Přihlásit seZaregistrovat se

Tvary a barvy

Bigjigs Toys Dřevěné didaktické puzzle barvy 4v1
482Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Didaktická skládačka Kruh barevný
362Kč
Didaktická skládačka Kruh barevný Hlavolam pro dítě, které rozpoznává, který tvar kam patří a učí se zároveň poznávat barvy a velikosti. Rozvíjí motoriku, staví obrazce dle vlastní fantazie, nebo podle návodu. Hračka může sloužit i jako stavebnice..
Didaktická skládačka Kruh barevný Hlavolam pro dítě, které r...
Fauna dřevěná pyramida rozlišování barev
324Kč
Fauna dřevěná pyramida rozlišování barev Dřevěné hračka je vyrobena z masivního dřeva. Jeho povrch včetně hran je vyhlazen.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Dřevěné hračky značky Fauna se vyrábějí v Rumunsku již od roku 1991.Hračky mají s..
Fauna dřevěná pyramida rozlišování barev Dřevěné hračka je v...
Geometrické tvary
362Kč
Didaktická skládačka s geo tvary. Rozvíjí motoriku, poznávaní tvarů, barev. Hračka může sloužit i jako stavebnice. Všechny hračky splňují bezpečnostní normy a mají certifikáty nezávadnosti. Vyrobeno na Slovensku. Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla zal..
Didaktická skládačka s geo tvary. Rozvíjí motoriku, poznávaní...
Hess Vkládací tvary barevné
538Kč
Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky jsou kompletovány ručně. Ve firmě ..
Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém měs...
Small Foot Dřevěné puzzle barevné tvary
202Kč
Devět barevných dílů se vkládá do příslušných geometrických otvorů. Hra podporuje nejen koncentraci a trpělivost, ale také smysl malých zvědavců pro barvy a tvary.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Vše..
Devět barevných dílů se vkládá do příslušných geometrických o...
Small Foot Dřevěná edukativní puzzle tvary
257Kč
Small Foot Dřevěná edukativní puzzle tvary Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dřevěná edukativní puzzle tvary Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná edukativní tabulka geometrie
266Kč
Small Foot Dřevěná edukativní tabulka geometrie Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Small Foot Dřevěná edukativní tabulka geometrie Německá firm...
Small Foot Dřevěná hračka puzzle tvary
273Kč
Cross, Circle, Triangl – tahle se děti už v mateřské školce hravě naučí anglická slova. Různé geometrické tvary se pokládají na barevně pomalované dřevěné puzzle. Jednotlivé tvary se přitom pojmenovávají a zvyšují tak hravě efekt zapamatování.Němec..
Cross, Circle, Triangl – tahle se děti už v mateřské školce h...
Small Foot Vkládačka barevné tvary
257Kč
Geometrie pro nejmenší. 19 dílů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barv..
Geometrie pro nejmenší. 19 dílů.Německá firma Legler zaměřená...
Wonderworld Barevné senzorické bloky
393Kč
Wonderworld Barevné senzorické bloky Barevné bloky, které jsou jedinečné ve tvarech, které umožňují mnoho různých kombinací třídění. Děti se naučí třídit a porovnávat barvy se zvuky, aby podpořily zábavnou hru a spojovaly zvuky s velikostí a objeme..
Wonderworld Barevné senzorické bloky Barevné bloky, které jso...
Wonderworld Dřevěné smyslové kostky
416Kč
Wonderworld Dřevěné smyslové kostky Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a masivního dřeva, s velkým důrazem na perfektní zpracování, design a kvalitu.Značk..
Wonderworld Dřevěné smyslové kostky Krásné, ekologické, náp...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)