Přihlásit seZaregistrovat se

Míčové sporty

Dino MEDVÍDEK PŮ míček 1ks
53Kč
MEDVÍDEK PŮ míček 1ks  Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí.  Do povědomí šir..
MEDVÍDEK PŮ míček 1ks  Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o...
Small Foot Fotbalová branka a stěna v jednom
1 455Kč
U této branky se rozhodují mistrovství na zahradě, v parku nebo na pláži. Tato branka ze stabilních kovových tyčí se stříbrným lakováním a nylonovou sítí se postará o obrovskou zábavu! Stěna z plastu odolného proti opotřebení a povětrnostním podmín..
U této branky se rozhodují mistrovství na zahradě, v parku ne...
Small Foot Mobilní branka
419Kč
Tato bezvadná brána nabízí každému hráči zábavu a hru! Skládací drátěná konstrukce, plastové folie a síť jsou sestaveny během několika sekund. Teď mohou malí akrobaté jak venku tak i uvnitř zlepšovat svoji střeleckou techniku! Pro skvělé zápasy obj..
Tato bezvadná brána nabízí každému hráči zábavu a hru! Skláda...
Small Foot Skákací míč Q
298Kč
Chce jen… skákat! Kdo vidí přicházet veselého kamaráda s jezdcem nebo jezdkyní, nemůže potlačit úsměv. Chcete se vsadit?Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají ..
Chce jen… skákat! Kdo vidí přicházet veselého kamaráda s jezd...
Tatiri fotbalový gumový balón - květiny
171Kč
Pevný gumový nafukovací balón vhodný pro dětskou kopanou...
Pevný gumový nafukovací balón vhodný pro dětskou kopanou......
Vilac Hra plechovky Ingela
525Kč
Vilac Hra plechovky Ingela  Originální hra plechovky designu Ingely P. Arrhenius. Otevřete kovovou krabičku a uvnitř najdete 2 pěnové míčky, kterými shodíte plechovky! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné..
Vilac Hra plechovky Ingela  Originální hra plechovky designu ...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)