Přihlásit seZaregistrovat se

Kuchyňky, obchody

Bigjigs Toys Dřevěná dětská kuchyňka červená
3 646Kč
Inspirujte své děti k vaření s touto barevnou dřevěnou kuchyňkou, která má cvakající ovládání trouby, závěsné háčky, rukavice, nádobí na vaření a smažení a další. Vaše malá kuchařka bude nadšeně vařit ty nejlepší pochoutky. Zábava ještě nekončí. D..
Inspirujte své děti k vaření s touto barevnou dřevěnou kuchyň...
Bigjigs Toys Village dětský obchod
4 112Kč
Vesnický obchod v pestrých barvách a životní velikosti je připraven k naplnění čerstvými produkty pro všechny zákazníky. Obsahuje tabuli na křídy, kde děti mohou napsat otevírací dobu a speciální nabídku, také hodiny s otočnými ručičkami. Pomozte d..
Vesnický obchod v pestrých barvách a životní velikosti je při...
Bigjigs Toys Zmrzlinový vozík
3 498Kč
Bigjigs Toys Dřevěný zmrzlinový vozík Součástí je 6 ks zmrzlin, 9 ks nanuků a 2 kelímky se lžičkami Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malé..
Bigjigs Toys Dřevěný zmrzlinový vozík Součástí je 6 ks zmrzl...
Bino Dětská kuchyňka s příslušenstvím červená
1 927Kč
Dětská kuchyňka s příslušenstvím červená Dětská kuchyňka s příslušenstvím. Balení obsahuje kuchyňku se záclonkou vybavenou sporákem, troubou, a dřezem, 3ks kuchyňského náčiní a 2 ks hrnců. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevě..
Dětská kuchyňka s příslušenstvím červená Dětská kuchyňka s p...
Bino Dřevěná kuchyňka Amélie s příslušenstvím
2 471Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky maj..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné h...
Bino Kuchyňka bílá Provance
2 885Kč
Bino Kuchyňka bílá Provance Krásná dětská kuchyňka ve francouzském stylu PROVANCE pro malé kuchařky. Kuchyňka je vybavená sporákem s troubou, dřezem a vestavěnou mikrovlnnou troubou. Funkčnost kuchyňky zajišťují otevírací dveře a otočné ovládací k..
Bino Kuchyňka bílá Provance Krásná dětská kuchyňka ve franco...
Dřevěná dětská kuchyňka Gourmet
4 144Kč
Dřevěná dětská kuchyně snů! S mikrovlnnou troubou, sporákem, troubou a dřezem má vše potřebné pro vaření a pečení. Knoflíky na sporáku vytváří autentické zvuky klikání. Kuchyňka Gourmet promění každé dítě v gurmánského kuchaře. Trouba, mikrovlnná ..
Dřevěná dětská kuchyně snů! S mikrovlnnou troubou, sporákem,...
Gowi Dvojitý vařič
476Kč
Rakouska značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou nejenom levné, ale také praktické a odolné. Vyrábí se v jasných, výrazných barvách červené, žluté, modré, zelené a oranžové. Značka Gowi obsahuj..
Rakouska značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobc...
KidKraft dětská klasická kuchyňka
2 508Kč
Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft..
Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápa...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Let’s Cook přírodní
2 750Kč
KidKraft Dřevěná kuchyňka Let’s Cook přírodní Dřevěná kuchyňka Let’s Cook v přírodních barvách doplněna moderními pastelovými tóny mentolové barvy. Veselá kuchyňka plná interaktivních funkcí. Knoflíky trouby a varné desky klikají, spotřebiče maj..
KidKraft Dřevěná kuchyňka Let’s Cook přírodní Dřevěná kuchy...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Mid-Century
3 411Kč
KidKraft Dřevěná kuchyňka Mid-Century Vytvořte zábavné a vzrušující místo pro ctižádostivé kuchaře pomocí roztomilé retro moderní kuchyňky Mid-Century. Dřevěná kuchyňka v přírodních barvách doplněna moderními pastelovými tóny mentolové barvy. Ve..
KidKraft Dřevěná kuchyňka Mid-Century Vytvořte zábavné a vz...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Artisan Island
2 708Kč
Dřevěná kuchyňka Artisan Island je kompaktním designovým doplňkem do každého dětského pokoje malého kuchaře. Kuchyňka obsahuje: - troubu, mikrovlnou troubu a lednici s oteviracími dvířky - lednici s výrobníkem ledu - odjímatelný dřez s kohoutky ..
Dřevěná kuchyňka Artisan Island je kompaktním designovým dopl...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Farmhouse
5 363Kč
KidKraft Dřevěná kuchyňka Farmhouse Dřevěná kuchyňka Farmhouse v krásném designu inspiruje malé kuchaře k přípravě lahodných pokrmů. Inteligentní rozložení kuchyňky pomáhá dětem naučit se správné organizaci a třídění. Součástí kuchyňky jsou plsťěn..
KidKraft Dřevěná kuchyňka Farmhouse Dřevěná kuchyňka Farmhou...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Mosaic s magnetickou lednicí
4 778Kč
KidKraft Dřevěná kuchyňka Mosaic s magnetickou lednicí Dřevěná kuchyňka v originálním designu s 6 ks příslušenství a magnetickou lednicí. Vychutnejte si zábavu pro malé kuchaře. Dveře lednice i mrazáku jsou magnetické a děti je mohou ozdobit nejen..
KidKraft Dřevěná kuchyňka Mosaic s magnetickou lednicí Dřevě...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Peppercot
5 800Kč
Inovativní kuchyně KidKraft Pepperpot přiměje malé kuchaře k interakci a zábavě. Prvky jako jsou realistické hořáky, knoflíky trouby, které se otočí a klikají, otevřením dveřím spotřebičů a popisovací tabuli na přední straně chladničky zajistí děte..
Inovativní kuchyně KidKraft Pepperpot přiměje malé kuchaře k ...
KidKraft Dřevěná kuchyňka s příslušenstvím
2 792Kč
Dřevěná kuchyňská má přesně to, co váš malý kuchař potřebuje, aby uvařil oběd pro celou rodinu. V této kuchyňce najdete knoflíky, které lze otáčit a cvakají realistickými zvuky. Dvířka trouby a mikrovlné trouby se otevírají a zavírají. Obsahuje 38 ..
Dřevěná kuchyňská má přesně to, co váš malý kuchař potřebuje,...
KidKraft Dřevěná kuchyňka Taverna
3 485Kč
KidKraft Dřevěná kuchyňka Taverna Je čas vařit ve velkém stylu! Kuchyňská linka KidKraft Taverna je racionální a stylová, připravená inspirovat budoucí kuchaře k přípravě krativních lahůdek pro přátele a rodinu. V modulárních mramorových deskách j..
KidKraft Dřevěná kuchyňka Taverna Je čas vařit ve velkém sty...
KidKraft Kuchyňka Country
5 342Kč
Sestava dětské kuchyňky zahrnuje sporák, pečící a mikrovlnou troubu, dřez, dvě úložné skříňky a poličky. Všechna dvířka kuchyňky lze snadno otevírat a zavírat. Povrchový materiál je snadno udržovatelný. - knoflíky u sporáku se otáčejí a při pohybu..
Sestava dětské kuchyňky zahrnuje sporák, pečící a mikrovlnou ...
KidKraft Kuchyňka Elite Espresso
6 666Kč
KidKraft Kuchyňka Elite Espresso Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakt..
KidKraft Kuchyňka Elite Espresso Nizozemská společnost Kid...
KidKraft Kuchyňka grand gourmet
7 857Kč
KidKraft Kuchyňka grand gourmet  Bohatě vybavená rohová kuchyňka na hraní, vybavená nerezovým nádobím, troubou, mikrovlnnou troubou, lednici s mrazničkou, bezdrátovým telefonem i pračkou na prádlo! Všechna dvířka kuchyňky lze jednoduše otevírat a..
KidKraft Kuchyňka grand gourmet  Bohatě vybavená rohová kuc...
KidKraft Kuchyňka Gurman Chef
6 440Kč
KidKraft Kuchyňka Gurman Chef Dřevěná kuchyňka v moderním stylu s velkou lednicí s ledovačem a mražákem. Trouba se sporákem i mikrovlná trouba mají otočné knoflíky se zvukovým efektem. Kuchyňce dominuje moderní digestoř a háčky s příslušenstvím pr..
KidKraft Kuchyňka Gurman Chef Dřevěná kuchyňka v moderním st...
KidKraft Kuchyňka Lets Cook
2 828Kč
KidKraft - Kuchyňka Lets Cook Dřevěná kuchyňka obsahuje interaktivní poklady, jako jsou otáčecí tlačítka, otevírání a zavírání dveří spotřebičů, reálná páková baterie a hořáky se zvukem a světlem. Háčky a police poskytují úložný prostor pro pánv..
KidKraft - Kuchyňka Lets Cook Dřevěná kuchyňka obsahuje int...
Kidkraft Kuchyňka Pink Vintage
5 115Kč
Velká nádherná kuchyňka v růžové barvě. Ideální pro všechny malé hospodyňky. Kuchyňka obsahuje : - lednici - mrazák - mikrovlnná trouba ( otevíratelná průhledná dvířka) - sporák - trouba ( průhledná otevíratelná dvířka) - skříňka - dřez (odnímateln..
Velká nádherná kuchyňka v růžové barvě. Ideální pro všechny m...
KidKraft Kuchyňka Prairie
5 115Kč
Prairie je dětská dřevěná kuchyňka. Je vybavena reálně vypadajícími knoflíky na troubě a umyvadlem. Balení obsahuje odnímatelný dřez pro snadné čištění a mytí. Troubu a zásuvky lze snadno otevřít i zavřít. - všechny děti si určitě budou rády hrát ..
Prairie je dětská dřevěná kuchyňka. Je vybavena reálně vypada...
KidKraft Kuchyňka Red Vintage
5 115Kč
Velká nádherná kuchyňka v červené barvě. Ideální pro všechny malé hospodyňky. Kuchyňka obsahuje : - lednici - mrazák - mikrovlnná trouba ( otevíratelná průhledná dvířka) - sporák - trouba ( průhledná otevíratelná dvířka) - skříňka - dřez (odnímatel..
Velká nádherná kuchyňka v červené barvě. Ideální pro všechny ...
KidKraft Kuchyňka Ultimate Corner Play
7 629Kč
Dřevěná moderní kuchyňka v tmavěhnědé barvě. Kuchyňská souprava s osvětlením a zvuky je nabitá zábavnými interaktivními funkcemi, které zaujmou vaše malé kuchaře a vaření bude skvělá zábava. Hořáky na sporáku jsou vybaveny led osvětlením a zvuky. K..
Dřevěná moderní kuchyňka v tmavěhnědé barvě. Kuchyňská soupra...
KidKraft Kuchyňka Uptown
6 257Kč
KidKraft Kuchyňka Uptown KidKraft Uptown má moderní vzhled, který si mladí kuchaři zamilují. Každý spotřebič je interaktivní, nechybí tabulka k zapisování důležitých poznámek. Dvířka chladničky, mrazničky, trouby, skříňky a mikrovlnnky se otevíraj..
KidKraft Kuchyňka Uptown KidKraft Uptown má moderní vzhled, ...
KidKraft Kuchyňka Uptown Espresso
6 257Kč
KidKraft Kuchyňka Uptown Espresso  Kuchyňka na hraní s celou škálou funkčních doplňků, včetně kávovaru a mikrovlnné trouby. Kuchňka obsahuje chladničku, mrazák, mikrovlnou troubu, troubu a myčku. Kávovar je ve dveřích ledničky. Dále obsahuje bezd..
KidKraft Kuchyňka Uptown Espresso  Kuchyňka na hraní s celo...
KidKraft Kuchyňka velká Big Bright Deluxe
6 257Kč
KidKraft Kuchyňka velká Big Bright Deluxe  Velká kuchyňka na hraní s celou škálou funkčních doplňků, včetně myčky, hodin, telefonu a mikrovlnné trouby. Dostatečná velikost umožňuje více dětem hrát si společně. Spotřebiči v kuchyňce jsou chladničk..
KidKraft Kuchyňka velká Big Bright Deluxe  Velká kuchyňka n...
KidKraft Kuchyňka velká pastel
6 257Kč
KidKraft Kuchyňka velká pastel  Velká kuchyňka na hraní s celou škálou funkčních doplňků, včetně myčky, hodin, telefonu a mikrovlnné trouby. Dostatečná velikost umožňuje více dětem hrát si společně. Chladnička, mrazák, mikrovlnná trouba, trouba a m..
KidKraft Kuchyňka velká pastel  Velká kuchyňka na hraní s cel...
KidKraft moderní kuchyňka Little Cook
3 377Kč
KidKraft moderní kuchyňka Little Cook bílá Elegantní dřevěná kuchňka v bílé barvě se vším, co patří do moderní kuchyně i pokojíčku. Kuchyňka je vybavena 4 plynovými hořáky, dřezem s výsuvnou baterií, prkýnkem na krájení, pečící troubou a skříňkou ..
KidKraft moderní kuchyňka Little Cook bílá Elegantní dřevěná...
KidKraft Velká dětská kuchyňka se světly a zvuky
6 486Kč
KidKraft Velká dětská kuchyňka se světly a zvuky Velký hrací kuchyňka se světly a zvuky je ideální hračkou pro děti, které milují vaření s mámou a tátou. Obsahuje zábavný výrobník ledu, který má realistické zvuky s blikajícími světly. Kuchyňka má..
KidKraft Velká dětská kuchyňka se světly a zvuky Velký hrac...
Zobrazuji 1 až 32 z 85 (celkem stran 3)