Přihlásit seZaregistrovat se

DINO

AZ KVÍZ JUNIOR
315Kč
Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco přiučí v zábavné vědomostní hře. Pravidla AZ Kvízu Junior vychází z AZ Kvízu pro dospěléa děti při něm bohatě rozvíjí nejen své vědění, ale také strategické schopnosti. Vyhrává ten, kdo ne..
Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco p...
AZ KVÍZ SPECIÁL - VĚDA A TECHNIKA
165Kč
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět na všechny otázky? Nechte chvíli odpovídat je při zábavné hře AZ Kvíz. Pravidla jsou stejná jako ve známé televizní soutěži, ovšem tuto hru si mnohem snáze sbalíte i na cesty. Kromě paměti..
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět n...
DINO - KRÁLOVSTVÍ HER (365 HER)
546Kč
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám přesně toto přání splní. Vyhrávejte v mnoha variacích Člověče, nezlob se!, objevte všechna možná využití šachovnice, různé obměny mlýna, dámy, halmy, domina a jiných klasických her. V sadě..
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám p...
DINO - POLITICKÝ KVÍZ S GLÓBUSEM
436Kč
Mozek je nutné cvičit v každém věku. Sezvěte celou rodinu k jednomu stolua vzájemně otestujte své znalosti z oblasti zeměpisu, politiky či demografie. Zábavný kvíz vás zavede do všech koutů světa. V pravidlech najdete 6 možností obměny hry, při kte..
Mozek je nutné cvičit v každém věku. Sezvěte celou rodinu k j...
DINO - Z POHÁDKY DO POHÁDKY
273Kč
Pohádky nemusí být jen k vyprávění, s dětmi je můžete prožít na vlastní kůži. Zavítejte do kouzelného světa, kde se ukrývá zlatý poklad. Na cestě zaním vás potkají nejrůznější nástrahy a překvapení, jako je divotvorný meč, ježibaba nebo třeba zlatá..
Pohádky nemusí být jen k vyprávění, s dětmi je můžete prožít ...
DINO hra KVAK
574Kč
Ve hře Kvak nejde jen o to vypálit protivníkovi rybník. Chcete-li vyhrát,musíte ho celý ovládnout. Pomůže vám k tomu vaše armáda žab, kterou je však nutné náležitě opečovávat. Kuňky totiž budou potřebovat hodně sil, abyse nenechaly zdolat soupeřov..
Ve hře Kvak nejde jen o to vypálit protivníkovi rybník. Chcet...
FEFÍKOVO ČLOBRDO Rodinná hra
169Kč
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, nejspíš se budou divit. Fefíkova verze oblíbené hry je ale velmi rychle nadchne. Na speciálním hracím plánu hráči oblékají nejen barvu figurek, ale také identituhudebního fanouška. Musí s..
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, ...
HAPPY DINO Dětská hra
232Kč
Děti se sice občas tváří, že s takovými "dinosaury", jako jsou rodiče, sihrát nebudou, ale ukažte jim dinosaury doopravdy a hned je vezmou do party. Uvidíte, jakou legraci si užijí, až při hře Happy Dino povedou prehistorickou zvěř k vodě.Hra je ur..
Děti se sice občas tváří, že s takovými "dinosaury", jako jso...
Hra Cestujeme do pohádek
300Kč
Ocitněte se alespoň na chvíli v opravdové pohádce. Zavede vás tam hrací sada se známými postavičkami z večerníčků, jako je Bob a Bobek, Maxipes Fík,hajný Robátko a další. Pohádkové dobrodružství můžete zažít pokaždé jinakv balíčku na vás čekají hne..
Ocitněte se alespoň na chvíli v opravdové pohádce. Zavede vás...
KAREL IV. Naučná hra
300Kč
Už je to přes 700 let, co se Karel IV. narodil, ale pořád je s ním zábava.O tom vás přesvědčí i desková hra nesoucí jeho jméno, při které procestujete středověkou Prahu a okolí a poznáte nejen klenoty historické architektury, ale i tehdejší způsob ..
Už je to přes 700 let, co se Karel IV. narodil, ale pořád je ...
MAGNETICKÉ ŠACHY - Rodinná hra
304Kč
Hra šachy patří k těm, které vás přitáhnou ke stolu doslova jako magnet. Akdyž není stůl zrovna k dispozici, neváhejte sáhnout po cestovní magnetické šachovnici. Na té figurky drží, i když třeba zrovna jedete vlakem, drncáte se po D1 autem, nebo js..
Hra šachy patří k těm, které vás přitáhnou ke stolu doslova j...
PEPPA PIG Dětská hra
244Kč
Veselá hra při níž potrénujete jednoduchou strategii, postřeh, barvy a zároveň si užijete legraci při plnění interaktnivních úkolů. Hra pro 2 - 4 hráče...
Veselá hra při níž potrénujete jednoduchou strategii, postřeh...
SOUBOR 150 HER - Rodinná hra
244Kč
Na otázku "Co budeme večer hrát?" nemusíte znát jen jednu odpověď. Můžetejich mít po ruce hned 150. Velký soubor her obsahuje nejrůznější variace sherními plány člověče, vrhcábů, šachů a mlýna, zahrajete si i rozmanité obměny kostek nebo karet a sp..
Na otázku "Co budeme večer hrát?" nemusíte znát jen jednu odp...
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)