Přihlásit seZaregistrovat se

Panenky Petitcollin

Petitcollin Koupací panenka 36 cm s ručníkem
1 424Kč
Krásná koupcí panenka vyrobená z parfémovaného vinylu s bavlněným ručníkem a příslušenstvím. Panenka má hnědé mrkací oči a světlé, ručně malované vlásky. Lze prát v pračce při 30°C. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla z..
Krásná koupcí panenka vyrobená z parfémovaného vinylu s bavln...
Petitcollin Pananka Olivia 48 cm
2 999Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma mrkacíma očima a černými nylonovými vlasy. Je oblečena do vzorovaných šatů, sandálků, tyrkysové čelenky a přehozu. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. To..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma mrkacíma očima a če...
Petitcollin Panenka Petit Câlin 28 cm Maya
1 118Kč
Petitcollin Panenka Petit Câlin 28 cm Maya Panenka s měkkým tělem v růžovo-bílých šatičkách . Hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu, tělo látka. Panenka má modré mrkací oči a světlé, ručně malované vlasy. Lze prát v pračce na 30..
Petitcollin Panenka Petit Câlin 28 cm Maya Panenka s měkký...
Petitcollin Panenka 34 cm Sally
2 425Kč
Panenka s pevným tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými nylonovými vlasy. Je oblečená do jemných šatů a střevíčků. Kartónová krabice se díky lehce sestavitelným nohám z masivního dřeva promění v postel. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská zn..
Panenka s pevným tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými ny...
Petitcollin Panenka Anibabies 28 cm Chacha
963Kč
Panenka má měkké látkové tělo, ruce a hlavičku z parfémovaného vinylu, mrkací hnědé oči a blond ručně malované vlasy. Je oblečena do růžového plyšového overálku s mašličkou. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena ..
Panenka má měkké látkové tělo, ruce a hlavičku z parfémovanéh...
Petitcollin Panenka Anibabies 28 cm Pinpin
965Kč
Panenka má měkké látkové tělo, ruce a hlavičku z parfémovaného vinylu, mrkací modré oči a blond ručně malované vlasy. Je oblečena do tyrkysového plyšového overálku s ušima. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena..
Panenka má měkké látkové tělo, ruce a hlavičku z parfémovanéh...
Petitcollin Panenka Anibabies Lapinou 28 cm
965Kč
Panenka s měkkým tělem,pevnými vinylovými končetinami a hlavou. S mrkacíma modrýma očima a blond ručně malovanými vlasy. Je oblečena do růžovošedého plyšového oblečku s ušima. Lze prát na 30°. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitco..
Panenka s měkkým tělem,pevnými vinylovými končetinami a hlavo...
Petitcollin Panenka Anibabies Lili-Rose 28 cm
965Kč
Panenka s měkkým tělem,pevnými vinylovými končetinami a hlavou s mrkacíma modrýma očima a blond ručně malovanými vlasy. Je oblečena do růžového plyšového oblečku jednorožce. Lze prát na 30°. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcoll..
Panenka s měkkým tělem,pevnými vinylovými končetinami a hlavo...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm
1 373Kč
Panenka s měkkým látkovým tělem, vinylovými končetinami a hlavou. Panenka je oblečena v růžových kojeneckých kalhotách, pruhovaném tričku a čepičce. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobena ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena..
Panenka s měkkým látkovým tělem, vinylovými končetinami a hla...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm Celeste
1 373Kč
Panenka s měkkým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu, látkové tělo. Panenka má hnědé mrkací oči a hnědé ručně malované vlasy. Lze prát v pračce na 30°C Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založe..
Panenka s měkkým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z par...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm Lila
1 373Kč
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu. Panenka má hnědé mrkací oči a světlé ručně malované vlasy. Je oblečená do růžového oblečku, čepičky a kabátku s volánkem. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno v..
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrob...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm My Baby Love
1 986Kč
Panenka s měkkým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu, látkové tělo. Panenka má hnědé mrkací oči a hnědé ručně malované vlasy. Lze prát v pračce na 30°C Je balená v praktickém kufříku s 8 doplňky. Vyrobeno ve Španělsku. ..
Panenka s měkkým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z par...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm Nuit Detoiles
1 321Kč
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu. Panenka má modré mrkací oči a hnědé ručně malované vlasy. Je oblečená do světle modrého overálku s volánkem. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve Španělsku ..
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrob...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm Paul
1 373Kč
Panenka s měkkým tělem v modrém námořnickém oblečku a čepičkou. Hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu,látkové tělo . Panenka má modré mrkací oči a světlé ručně malované vlasy. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve Španělsku F..
Panenka s měkkým tělem v modrém námořnickém oblečku a čepičko...
Petitcollin Panenka Baby Doll 36 cm Rosalie
1 373Kč
Panenka má měkké látkové tělo, končetiny a hlavu z parfémovaného vinylu, modré mrkací oči a ručně malované blond vlasy. Je oblečná do proužkovaného oblečku s červenou čelenkou. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založe..
Panenka má měkké látkové tělo, končetiny a hlavu z parfémovan...
Petitcollin Panenka Baby Doll Bonbon Rose28 cm
1 118Kč
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu. Panenka má modré mrkací oči a hnědé ručně malované vlasy. Je oblečená do růžového kompletu s mašličkou a bílou čepičkou. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve..
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrob...
Petitcollin Panenka Baby Doll Celia 28 cm
1 118Kč
Panenka s měkkým tělem v růžových šatičkách a čelenkou. Hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu, tělo látka. Panenka má modré mrkací oči a světlé ručně malované vlasy. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská..
Panenka s měkkým tělem v růžových šatičkách a čelenkou. Hlava...
Petitcollin Panenka Baby Doll Rosalie 28 cm
914Kč
Panenka s měkkým tělem v pruhovaných šatičkách a červenými doplňky. Hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu, tělo látka. Panenka má modré mrkací oči a světlé, ručně malované vlasy. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve Španělsku ..
Panenka s měkkým tělem v pruhovaných šatičkách a červenými do...
Petitcollin Panenka Baby Doll Tendre Dodo 28 cm
1 119Kč
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrobeny z parfémovaného vinylu. Panenka má hnědé mrkací oči a světlé ručně malované vlasy. Je oblečená do růžových kojeneckých kalhot, pruhované halenky a čepičky s mašličkou. Lze prát v prač..
Panenka s měkkým látkovým tělem, hlava a končetiny jsou vyrob...
Petitcollin Panenka Baigneur 40 cm Marin (modré oči)
1 782Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo, modré nemrkací oči a ručně malované hnědé vlasy. Je oblečená do modrého námořnického oblečku s čepičkou. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila ú..
Panenka má pevné polyethylenové tělo, modré nemrkací oči a ru...
Petitcollin Panenka Bibichou 35 cm Mia
1 965Kč
Petitcollin Panenka Bibichou 35 cm Mia Panenka má vinylové pevné tělo, modré nemrkací oči, světlé ručně malované vlasy.Spodní část kartónové krabice můžete lehce proměnit v postýlku pomocí přiložených dřevěných nožek vyrobených z masivu. Fran..
Petitcollin Panenka Bibichou 35 cm Mia Panenka má vinylové p...
Petitcollin Panenka Calin Ecolo 28 cm Sasanka
1 220Kč
Panenka s měkkým tělem z eko bavlny, vinylovými končetinami a hlavou. Panenka je oblečena v růžových květinkovaných šatech, tmavě růžových kraťáscích a čepičce.Je balena v kartónové krabičce, díky lehce sestavitelným nohám z masivního dřeva se prom..
Panenka s měkkým tělem z eko bavlny, vinylovými končetinami a...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Iris
1 710Kč
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu, modré mrkací oči a blond nylonové vlasy. Je oblečena v růžovém oblečku s puntíky a bílými botičkami. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vráti..
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu, modré mrkací oč...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Lea
1 526Kč
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu, modré mrkací oči a blond nylonové vlasy. Je oblečena v šedých šatičkách s růžovými doplňky. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšný..
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu, modré mrkací oč...
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Lilou
1 526Kč
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Lilou Panenka s pevným vinylovým tělem, zelenýma mrkacíma očima, zrzavými nylonovými vlasy. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kole..
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Lilou Panenka s pevným v...
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Marilou
1 373Kč
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Marilou Panenka s pevným tělem z parfémovaného vinylu, ručně malovanými hnědými vlasy, modrýma mrkacíma očima. Lze prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena v ..
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Marilou Panenka s pevným...
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Marina
1 526Kč
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Marina Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima, blond nylonovými vlasy. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcem..
Petitcollin Panenka Câlinette 28 cm Marina Panenka s pevným ...
Petitcollin Panenka Calinl 28 cm Deauville
2 037Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a blond ručně malovanými vlasy. Je oblečena do červeného oblečku. Balena v krabičce ve tvaru plážového domečku. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roc..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a bl...
Petitcollin Panenka Camille 35 cm
1 965Kč
Panenka má vinylové pevné tělo, hnědé nemrkací oči, hnědé ručně malované vlasy. Panenka je oblečena do šedého kabátku a tyrkysových kalhot s tričkem. Spodní část kartónové krabice můžete lehce proměnit v postýlku pomocí přiložených dřevěných nožek ..
Panenka má vinylové pevné tělo, hnědé nemrkací oči, hnědé ruč...
Petitcollin Panenka Elsa 28 cm v kufříku
2 547Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima, blond nylonovými vlasy. Balena v praktickém kufříku s 7 doplňky. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekce..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima, blo...
Petitcollin Panenka Emilie 39 cm Coraille
1 782Kč
Petitcollin Panenka Emilie 39 cm Coraille Panenka s pevným tělem z vinylu, nylonovými hnědými vlasy a šedýma mrkacíma očima. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekce..
Petitcollin Panenka Emilie 39 cm Coraille Panenka s pevným t...
Petitcollin Panenka Emma 44 cm
2 547Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a zrzavými nylonovými vlasy. Je oblečena do růžových šatů se sveříkem a růžových botiček. Vyrobena ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát ..
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a...
Zobrazuji 1 až 32 z 76 (celkem stran 3)