Přihlásit seZaregistrovat se

Doktoři a sestřičky

Bigjigs Toys Doktorský kufřík
549Kč
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla z...
Bigjigs Toys Medvědí nemocnice
734Kč
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdravotní sestrou, medvídkem a zdravotnickým zařízením dle obrázku. Ideální pro ty, kteří milují hraní s lékařem. Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na..
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdra...
Green Toys Lékařská sada 9 ks
611Kč
Green Toys Lékařská sada 9 ks Tato nádherná lékařská souprava má vše, co mladí lékaři potřebují k ošetřování nemocných medvídků a panenek zpět ke zdraví. Pomocí 6 kontrolních nástrojů pomozte pacientům a zároveň si dělejte poznámky do lékařské ka..
Green Toys Lékařská sada 9 ks Tato nádherná lékařská souprav...
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím
1 299Kč
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím  Je tu někde lékař?! Doktorská brašna ve vintage stylu, plná dřevěných lékařských nástrojů a lahviček. Pro děti od 3 let. V balení naleznete stetoskop, teploměr, stříkačku, tlakoměr, otoskop, reflexní ne..
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím  Je tu někde lék...
Small Foot Dětský doktorský kufřík
1 089Kč
Lékaři už jsou na cestě! Mladí doktoři a doktorky se mohou s tímto dětským setem perfektně vybavit na cestu k pacientům. Kufřík obsahuje všechny důležité zdravotnické pomůcky, také vypadá pěkně – je plně dřevěný s klasickou bílo-červenou barvou. V ..
Lékaři už jsou na cestě! Mladí doktoři a doktorky se mohou s ...
Small Foot Dětský dřevěný doktorský kufřík Isabel
1 242Kč
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 kusů různobarevného dřevěného příslušenství včetně textilní čelenky s červeným křížem. Kufřík obsahuje vše co každý doktor potřebuje - teploměr, fonendoskop, injekční stříkačku, masti, léky..
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 ku...
Small Foot Dětský zubařský set v kufříku
454Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Doktorský kufřík s králíčkem
474Kč
Doktorský kufřík s králíčkem Králíčí pacient potřebuje ošetřit? V tomto doktorském kufříku najde malá doktorka vše co je potřeba, aby bylo maličkému králíčkovi brzy lépe. Kufřík obsahuje 7 ks příslušenství a králíčka. Německá firma Legler zaměř..
Doktorský kufřík s králíčkem Králíčí pacient potřebuje ošetř...
Small Foot Lékařský kufřík
474Kč
Small Foot Lékařský kufřík Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Small Foot Lékařský kufřík Německá firma Legler zaměřená na ...
Small Foot Záchranářský set v kufříku
1 017Kč
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler z...
Tidlo Doktorský kufřík
457Kč
Zavojelte doktora! Tento doktorský kufřík obsahuje vše potřebné pro malé doktory, doktorky, zdravotní sestry a bratry. Léčba nemocných plyšáků může začít! Děti mohou použít stetoskop, aby poslechli pacientovo srdce, změřit teplotu teploměrem nebo s..
Zavojelte doktora! Tento doktorský kufřík obsahuje vše potřeb...
Wonderworld Dětský doktorský set
524Kč
Wonderworld Dětský doktorský set  Chci být doktorem! Nabídněte možnost pečovat o ostatní lidi, aby rozvíjeli sociální interakci. Sada obsahuje stetoskop, měřič krevního tlaku, baterii, teploměr, stříkačku a kladivo vše je uloženo v měkké tašce.Mobi..
Wonderworld Dětský doktorský set  Chci být doktorem! Nabídnět...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)