Přihlásit seZaregistrovat se

Luky dětské

Luk Filip - Z
1 017Kč
Dětský luk se zakladkou pro šíp, ramena z jasanového laminovaného dřeva, země původu CZ. Filip Z Laminovaný jasanový luk pro děti. Věková kategorie: Pro děti od 5 let do 7 let . Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Provedení pro pra..
Dětský luk se zakladkou pro šíp, ramena z jasanového laminova...
Luk Filip S - Uni
509Kč
Luk Filip S - UniCelodřevěný jasanový luk pro děti od 5 do 7 let. Země původu CZ.•  Filip S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro děti. •  Věková kategorie: Pro děti od 5 let do 7 let . •  Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. •  Prov..
Luk Filip S - UniCelodřevěný jasanový luk pro děti od 5 do 7 ...
Luk FILIP Uni extra dětský 41
1 130Kč
Luk FILIP Uni extra dětský 41" Laminovaný jasanový luk pro děti.Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Tento luk je ideální právě proto, že je vyroben pro praváky i leváky! Material madlo: výběrové jasanové dřevo. Material ramena: sendvič jasa..
Luk FILIP Uni extra dětský 41" Laminovaný jasanový luk pro d...
Luk Oliver - Uni
1 017Kč
Laminovaný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do 12 let. Provedení univerzální pro  praváky i leváky. Země původu CZ. Oliver Uni Laminovaný jasanový luk pro děti . Věková kategorie: Pro děti od 7 let do 12 let Ideální luk do přírody, c..
Laminovaný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do 12 le...
Luk Oliver - Z
1 130Kč
Luk Oliver - ZLaminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 7 do 12 let. Provedení se základkou zvlášť pro praváky a levák -nutno vybrat. Země původu CZ. •  Oliver Z Laminovaný jasanový luk pro děti . •  Věková kategorie: Pro..
Luk Oliver - ZLaminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně...
Luk Oliver S - Uni
559Kč
Celodřevěný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do12 let. Země původu CZ. Popis: Oliver S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro děti. Věková kategorie: Pro děti od 7 let do 12let . Ideální luk do přírody, chatu či chalupu..
Celodřevěný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do12 le...
Luk Oliver Uni Extra dětský 52
1 300Kč
Luk Oliver Uni Extra dětský 52" Laminovaný jasanový luk pro děti. Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Tento luk je ideální právě proto, že je vyroben pro praváky i leváky! Material madlo: výběrové jasanové dřevo. Material ramena: sendvič ja..
Luk Oliver Uni Extra dětský 52" Laminovaný jasanový luk pro ...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)