Dinopark ostrov dinosaurů
2 033Kč
Vraťte se zpět do časů, kdy dinosauři vládli Zemi. Hrací sada Ostrov dinosaurů obsahuje 8 dinosaurů, hnízdo a 2 vejce, vodopád a volně stojící strom. Stromem se dá pohybovat. Z dinosaurů na děti čeká mimo jiné velký brontosaurus s mládětem a také 2..
Vraťte se zpět do časů, kdy dinosauři vládli Zemi. Hrací sada...
Bino Cestovní kufřík se zvířáky ZOO
362Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Small Foot Cukrárna s příslušenstvím
398Kč
Cukrárna s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná cukrárna s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku. Něm..
Cukrárna s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte ...
Small Foot Dřevěná farma 3D puzzle
207Kč
Farma se skládá z 5 zvířat, plotu, stromu, stodoly a kladiva. Celkem 22 dílů skládačky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle e..
Farma se skládá z 5 zvířat, plotu, stromu, stodoly a kladiva....
Small Foot Dřevěná hračka podmořský svět
454Kč
Dřevěná hračka - Podmořský svět Dřevěná skládací hračka podmořský svět. Obsahuje 13 dílků. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběn..
Dřevěná hračka - Podmořský svět Dřevěná skládací hračka podm...
Small Foot Dřevěná hračka zvířátka ze ZOO
454Kč
Dřevěná hračka - Zvířátka ze ZOO Dřevěná skládací ZOO se zvířátky. Sada obsahuje 15 dílků. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběn..
Dřevěná hračka - Zvířátka ze ZOO Dřevěná skládací ZOO se zví...
Small Foot Jarní hrací set
394Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Kadernictví s příslušenstvím
398Kč
Kadernictví s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěné kadeřnictví s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku..
Kadernictví s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpoř...
Small Foot Králičí škola
583Kč
Small Foot Králičí škola Od velikonočních zajíčků se toho můžete tolik naučit! Osm roztomilých, moderně designovaných králičích kluků a holek, vyrobených ze 100% certifikovaného FSC® dřeva, ve škole. Učitel stojí vpředu a učí třídu zajíčku vše, co..
Small Foot Králičí škola Od velikonočních zajíčků se toho mů...
Small Foot Plyšový králík v králíkárně s doplňky
803Kč
Tato originální hračka je vyrobena z masivního dřeva.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost h..
Tato originální hračka je vyrobena z masivního dřeva.  Něme...
Small Foot Supermarket s příslušenstvím
398Kč
Supermarket s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěný supermarket s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku..
Supermarket s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpoř...
Small Foot Veterinární klinika s příslušenstvím
398Kč
Veterinární klinika s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná veterinární klinika s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost..
Veterinární klinika s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy ...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)