Přihlásit seZaregistrovat se

Doktoři a sestřičky

Bigjigs Toys Doktorský kufřík
549Kč
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla z...
Bigjigs Toys Medvědí nemocnice
734Kč
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdravotní sestrou, medvídkem a zdravotnickým zařízením dle obrázku. Ideální pro ty, kteří milují hraní s lékařem. Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na..
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdra...
Bino Dřevěné hračky zvěrolékařský kufřík
371Kč
Zvěrolékařský dřevěný kufřík obsahuje všechny potřebné komponenty vhodné pro léčbu domácích dřevěných mazlíčků.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest..
Zvěrolékařský dřevěný kufřík obsahuje všechny potřebné kompon...
Green Toys Lékařská sada 9 ks
611Kč
Green Toys Lékařská sada 9 ks Tato nádherná lékařská souprava má vše, co mladí lékaři potřebují k ošetřování nemocných medvídků a panenek zpět ke zdraví. Pomocí 6 kontrolních nástrojů pomozte pacientům a zároveň si dělejte poznámky do lékařské ka..
Green Toys Lékařská sada 9 ks Tato nádherná lékařská souprav...
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím
1 299Kč
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím  Je tu někde lékař?! Doktorská brašna ve vintage stylu, plná dřevěných lékařských nástrojů a lahviček. Pro děti od 3 let. V balení naleznete stetoskop, teploměr, stříkačku, tlakoměr, otoskop, reflexní ne..
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím  Je tu někde lék...
PlanToys Veterinářský set
719Kč
PlanToys Veterinářský set Máte doma malého veterináře? Tak přesně pro něj je vhodný tento krásný set plný pomůcek pro to nejlepší ošetřování zvířátek. Kdo je dál na řadě? Kočička, pejsek, nebo zakrslý králíček? Hra na ošetřovatele zvířat naučí dít..
PlanToys Veterinářský set Máte doma malého veterináře? Tak p...
PlanToys Zubařský set
719Kč
PlanToys Zubařský set Pojďte si zahrát na zubaře! Tento set učí děti od nejútlejšího věku, aby pochopily, jak je důležité pečovat o své zoubky. Zoubky mohou děti formou hry krásně prozkoumávat, správně čistit, a ošetřovat jak tomu bývá v zubní ord..
PlanToys Zubařský set Pojďte si zahrát na zubaře! Tento set ...
Small Foot Dětský dřevěný doktorský kufřík Isabel
1 388Kč
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 kusů různobarevného dřevěného příslušenství včetně textilní čelenky s červeným křížem. Kufřík obsahuje vše co každý doktor potřebuje - teploměr, fonendoskop, injekční stříkačku, masti, léky..
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 ku...
Small Foot Dětský zubařský set v kufříku
443Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Doktorský kufřík s králíčkem
466Kč
Doktorský kufřík s králíčkem Králíčí pacient potřebuje ošetřit? V tomto doktorském kufříku najde malá doktorka vše co je potřeba, aby bylo maličkému králíčkovi brzy lépe. Kufřík obsahuje 7 ks příslušenství a králíčka. Německá firma Legler zaměř..
Doktorský kufřík s králíčkem Králíčí pacient potřebuje ošetř...
Small Foot Lékařský kufřík
462Kč
Small Foot Lékařský kufřík Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Small Foot Lékařský kufřík Německá firma Legler zaměřená na ...
Small Foot Záchranářský set v kufříku
979Kč
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler z...
Tidlo Doktorský kufřík
457Kč
Zavojelte doktora! Tento doktorský kufřík obsahuje vše potřebné pro malé doktory, doktorky, zdravotní sestry a bratry. Léčba nemocných plyšáků může začít! Děti mohou použít stetoskop, aby poslechli pacientovo srdce, změřit teplotu teploměrem nebo s..
Zavojelte doktora! Tento doktorský kufřík obsahuje vše potřeb...
Vilac Veterinární klinika v kufříku
636Kč
Vilac Veterinární klinika v kufříku  Tento krásný box obsahuje 13 dřevěných doplňků a při otevření vyjeví 2 scény: veterinární kliniku a zverimex. Díky rukojeti je jednoduše přenosný. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená,..
Vilac Veterinární klinika v kufříku  Tento krásný box obsahuj...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)