Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní nářadí

Bigjigs Toys Dřevěné nářadí na červeném opasku
248Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys Dřevěný spojovací materiál v dóze
477Kč
Ideální jako doplněk pracovních ponků. Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své..
Ideální jako doplněk pracovních ponků. Součástí balení je vše...
Bino Multifunkční auto s nářadím
774Kč
Multifunční dřevěné auto s řidičem a plastovými doplňky. Poslouží nejen k zábavě vašeho dítěte, ale po otevření také jako pomůcka k procvičení motorických schopností a trénování intelektu. Obsahuje nářadí a spojovací materiál pro malé kutily. BIN..
Multifunční dřevěné auto s řidičem a plastovými doplňky. Posl...
Detoa Dřevěné montážní auto
430Kč
Detoa Dřevěné montážní auto Montážní auto je hračkou, která podporuje rozvoj dětské motoriky a myšlení. Je složené z oddělitelných částí, které umožňují přiloženým dřevěným nářadím auto rozebrat a zase složit, zároveň lze použít jako tahačka. Bale..
Detoa Dřevěné montážní auto Montážní auto je hračkou, která ...
Jeujura Dřevěná stavebnice 70 ks
901Kč
Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí své hračky ze dřeva z místních lesů (Jura kurz)...
Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěnýc...
Jeujura Opasek s nářadím
601Kč
Dětský opasek s dřevěným nářadím. Pro všechny malé kutily a kutilky. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí své hračky ze dře..
Dětský opasek s dřevěným nářadím. Pro všechny malé kutily a k...
Le Toy Van Sada nářadí s páskem
779Kč
Sada dřevěného nářadí na textilním pásku. Obsahuje kladívko, šroubovák, klíč, šroubky s maticemi a olejovou nádobku. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťu..
Sada dřevěného nářadí na textilním pásku. Obsahuje kladívko, ...
Le Toy Van Vrtačka
441Kč
Dřevěná vrtačka s šroubovákem nesmí chybět žádnému malému kutilovi. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné..
Dřevěná vrtačka s šroubovákem nesmí chybět žádnému malému kut...
Small Foot Dřevěná stavebnice konstrukční sada 84kusů
722Kč
Matice, šrouby a děrované desky jsou výzvou pro každého malého projektanta. Kariéra řemeslníků může začít. Hra je rozvíjí jemnou motoriku a prostorové smysly.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny ..
Matice, šrouby a děrované desky jsou výzvou pro každého maléh...
Small Foot Dřevěné auto s nářadím nákladní vůz Kids@work
1 091Kč
Bezvadní nákladní vůz, z kterého bude nadšené každé dítě! Největší překvapení má vůz uvnitř – zde je skrytá zábava pro malé kutily! Ložnou plochu lze o 15 cm vysouvat a slouží pak jako malý pracovní stůl s otvory pro šrouby a hřebíky, kladivo, šrou..
Bezvadní nákladní vůz, z kterého bude nadšené každé dítě! Nej...
Small Foot Dřevěné hračky pás na nářadí
474Kč
Pro domácí kutily. S tímto barevným pásem mají malí řemeslníci vše po ruce, co potřebují. Pravítko, šroubovák, kladivo, klíč, tři šrouby a 5 matic z masivního dřeva, vše barevně lakované. Praktické při každé naléhavé opravě nebo pracovní přestávce...
Pro domácí kutily. S tímto barevným pásem mají malí řemeslníc...
Small Foot Motorický vozík pracovní stůl
2 305Kč
Ohromnou zábavu a motorické vzdělávání zaručuje tento bezvadný vůz z barevně lakovaných, odolných MDF-desek, masivního dřeva a neošetřeného bukového dřeva! Geometrické tvary zastrčit a nasadit na správná místa nebo zkoušet první řemeslnické práce s..
Ohromnou zábavu a motorické vzdělávání zaručuje tento bezvadn...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)