Přihlásit seZaregistrovat se

Nálepky na zeď

Small Foot Dekorativní nálepka na zeď motýlek
139Kč
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci obytných prostor! Zadní křídla a těla jsou z polepeného kartónu a přední křídla z průsvitné umělé hmoty, čímž vzniká pocit, jako by motýli mohly hned odletět. Pomocí lepících bodů lze mo..
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď mávání křídly
139Kč
6 nádherných třpytivých motýlů se postará o lehkost v obytných prostorech. Přední křídla z průsvitného plastu dávají pocit, jako by každou chvíli motýly měly vzlétnout lehkým mávnutím křídel!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěn..
6 nádherných třpytivých motýlů se postará o lehkost v obytnýc...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď piráti
125Kč
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny plochy v dětském pokoji. Lepící body umožňují rychlé upevnění.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ma..
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny ...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Pirátské opice
84Kč
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdobí všechny plochy v dětském pokoji! Prvky umístěné na dvou plochách z průsvitného plastu propůjčují 6-ti motivům dotek živosti.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných..
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdo...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď ptáci
74Kč
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozdobí stěny a nábytek. 3 úrovně obrázků přinesou divákovi lehkost a radost!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sm..
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozd...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Srdce
57Kč
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty rozzáří dětské oči! Velká dekorace na stěny a nábytek s třpytivými efekty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sma..
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty ro...
Small Foot Samolepky květiny
91Kč
Small Foot Samolepky květiny Těchto 8 nálepek ve tvaru rostlin rozjasní každý pokojíček. Mají třpytivé prvky, můžete je připevnit například na nábytek. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dře..
Small Foot Samolepky květiny Těchto 8 nálepek ve tvaru rostl...
Small Foot Samolepky se třpytivými motivy sada 6 ks
123Kč
Třpytivé motivy z reflexních nálepek zdobí mobilní telefony, notebooky, fotoaparáty a různé jiné. Dejte svým věcem zvláštní nádech! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sma..
Třpytivé motivy z reflexních nálepek zdobí mobilní telefony, ...
Small Foot Samolepky stříbrné kruhy
45Kč
Small Foot Samolepky stříbrné kruhy Tyto stříbrné zrcadlové kruhy rozjasní váš obývací pokoj. Vyrobeno z měkké pěnové gumy a plastu. Můžete si vytvořit vlastní obrazce na zdi či nábytku. Nálepky lze po nalepení jednoduše sundat. Německá firma Leg..
Small Foot Samolepky stříbrné kruhy Tyto stříbrné zrcadlové ...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)