Přihlásit seZaregistrovat se

Koleje, výhybky

Bigjigs Rail Dlouhé kruhové koleje 17cm 4ks
114Kč
Bigjigs Rail Dlouhé kruhové koleje 17cm 4ks Toto baleni obsahuje 4 dlouhé zatáčky z BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se s..
Bigjigs Rail Dlouhé kruhové koleje 17cm 4ks Toto baleni obsah...
Bigjigs Rail Dlouhé rovné koleje 21cm 4ks
114Kč
Bigjigs Rail Dlouhé rovné koleje 21cm 4ks Toto balení obsahuje 4 dlouhé rovinky z BigJigs dřevěného železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách. T..
Bigjigs Rail Dlouhé rovné koleje 21cm 4ks Toto balení obsahuj...
Bigjigs Rail Dřevěná kolej most
230Kč
Bigjigs Rail Dřevěná kolej most Potřebujete-li překonat vlakem řeku, silnici nebo křížení s jinou dráhou pak budete potřebovat právě tento tři obloukový most. S detailně vykreslenou kamenickou prací po jeho stranách a kvalitní povrchovou úpravou je..
Bigjigs Rail Dřevěná kolej most Potřebujete-li překonat vlake...
Bigjigs Rail dřevěná vláčkodráha Točna s 8 výjezdy
132Kč
Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Ma..
Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství znač...
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set 24 dílů
479Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabýval..
Součástí balení je vše dle obrázku. Hlavní vlastnosti: Vlá...
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set 25 dílů
479Kč
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set 25 dílů Výhodný poměr skvělé ceny a kvality/množství kolejí dělají z tohoto setu naše nejprodávanější dřevěné koleje.Set obsahuje 25 kusů kvalitních dřevěných dílů kolejí, který lze přidat k jakékoliv existující kole..
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set 25 dílů Výhodný poměr skvělé ...
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set most 18 dílů
831Kč
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set most 18 dílů Tato rozšiřující sada mostů, podpůrných bloků, stoupajících a klesajících kolejnic a dalších kolejnic, umožní vaším vlakům přejíždět přes různé otvory, překážky a nerovnosti. Tato kolekce je kompatibilni..
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set most 18 dílů Tato rozšiřující...
Bigjigs Rail Dřevěné koleje set mostní konstrukce
396Kč
Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabýva..
Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vl...
Bigjigs Rail Dřevěné koleje třícestná výhybka 2ks
150Kč
Bigjigs Rail Dřevěné koleje třícestná výhybka 2ks Toto balení obsahuje 2 kusy rozcestníků z našeho BigJigs železničního sortimentu, kterými je možno jet třemi směry. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými ž..
Bigjigs Rail Dřevěné koleje třícestná výhybka 2ks Toto balení...
Bigjigs Rail Krátká kruhová kolej 10cm 4ks
85Kč
Bigjigs Rail Krátká kruhová kolej 10cm 4ks Toto balení obsahuje 4 krátké zatáčky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tí..
Bigjigs Rail Krátká kruhová kolej 10cm 4ks Toto balení obsahu...
Bigjigs Rail Křižení dřevěné vláčkodráhy
82Kč
Bigjigs Rail Křižení dřevěné vláčkodráhy Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodr..
Bigjigs Rail Křižení dřevěné vláčkodráhy Koleje jsou vyrobeny...
Bigjigs Rail Křížení tratí
98Kč
Bigjigs Rail Křížení tratí Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich př..
Bigjigs Rail Křížení tratí Koleje jsou vyrobeny z velmi kvali...
Bigjigs Rail Mostní pilíře 6 ks
259Kč
Bigjigs Rail Mostní pilíře 6 ks Tyto jednoduché, ale účinné dřevěné pilíře Vám pomohou rozšířit dřevěnou vláčkodráhu do vyšší úrovně. Připojením nájezdů lze vytvořit most ve tvaru dle vlastní fantazie.  Součástí balení je 6ks pilířů dle obrázku.  H..
Bigjigs Rail Mostní pilíře 6 ks Tyto jednoduché, ale účinné d...
Bigjigs Rail Nadjezdové koleje s pilíři 2ks
171Kč
Bigjigs Rail Nadjezdové koleje s pilíři 2ks Stoupající a klesající kolejničky z našeho BigJigs železničního sortimentu povyšuje vaší vláčkovou dráhu do další úrovně a to doslova. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsím..
Bigjigs Rail Nadjezdové koleje s pilíři 2ks Stoupající a kles...
Bigjigs Rail Nárazníky 6ks
114Kč
Bigjigs Rail Nárazníky 6ks Toto balení obsahuje 6 nárazníků (3+3)  z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou sk..
Bigjigs Rail Nárazníky 6ks Toto balení obsahuje 6 nárazníků (...
Bigjigs Rail Obloukové koleje 22cm 2ks
98Kč
Bigjigs Rail Obloukové koleje 22cm 2ks Toto balení obsahuje 2 kusy zvlněných kolejniček z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrá..
Bigjigs Rail Obloukové koleje 22cm 2ks Toto balení obsahuje 2...
Bigjigs Rail Ohebná kolej 2 kusy
208Kč
Bigjigs Rail Ohebná kolej 2 kusyOhebná dřevěná kolej, která Vám pomůže ve chvílích, kdy Vám do úspěšného finálního sestavení vláčkodráhy dle vlastní fantazie chybí jen krůček. Součásti balení jsou 2 kusy těchto flexibilních a přizpůsobivých kolejí,..
Bigjigs Rail Ohebná kolej 2 kusyOhebná dřevěná kolej, která V...
Bigjigs Rail Přehazovací výhybka 2 ks
216Kč
Bigjigs Rail Přehazovací výhybka 2 ks Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství..
Bigjigs Rail Přehazovací výhybka 2 ks Koleje jsou vyrobeny z ...
Bigjigs Rail Rovná výhybka 2ks
95Kč
Bigjigs Rail Rovná výhybka 2ks Toto balení obsahuje dvě rovné výhybky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou..
Bigjigs Rail Rovná výhybka 2ks Toto balení obsahuje dvě rovné...
Bigjigs Rail Spojená symetrická výhybka 2ks
132Kč
Bigjigs Rail Spojená symetrická výhybka 2ks Toto balení obsahuje 2 kusy dvojitých výhybek z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkod..
Bigjigs Rail Spojená symetrická výhybka 2ks Toto balení obsah...
Bigjigs Rail Spojky kolejí 7cm 8ks
95Kč
Bigjigs Rail Spojky kolejí 7cm 8ks Toto balení obsahuje 8 malých kolejniček z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se ..
Bigjigs Rail Spojky kolejí 7cm 8ks Toto balení obsahuje 8 mal...
Bigjigs Rail Standartní výhybka 2ks
114Kč
Bigjigs Rail Standartní výhybka 2ks Toto balení obsahuje 2 kusy výhybek z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stan..
Bigjigs Rail Standartní výhybka 2ks Toto balení obsahuje 2 ku...
Bigjigs Rail Střední rovné koleje 16cm 4ks
87Kč
Bigjigs Rail Střední rovné koleje 16cm 4ks Toto balení obsahuje 4 středně dlouhé rovinky z BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a t..
Bigjigs Rail Střední rovné koleje 16cm 4ks Toto balení obsahu...
Bigjigs Rail T výhybka 2ks
179Kč
Toto balení obsahuje 2 kusy T křižovatek z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší s..
Toto balení obsahuje 2 kusy T křižovatek z našeho BigJigs žel...
Bigjigs Rail Točna se 4 výjezdy
114Kč
Bigjigs Rail Točna se 4 výjezdy Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výr..
Bigjigs Rail Točna se 4 výjezdy Hlavní vlastnosti: Vláčkodr...
Hape Vláčkodráha koleje s tamburinou
307Kč
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického ..
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HA...
Hape Vláčkodráha koleje s tvary
307Kč
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického ..
Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HA...
Small Foot Železniční koleje dlouhé 4 ks
141Kč
Small Foot Železniční koleje dlouhé 4 ks Doplněk vaší sbírky! Každá síť železnic musí mít tyto dlouhé kolejnice. Jsou kompatibilní se všemi konvenčními vláčkodráhami. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 199..
Small Foot Železniční koleje dlouhé 4 ks Doplněk vaší sbírky...
Zobrazuji 1 až 28 z 28 (celkem stran 1)