Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní nářadí

Bigjigs Toys Dřevěné nářadí na červeném opasku
248Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys Dřevěný spojovací materiál v dóze
477Kč
Ideální jako doplněk pracovních ponků. Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své..
Ideální jako doplněk pracovních ponků. Součástí balení je vše...
Bino Multifunkční auto s nářadím
774Kč
Multifunční dřevěné auto s řidičem a plastovými doplňky. Poslouží nejen k zábavě vašeho dítěte, ale po otevření také jako pomůcka k procvičení motorických schopností a trénování intelektu. Obsahuje nářadí a spojovací materiál pro malé kutily. BIN..
Multifunční dřevěné auto s řidičem a plastovými doplňky. Posl...
Jeujura Dřevěná stavebnice 70 ks
901Kč
Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí své hračky ze dřeva z místních lesů (Jura kurz)...
Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěnýc...
Jeujura Opasek s nářadím
601Kč
Dětský opasek s dřevěným nářadím. Pro všechny malé kutily a kutilky. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí své hračky ze dře..
Dětský opasek s dřevěným nářadím. Pro všechny malé kutily a k...
Le Toy Van Sada nářadí s páskem
779Kč
Sada dřevěného nářadí na textilním pásku. Obsahuje kladívko, šroubovák, klíč, šroubky s maticemi a olejovou nádobku. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťu..
Sada dřevěného nářadí na textilním pásku. Obsahuje kladívko, ...
Le Toy Van Vrtačka
441Kč
Dřevěná vrtačka s šroubovákem nesmí chybět žádnému malému kutilovi. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné..
Dřevěná vrtačka s šroubovákem nesmí chybět žádnému malému kut...
Small Foot Dřevěná stavebnice konstrukční sada 84kusů
722Kč
Matice, šrouby a děrované desky jsou výzvou pro každého malého projektanta. Kariéra řemeslníků může začít. Hra je rozvíjí jemnou motoriku a prostorové smysly.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny ..
Matice, šrouby a děrované desky jsou výzvou pro každého maléh...
Small Foot Dřevěné auto s nářadím nákladní vůz Kids@work
1 091Kč
Bezvadní nákladní vůz, z kterého bude nadšené každé dítě! Největší překvapení má vůz uvnitř – zde je skrytá zábava pro malé kutily! Ložnou plochu lze o 15 cm vysouvat a slouží pak jako malý pracovní stůl s otvory pro šrouby a hřebíky, kladivo, šrou..
Bezvadní nákladní vůz, z kterého bude nadšené každé dítě! Nej...
Small Foot Dřevěné hračky pás na nářadí
474Kč
Pro domácí kutily. S tímto barevným pásem mají malí řemeslníci vše po ruce, co potřebují. Pravítko, šroubovák, kladivo, klíč, tři šrouby a 5 matic z masivního dřeva, vše barevně lakované. Praktické při každé naléhavé opravě nebo pracovní přestávce...
Pro domácí kutily. S tímto barevným pásem mají malí řemeslníc...
Small Foot Motorický vozík pracovní stůl
2 305Kč
Ohromnou zábavu a motorické vzdělávání zaručuje tento bezvadný vůz z barevně lakovaných, odolných MDF-desek, masivního dřeva a neošetřeného bukového dřeva! Geometrické tvary zastrčit a nasadit na správná místa nebo zkoušet první řemeslnické práce s..
Ohromnou zábavu a motorické vzdělávání zaručuje tento bezvadn...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)