Přihlásit seZaregistrovat se

Kostky vzdělávací

Bigjigs Baby Dřevěné kostky s abecedou
507Kč
S těmito dřevěnými a barevnými ABC kostkami můžete u svého dítěte budovat nejen slovní zásobu, ale také čtení a pravopisné dovednosti. Můžete dávat dohromady jednoduchá slova, nebo jen prostě s pomocí kostek stavět např. vysovkou věž. Dodává se s d..
S těmito dřevěnými a barevnými ABC kostkami můžete u svého dí...
Bigjigs Baby Dřevěné kostky s obrázky
339Kč
S těmito dřevěnými a barevnými ABC kostkami můžete u svého dítěte budovat nejen slovní zásobu, ale také čtení a pravopisné dovednosti. Můžete dávat dohromady jednoduchá slova, nebo jen prostě s pomocí kostek stavět např. vysovkou věž. Dodává se s d..
S těmito dřevěnými a barevnými ABC kostkami můžete u svého dí...
Bigjigs Toys didaktické kostky farma
377Kč
Abyste vytvořili věž, musíte tyto kostky naskládat od největší po nejmenší. Každá kostka obsahuje ilustraci z prostředí farmy, číslo a tečky, které představují dané číslo. Při skládání děti mohou diskutovat o farmě a rozšiřovat si tak slovní zásobu..
Abyste vytvořili věž, musíte tyto kostky naskládat od největš...
Le Toy Van Petilou Multifunkční kostky
1 039Kč
Le Toy Van Petilou Multifunkční kostky  Velké dřevěné kostky s abecedou a čísly. Na jednotlivých stranách jsou velká a malá písmena abecedy, číslice, obrázky vztahující se k písmenům a číslicím a tvary k vytvoření obrázků z kostek. Spodní deska s v..
Le Toy Van Petilou Multifunkční kostky  Velké dřevěné kostky ...
Petitcollage Dřevěné kostky ABC
597Kč
Petitcollage Dřevěné kostky ABC Sada obsahuje 15 kostek z masivního dřeva. Každá kostka má na sobě tištěné písmeno, číslo a obrázek. Kostky jsou vyrobeny z FSC certifikovaného dřeva a potištěny netoxickými vodou ředitelnými barvami, které mají na..
Petitcollage Dřevěné kostky ABC Sada obsahuje 15 kostek z ma...
PlanToys Kostky s vodou
1 325Kč
Těchto 6 kostek má 2 tvary. Děti mohou skládat kostky dohromady a učit se tím nové barvy.Vhodné také jako dekorace do bytu nebo na stůl apod.   Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hrače..
Těchto 6 kostek má 2 tvary. Děti mohou skládat kostky dohroma...
PlanToys Smyslové kostky 9ks
684Kč
Tato sada 9 smyslových kostek obsahuje: 3 zrakové kostky, 3 sluchové kostky a 3 strukturované kostky. Také podporuje kinestézi (vnímání vlastního těla, vlastního pohybu). Pytlík na uložení kostek je součástí balení. Plan Toys je již 30 let úspěš..
Tato sada 9 smyslových kostek obsahuje: 3 zrakové kostky, 3 s...
Vilac Dřevěné zvukové kostky Farma
581Kč
Vilac Dřevěné zvukové kostky Farma  Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem farmy. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka. Hračky Vilac mají značku francouzské age..
Vilac Dřevěné zvukové kostky Farma  Jedenáct dřevěných zvukov...
Vilac Dřevěné zvukové kostky Moře
602Kč
Vilac Dřevěné zvukové kostky Moře  Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem moře. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky V..
Vilac Dřevěné zvukové kostky Moře  Jedenáct dřevěných zvukový...
Vilac Dřevěné zvukové kostky Savana
581Kč
Vilac Dřevěné zvukové kostky Savana  Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem savany. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka. Hračky Vilac mají značku francouzské a..
Vilac Dřevěné zvukové kostky Savana  Jedenáct dřevěných zvuko...
Wonderworld Dřevěné ABC kostky
389Kč
Wonderworld Dřevěné ABC kostky ABC kostky pro výuku angličtiny pro nejmenší. Kostičky obsahují obrázky s abecedou a anglickými názvy. Děti si ale mohou s kostkama hrát a stavět budovy. Součástí je látkový vak pro snadné uskladnění. Krásné, ekol..
Wonderworld Dřevěné ABC kostky ABC kostky pro výuku angličti...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)