Přihlásit seZaregistrovat se

Hrací stoly

Bigjigs Toys Dětský dřevěný hrací stůl
2 304Kč
Stoleček je dodáván samostatně, židličky nejsou součástí balení. Lze je dokoupit z naší nabídky. Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé v..
Stoleček je dodáván samostatně, židličky nejsou součástí bale...
KidKraft Stůl Star se dvěma židličkami a boxy
3 742Kč
Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké 4 plastové koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí ( do košů se dostanete z obou stran). Stůl a židličky mají v..
Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na pr...
KidKraft Hrací stůl 2v1 s příslušenstvím
2 785Kč
Hrací stůl s oboustranou deskou, úložným prostorem a více než 200 ks příslušenství se bude hodit do každého dětského pokoje. Stůl má zaoblené rohy, hrací deska je z jedné strany uzpůsobená pro skládání plastové stavebnice, která obsahuje 200 ks kos..
Hrací stůl s oboustranou deskou, úložným prostorem a více než...
KidKraft Hrací stůl zavodní dráha Freeway Frenzy
4 908Kč
Hrací stůl zavodní dráha Freeway Frenzy Dřevěný snadno sestavitelný hrací stůl s závodní dráhou, výtahem, praktickým úložným boxem a oboustranným víkem boxu. Víko uprostřed hracího stolu vytváří volnou plochu s imitací travnaté plochy pro hraní a ..
Hrací stůl zavodní dráha Freeway Frenzy Dřevěný snadno sesta...
KidKraft Moderní set stůl a 2 židle bílé
3 285Kč
Tento moderní set stolu a dvou židlí je krásnou dekorací, ale také místem pro hraní v dětském pokojíku či v jiných prostorech, kde se vyskytují děti. Vyroben z robustního dřeva, je lehce omyvatelný, odolný a všestranný. Nizozemská společnost Kid..
Tento moderní set stolu a dvou židlí je krásnou dekorací, ale...
KidKraft Set stolu a 4 židlí Farmhouse bílé
3 698Kč
Každé dítě potřebuje svůj vlastní pracovní prostor. Robustní, odolný a dobře zpracovaný set Farmhouse je ideálním místem pro hraní, malování, občerstvení nebo pro posezení s kamarády. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápad..
Každé dítě potřebuje svůj vlastní pracovní prostor. Robustní,...
KidKraft Set stolu a 4 židlí Mid-Century
4 954Kč
KidKraft Set stolu a 4 židlí Mid-Century Set dřevěných žídlí a stolu Mid-Century je designový nábytek, který svými rozměry vyhovuje potřebám dětí. V přírodních barvách v kombinaci s bílou a jemně pastelovou mentolovou barvou set zaujme své místo v..
KidKraft Set stolu a 4 židlí Mid-Century Set dřevěných žídlí...
Kidkraft Set stůl a 2 židle bílošedý
2 051Kč
Set - Stůl a 2 židle bílošedý Ať už si malujete, tvoříte, děláte domácí úkoly nebo si vychutnáváte svačinku, budete tento stůl milovat. Po dokončení hry, děti jednoduše zvednou středovou část stolu a hračky posunou do úložného prostoru. Stůl bude..
Set - Stůl a 2 židle bílošedý Ať už si malujete, tvoříte, dě...
Kidkraft Set stůl a 2 židle růžovobílý
2 051Kč
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý Ať už si malujete, tvoříte, děláte domácí úkoly nebo si vychutnáváte svačinku, budete tento stůl milovat. Po dokončení hry, děti jednoduše zvednou středovou část stolu a hračky posunou do úložného prostoru. Stůl bu..
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý Ať už si malujete, tvoříte, ...
KidKraft Set stůl s 2 židle přírodní a bílá
2 051Kč
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židlemi v přírodní a bílé barvě. Kulatý stůl skrývá uprostřed poklop, pod kterým se nachází úložné místo - síťka na hračky nebo jiné předměty dětí. Nábytek je vyroben z MDF a dřeva. Nizozemská společnost Kidkraft je..
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židlemi v přírodní a bílé barvě...
KidKraft Stůl Heart se dvěma židličkami a boxy
3 742Kč
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané srdíčka, jsou krásně barevné,vyrobeno z..
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na p...
L-W Toys Multifunkční hrací stůl Malá mořská víla
1 399Kč
Multifunkční hrací stůl Malá mořská víla s židličkou si najde místo v každém dětském pokoji. Deska s podložkou na stavění jde otočit a vznikne plocha pro malování. Součástí stolu je role papíru na kreslení...
Multifunkční hrací stůl Malá mořská víla s židličkou si najde...
Tidlo Dřevěný stůl Animal
1 551Kč
S krásnými ilustracemi lva, slona, leoparda a opice bude tento zvířecí stůl hitem u všech milovníků safari. Má ideální výšku pro děti, může se použít ke hraní i k jídlu a bude se vyjímat v každém dětském pokoji, herně či kuchyni. Používejte pouze d..
S krásnými ilustracemi lva, slona, leoparda a opice bude tent...
Vilac Dřevěný stoleček lev
1 692Kč
S tímto krásným lvím stolečkem si děti užijí mnoho zábavy, mohou si u něj kreslit nebo si povídat. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Š..
S tímto krásným lvím stolečkem si děti užijí mnoho zábavy, mo...
Vilac Dřevěný stoleček medvídek
1 527Kč
Vilac Dřevěný stoleček medvídek S tímto krásným stolečkem s ilustrací medvěda hnědého si děti užijí mnoho zábavy, mohou si u něj kreslit nebo si povídat. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to zna..
Vilac Dřevěný stoleček medvídek S tímto krásným stolečkem s ...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)