Přihlásit seZaregistrovat se

Stolní hry

Small Foot Dětský billiard
3 934Kč
Small Foot Dětský billiard Stolní verze klasického billiardu. Součástí balení je billiardový stůl, sada koulí, trojúhelník na uspořádání koulí, 2 tága a krídy. Díry ve stole jsou zajištěny síťkami. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitní..
Small Foot Dětský billiard Stolní verze klasického billiardu...
Small Foot Dřevěné hry stolní kuželky
370Kč
Kovové kuželky se postaví na nalakovanou dřevěnou desku, kulička se položí do drážky a pustí se - kdo docílí nejvíce "strikes"?Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foo..
Kovové kuželky se postaví na nalakovanou dřevěnou desku, kuli...
Small Foot Dřevěný stolní hokej
455Kč
Při této hře je zapotřebí blesková reakce a rychlé ruce! Postavte hru na stůl nebo na podlahu a zápas může začít! Umístěte figurky na označená místa. Kterému hráči se podaří dostat puk do brány protihráče a odrazit jeho útoky? Na nohách jsou gumové..
Při této hře je zapotřebí blesková reakce a rychlé ruce! Post...
Small Foot Elektrický velký vzdušný hokej
4 508Kč
Postavte hru na stůl a jde se na věc! Kotouč klouže díky vyfukovanému vzduchu lehce po hrací ploše. Rychlá a absolutně vzrušující hra pro 2 osoby. Tato hra vám zrychlí puls, napne nervy a ruce se začnou potit, zkrátka: JE TO NAPROSTO DOKONALÉ! Napá..
Postavte hru na stůl a jde se na věc! Kotouč klouže díky vyfu...
Small Foot Multifunkční hrací stůl 4 v 1
4 897Kč
Všestranný hrací stůl, který přináší něco nového a patří do každé herny. Multifunkční herní stůl se čtyřmi hrami! Díky zaměnitelným herním povrchům se dá snadno přeměnit z kulečníkového stolu na stolní tenis, stolní hokej nebo stolní fotbal. Okraje..
Všestranný hrací stůl, který přináší něco nového a patří do k...
Small Foot Multifunkční hrací stůl 9 v 1
2 271Kč
Small Foot Multifunkční hrací stůl 9 v 1 Tento herní stůl je 9x zábavný! Stůl lze používat a umístit na normální stůl. K dispozici je celkem pět různých herních povrchů: kulečníkový povrch s dřevěnými tágemi a míčky, povrch pro stolní tenis s pálk..
Small Foot Multifunkční hrací stůl 9 v 1 Tento herní stůl je...
Small Foot Pinball baseball
711Kč
Účelem hry je co nejdéle udržet kovovou kuličku v hřišti v pohybu.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bez..
Účelem hry je co nejdéle udržet kovovou kuličku v hřišti v po...
Small Foot Pinball golfové hřiště
948Kč
Pinball Golfové hřiště Dřevěná hra Pinball v motivu golfového hřiště. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy ..
Pinball Golfové hřiště Dřevěná hra Pinball v motivu golfovéh...
Small Foot Stolní Air Hockey vzdušný hokej
663Kč
Tento vzdušný hokej je rychlá hra, kterou můžete hrát na malé ploše! Větrák je napájen osmi AA bateriemi, které puk zvednou a ten díky tomu může lítat po herní zóně rychle jako blesk. Tato hra perfektně trénuje motoriku a koordinaci ruka-oko. Bater..
Tento vzdušný hokej je rychlá hra, kterou můžete hrát na malé...
Small Foot Stolní Air Hockey vzdušný hokejový stůl
1 728Kč
Vzdušný hokejový stůl je napájen ze zásuvky. Vzduch je vháněn otvory na hladkou herní plouchu. Hráči se snaží umístit kotouče do soupeřovy branky a tím sbírat body. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. V..
Vzdušný hokejový stůl je napájen ze zásuvky. Vzduch je vháněn...
Small Foot Stolní biliard s příslušenstvím
2 950Kč
Biliárdová fascinace pro každý stůl. Při kulečníku je trénována koordinace rukou a očí (trpělivost) a koncentrace. Velká zábava pro malé i velké hráče. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřev..
Biliárdová fascinace pro každý stůl. Při kulečníku je trénová...
Small Foot Stolní dětský fotbál
1 445Kč
Stolní dětský fotbal Zábavná stolní hra pro 2-4 hráče. Potěší každého malého fotbalistu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny ..
Stolní dětský fotbal Zábavná stolní hra pro 2-4 hráče. Potěš...
Small Foot Stolní fotbal Poldi
677Kč
Tento stolní fotbal nabízí perfektní příležitost ke školení obratnosti a dovednosti! Hračka je vyrobena z barevného a jasně lakovaného dřeva. Fotbálek je vybaven počítadly gólů.fotbálek je dodáván včetně 2 míčků.Německá firma Legler zaměřená na výr..
Tento stolní fotbal nabízí perfektní příležitost ke školení o...
Small Foot Stolní fotbal profesionál
6 690Kč
Zábavný tréning pro začínající profesionály v oblasti stolního fotbalu. S designem stadionu se každý zápas stane Vítězným! Hřiště (102x58 cm) je vhodné i pro malé hráče. Obsahuje branky, míček, hladké posuvné tyče s hráči s nylonovými ložisky! Poče..
Zábavný tréning pro začínající profesionály v oblasti stolníh...
Small Foot Stolní fotbal stadion
6 249Kč
To je profesionální zboží! Stabilní fotbalový stůl, který všechno vydrží a nabízí skutečnou zábavu je připraven na další domácí mistrovství světa. Už to začíná! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Vše..
To je profesionální zboží! Stabilní fotbalový stůl, který vše...
Small Foot Stolní fotbal velký
899Kč
Tento stolní fotbal nabízí perfektní příležitost ke školení obratnosti a dovednosti! Hračka je vyrobena z barevného a čistě lakovaného dřeva. Fotbálek je vybaven počítadly gólů.fotbálek je dodáván včetně 2 míčků.Německá firma Legler zaměřená na výr..
Tento stolní fotbal nabízí perfektní příležitost ke školení o...
Small Foot Stolní kulečník maxi
1 318Kč
Tento malý kulečníkový stůl je určen pro zábavu a trénuje motoriku a koordinaci rukou a očí. Vybavený 2 tágy, koulemi, trojúhelníkem a křídou nestojí nic v cestě soubojům na tomto stole, které hráče nadchnou.Německá firma Legler zaměřená na výrobu ..
Tento malý kulečníkový stůl je určen pro zábavu a trénuje mot...
Small Foot Stolní kulečník mini
722Kč
Tento malý kulečníkový stůl je určen pro zábavu a trénuje motoriku a koordinaci rukou a očí. Vybavený 2 tágy, koulemi, trojúhelníkem a křídou nestojí nic v cestě soubojům na tomto stole, které hráče nadchnou. Německá firma Legler zaměřená na výrobu..
Tento malý kulečníkový stůl je určen pro zábavu a trénuje mot...
Small Foot Stolní vzdušný hokej Profi
9 279Kč
Vzdušný hokej Profi je skvělou zábavou! Puk se vznáší nad plochou, hráči jej posouvá hlavním kamenem a musí se trefit do branky. Vzduch je vháněn na plohu malými otvory. Napájení na 230V. Hra vzdušný hokej garantuje napínavé a poutavé hraní! Na s..
Vzdušný hokej Profi je skvělou zábavou! Puk se vznáší nad plo...
Vilac Dřevěný velký pinball
1 774Kč
Vilac Dřevěný velký pinball  Tento dřevěný pinball je dodáván se 3 kovovými míčky, díky kterým můžete sestřelovat své cíle, zvonit na znovky, otočit turnikety... Získejte co nejvyšší skóre a vyhrájte tuto podmořskou bitvu! Dřevěné nožky jsou odděli..
Vilac Dřevěný velký pinball  Tento dřevěný pinball je dodáván...
Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)