Přihlásit seZaregistrovat se

Interaktivní hračkyDobrodružství Červené karkulky
359Kč
V knize Dobrodružství Červené Karkulky procvičí děti paměť, matematiku, tvořivost, a další dovednosti.Uč se a bav se spolu s pohádkovými postavami!Kniha má 14 kapitol, 28 stran. Chytré pero zkontroluje špatnou nebo správnou odpověď pomocí světla a ..
V knize Dobrodružství Červené Karkulky procvičí děti paměť, m...
Kokum lvíček plyšový na baterie 26cm
1 505Kč
Interaktivní plyšový lvíček Kokum reaguje na 19 různých povelů v českém jazyce, které závisí na pokroku ve třífázovém výcviku. Pořiďte svým malým krotitelům lva, který nekouše!První interaktivní zvířátko, které můžete opakováním povelů vytrénovat.T..
Interaktivní plyšový lvíček Kokum reaguje na 19 různých povel...
KOSTKY NAUČNÉ SE ZVUKEM 2 KS
175Kč
Kostky se zvukem zvířátek/dopravních prostředků 2 ks.Každé zvířátko/prostředek je vyobrazeno na kostkách půleně. Když spojíš 2kostky k sobě, vytvoříš celkový obrázek.Spojíš-li správné obrázky 6 zvířátek/6 prostředků, automaticky se spustí pomocí či..
Kostky se zvukem zvířátek/dopravních prostředků 2 ks.Každé zv...
Pejsek Ťapka Husky - interaktivní
841Kč
Jsem pejsek jménem Ťapka, šampión v plnění příkazů.Řekni Ťapkovi jeden ze šesti povelů a pejsek ho hravě splní: Sedni, lehni,Ťapko popros, štěkej, volno, Ťapko ke mě...To vše jsou povely, na které Ťapka reaguje.Napájení na 4 x "AA" baterie. Česká k..
Jsem pejsek jménem Ťapka, šampión v plnění příkazů.Řekni Ťapk...
Pes Yorkshir - vesele štěká a chodí 30cm
512Kč
Pes Yorkshir, vesele štěká, chodí, 30cmVezmi svého chlupatého kamaráda na procházku.Pejsek stiskem označeného místa na konci vodící tyče začne štěkat a zároveň chodit.V průběhu procházky několikrát vesele zavrtí ocáskem.Napájení na 3 x "AA" baterie..
Pes Yorkshir, vesele štěká, chodí, 30cmVezmi svého chlupatého...
Robot policejní Guliver - 22 funkcí
1 164Kč
Interaktivní robot Guliver - KAPITÁN VESMÍRNÝCH POŘÁDKOVÝCH SLUŽEB.Hit letošních Vánoc 2018.Robot Oliver dokáže 22 různých funkcí. Ústřední funkcí je střelba z kanónu. Kanón je nastavitelný.Kamarád Zigyho. Další robot z kolekce Zigybot.Mezi dalšími..
Interaktivní robot Guliver - KAPITÁN VESMÍRNÝCH POŘÁDKOVÝCH S...
Zoomer interaktivní jednorožci
409Kč
Představujeme Jednorožce Zupps, nejnovějšího kapesního interaktivního kamaráda, který se ti vejde do dlaně. Jednorožec je vždy připravený si hrát! Má pohyblivé končetiny, svíticí LED oči a reaguje na dotek! Stiskni jim nosnebo je pohlaď po hlavě a ..
Představujeme Jednorožce Zupps, nejnovějšího kapesního intera...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)