Přihlásit seZaregistrovat se

Mozaiky

Bigjigs Toys Dřevěná barevná mozaika
437Kč
Kreativní dítka si mohou postavit řadu tvarů, a to díky těmto dílkům barevné mozaiky. V balení najdete 250 dílků, které jsou barevné i přírodní, nabádají děti k učení se při hře. Perfektní hračka pro rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka-oko. V b..
Kreativní dítka si mohou postavit řadu tvarů, a to díky těmto...
Bigjigs Toys Dřevěná mozaika barevná
187Kč
Bigjigs Toys Dřevěná mozaika barevná Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrob..
Bigjigs Toys Dřevěná mozaika barevná Součástí balení je vše ...
Dřevěná mozaika kosočtverec
117Kč
Tyto dřevěné hračky jsou vyrobené z překližky s garancí bezpečného hraní nejmenších dětí.Hračka splňuje všechny normy EU. ..
Tyto dřevěné hračky jsou vyrobené z překližky s garancí bezpe...
Small Foot Dřevěný hlavolam mozaika
253Kč
80 barevných mozaikových kamínků k vytvoření mnoha různých geometrických obrázků.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropsk..
80 barevných mozaikových kamínků k vytvoření mnoha různých ge...
Small Foot Sada mozaika Tangram XL
711Kč
Small Foot Sada mozaika Tangram XL  Barevná stavebnice v extra velkém formátu! S tímto obsáhlým setem mozaiky můžete vytvářet různé tvary a obrázky... Balení obsahuje 250 různě barevných dřevěných dílků v 6 geometrických tvarech. Puzzle podporuje d..
Small Foot Sada mozaika Tangram XL  Barevná stavebnice v extr...
Vilac Hra souboj tangramů
567Kč
Vilac Hra souboj tangramů  Ten, kdo jako první postaví tangram podle obrázku na kartičce vyhrává! Hra obsahuje více než 100 kartiček a má 4 úrovně obtížnosti. Balení obsahuje dva sety tangramů a kartičky se siluetami. Hra je vhodná pro 1-2 hráče do..
Vilac Hra souboj tangramů  Ten, kdo jako první postaví tangra...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)