Přihlásit seZaregistrovat se

Nálepky na zeď

Small Foot Dekorativní nálepka na zeď motýlek
139Kč
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci obytných prostor! Zadní křídla a těla jsou z polepeného kartónu a přední křídla z průsvitné umělé hmoty, čímž vzniká pocit, jako by motýli mohly hned odletět. Pomocí lepících bodů lze mo..
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď mávání křídly
139Kč
6 nádherných třpytivých motýlů se postará o lehkost v obytných prostorech. Přední křídla z průsvitného plastu dávají pocit, jako by každou chvíli motýly měly vzlétnout lehkým mávnutím křídel!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěn..
6 nádherných třpytivých motýlů se postará o lehkost v obytnýc...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď piráti
125Kč
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny plochy v dětském pokoji. Lepící body umožňují rychlé upevnění.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ma..
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny ...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Pirátské opice
84Kč
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdobí všechny plochy v dětském pokoji! Prvky umístěné na dvou plochách z průsvitného plastu propůjčují 6-ti motivům dotek živosti.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných..
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdo...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď ptáci
74Kč
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozdobí stěny a nábytek. 3 úrovně obrázků přinesou divákovi lehkost a radost!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sm..
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozd...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Srdce
57Kč
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty rozzáří dětské oči! Velká dekorace na stěny a nábytek s třpytivými efekty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sma..
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty ro...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)