Přihlásit seZaregistrovat se

Míčové sporty

Dino MEDVÍDEK PŮ míček 1ks
53Kč
MEDVÍDEK PŮ míček 1ks  Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí.  Do povědomí šir..
MEDVÍDEK PŮ míček 1ks  Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o...
Small Foot Fotbalová branka a stěna v jednom
1 455Kč
U této branky se rozhodují mistrovství na zahradě, v parku nebo na pláži. Tato branka ze stabilních kovových tyčí se stříbrným lakováním a nylonovou sítí se postará o obrovskou zábavu! Stěna z plastu odolného proti opotřebení a povětrnostním podmín..
U této branky se rozhodují mistrovství na zahradě, v parku ne...
Small Foot Kovové fotbalové branky s míčem
979Kč
Fotbalový zápas může začít! Zde junioři trénují své dovednosti Dva až šest malých fotbalistů může hrát s těmito kovovými fotbalovými brankami. Branky jsou odolné proti povětrnostním vlivům, vyžadují jen málo místa a snadno se přemisťují. Set obsah..
Fotbalový zápas může začít! Zde junioři trénují své dovednos...
Small Foot Mobilní basketball
1 262Kč
Moilní Basketball Každý, kdo se snaží stát tak velký jako basketballová hvězda Michael Jordan ocení mobilní basketballový koš se záchrannou sítí pro rychlejší reakci a hru. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od r..
Moilní Basketball Každý, kdo se snaží stát tak velký jako ba...
Small Foot Mobilní branka
419Kč
Tato bezvadná brána nabízí každému hráči zábavu a hru! Skládací drátěná konstrukce, plastové folie a síť jsou sestaveny během několika sekund. Teď mohou malí akrobaté jak venku tak i uvnitř zlepšovat svoji střeleckou techniku! Pro skvělé zápasy obj..
Tato bezvadná brána nabízí každému hráči zábavu a hru! Skláda...
Small Foot Skákací míč Q
298Kč
Chce jen… skákat! Kdo vidí přicházet veselého kamaráda s jezdcem nebo jezdkyní, nemůže potlačit úsměv. Chcete se vsadit?Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají ..
Chce jen… skákat! Kdo vidí přicházet veselého kamaráda s jezd...
Tatiri fotbalový gumový balón - květiny
171Kč
Pevný gumový nafukovací balón vhodný pro dětskou kopanou...
Pevný gumový nafukovací balón vhodný pro dětskou kopanou......
Vilac Hra plechovky Ingela
525Kč
Originální hra plechovky designu Ingely P. Arrhenius. Otevřete kovovou krabičku a uvnitř najdete 2 pěnové míčky, kterými shodíte plechovky! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekolog..
Originální hra plechovky designu Ingely P. Arrhenius. Otevřet...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)