Přihlásit seZaregistrovat se

PANENKY S FUNKCEMI

MADE Adélka chodička 37 cm
749Kč
Novinka - Chodící Adélka v růžových šatičkách, 37 cm...
Novinka - Chodící Adélka v růžových šatičkách, 37 cm......
MADE Adélka s prvními zoubky a kartáčkem 40cm
776Kč
Miminko Adélka s kartáčkem na první zoubky a s dudlíkem.Další produkt z české řady Adélka.Přiložením kartáčku k ústům se ozve zvuk čištění zubů a dětský smích. Přiložením dudlíku se ozve zvuk cucání.Velikost panenky: 40 cmČeský box...
Miminko Adélka s kartáčkem na první zoubky a s dudlíkem.Další...
MADE Miminko Adélka 26 dětských zvuků
1 127Kč
Miminko Adélka, 26 dětských zvuků. Miminko z kolekce Adélka.Uslyšíš "Mama", "Vovo" a další dětská "slovíčka".Když si miminko lehne zavře oči. Když pije pohybuje ústy. Směje se, dudládudlík.Balení obsahuje flašku na pití, dudlík a panenku. Miminko m..
Miminko Adélka, 26 dětských zvuků. Miminko z kolekce Adélka.U...
MADE Panenka Adélka 50 vět - doktorka 38cm
1 293Kč
Panenka Adélka doktorka umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět. Součástí je příslušenství pro doktorku.Výška panenky: 40 cmNapájení: 3 x baterie 1,5V typu "AA"Věk: 3+Český box...
Panenka Adélka doktorka umí říci po stisku některého ze senzo...
MADE Panenka Adélka 50 vět cestovatelka 38cm
1 293Kč
Panenka Adélka cestovatelka umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět. Součástí je příslušenství pro cestovatelku.Výška panenky: 40 cmNapájení: 3 x baterie 1,5V typu "AA"Věk: 3+Český box..
Panenka Adélka cestovatelka umí říci po stisku některého ze s...
MADE Panenka Adélka Líza doktorka 30cm
949Kč
Panenka Líza z kolekce Adélka, doktorka.Líza je tvá kamarádka, která tě má ráda a stará se o tebe tak dokonale, jako paní doktorka.Panenka Líza mluví srozumitelným a dětským hlasem v češtině.panenka blondýnka má 11 pohyblivých kloubů,říká česky až ..
Panenka Líza z kolekce Adélka, doktorka.Líza je tvá kamarádka...
MADE Panenka Adélka Líza v bundě
949Kč
Panenka Líza z kolekce Adélka, chovatelka.Líza je tvá kamarádka, která tě má ráda, komunikuje s tebou, umí poprosit,poděkovat, pozdravit.Panenka Líza mluví srozumitelným a dětským hlasem v češtině.panenka brunetka má 11 pohyblivých kloubů,říká česk..
Panenka Líza z kolekce Adélka, chovatelka.Líza je tvá kamarád...
MADE Panenka Adélka s pohádkou TV reklama
1 164Kč
Adélka s pohádkou. Povídá českou pohádku o Locice. Adélka má připínací pramen vlasů, které svítí ve tmě - lze odepnout a připnout na vlasy holčičky.Kabelka ve tvaru hvězdy s hvězdičkami svítícími ve tmě.Příslušenství: Zrcátko, hřeben, barevné prame..
Adélka s pohádkou. Povídá českou pohádku o Locice. Adélka má ...
MADE Panenka Růženka s karaoke
789Kč
Panenka Růženka s karaoke mikrofonem.Panenka zpívá dvě známé české písničky z pohádek: O šípkových růžích (Jakse budí princezny) a Kdyby se v komnatách (Princové jsou na draka).Přiložením mikrofonu k ústům panenky panenka zpívá. Pokud se mikrofon o..
Panenka Růženka s karaoke mikrofonem.Panenka zpívá dvě známé ...
TEDDIES Panenka Verunka hadrová plyš 20cm
232Kč
Panenka Verunka hadrová plyš 20cm česky mluvícíHadrová panenka Verunka po zmáčknutí bříška povídá: "Ahoj, já jsem Verunkaa naučím tě básničky" a říká básničky: "Princeznička na bále..., Foukej,foukej větříčku..., Kolo, kolo mlýnský..." Rozměr: 20 c..
Panenka Verunka hadrová plyš 20cm česky mluvícíHadrová panenk...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)