Přihlásit seZaregistrovat se

Tvary a barvy

Bigjigs Toys Dřevěné didaktické puzzle barvy 4v1
482Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Didaktická skládačka Kruh barevný
362Kč
Didaktická skládačka Kruh barevný Hlavolam pro dítě, které rozpoznává, který tvar kam patří a učí se zároveň poznávat barvy a velikosti. Rozvíjí motoriku, staví obrazce dle vlastní fantazie, nebo podle návodu. Hračka může sloužit i jako stavebnice..
Didaktická skládačka Kruh barevný Hlavolam pro dítě, které r...
Fauna dřevěná pyramida rozlišování barev
324Kč
Fauna dřevěná pyramida rozlišování barev Dřevěné hračka je vyrobena z masivního dřeva. Jeho povrch včetně hran je vyhlazen.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Dřevěné hračky značky Fauna se vyrábějí v Rumunsku již od roku 1991.Hračky mají s..
Fauna dřevěná pyramida rozlišování barev Dřevěné hračka je v...
Geometrické tvary
362Kč
Didaktická skládačka s geo tvary. Rozvíjí motoriku, poznávaní tvarů, barev. Hračka může sloužit i jako stavebnice. Všechny hračky splňují bezpečnostní normy a mají certifikáty nezávadnosti. Vyrobeno na Slovensku. Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla zal..
Didaktická skládačka s geo tvary. Rozvíjí motoriku, poznávaní...
PlanToys Třídění tvarů a velikostí
540Kč
Obsahuje 16 geometrických kostiček (4 různé velikosti, tvary a barvy). Mohou být tříděny, počítány nebo vkládány do pevné dřevěné základny. PLAN TOYS Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hra..
Obsahuje 16 geometrických kostiček (4 různé velikosti, tvary ...
PlanToys Třídící kalíšky
540Kč
Pomocí těchto šálků a žetonů se mohou děti naučit třídit žetony podle barev nebo počítat, ale mohou si dokonce i zlepšit koordinaci a zkoušet se žetony trefovat do stejně barevných kalíšků. Součástí balení je i bavlněný pytlík. PLAN TOYS Plan Toys..
Pomocí těchto šálků a žetonů se mohou děti naučit třídit žeto...
Small Foot Dřevěné puzzle barevné tvary
202Kč
Devět barevných dílů se vkládá do příslušných geometrických otvorů. Hra podporuje nejen koncentraci a trpělivost, ale také smysl malých zvědavců pro barvy a tvary.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Vše..
Devět barevných dílů se vkládá do příslušných geometrických o...
Small Foot Dřevěná edukativní puzzle tvary
257Kč
Small Foot Dřevěná edukativní puzzle tvary Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dřevěná edukativní puzzle tvary Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná edukativní tabulka geometrie
257Kč
Small Foot Dřevěná edukativní tabulka geometrie Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Small Foot Dřevěná edukativní tabulka geometrie Německá firm...
Small Foot Vkládačka barevné tvary
247Kč
Geometrie pro nejmenší. 19 dílů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barv..
Geometrie pro nejmenší. 19 dílů.Německá firma Legler zaměřená...
Wonderworld Dřevěné smyslové kostky
411Kč
Wonderworld Dřevěné smyslové kostky Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a masivního dřeva, s velkým důrazem na perfektní zpracování, design a kvalitu.Značk..
Wonderworld Dřevěné smyslové kostky Krásné, ekologické, náp...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)