Přihlásit seZaregistrovat se

Cestovní hry

Detoa Magnetické cestovní šachy
215Kč
Detoa Magnetické cestovní šachy Oblíbená společenská hra v cestovním provedení. Výrobek obsahuje malou plechovou tabulku a kolečka s potiskem a magnetickou fólií.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží..
Detoa Magnetické cestovní šachy Oblíbená společenská hra v c...
Dino Cestovní hra kostky
109Kč
Cestovní hra - Kostky Při hře v kostky báječně vytrénujete schopnost nenechat se rozčílit. Je totiž hlavně o náhodě a štěstí. Protože ale kostky nevyžadují žádné specifické schopnosti, jsou rovnocennými soupeři jak dospělí, tak děti – většinu her ..
Cestovní hra - Kostky Při hře v kostky báječně vytrénujete s...
Dino Člověče nezlob se cestovní hra
109Kč
Hra obsahuje: 1 herní plán, 1 herní kostku, 16 plastových figurek ve 4 barvách, 1 návod v češtině a slovenštině. Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových koste..
Hra obsahuje: 1 herní plán, 1 herní kostku, 16 plastových fig...
Mindok AquaBella
490Kč
Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Na pomoc mořským vílám! Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů. S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Co s..
Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Na pomoc mořs...
Petitcollage Magnetická hra Bingo
284Kč
Petitcollage Magnetická hra Bingo Cestovní bingo v magnetické krabičce Vaše děti nadchne. Kdo bude jako první moci zakřičet „bingo!“, když trefí 5 políček za sebou? Projela kolem Vás motorka, uviděli jste most? Označte je na své herní ploše, buďte..
Petitcollage Magnetická hra Bingo Cestovní bingo v magnetick...
Petitcollage Magnetická hra Kočky a psi
284Kč
Petitcollage Magnetická hra Kočky a psi Kočky versus psi! Magnetická hra perfektní na cesty. Zkuste postavit do řady 4 kočky či psy za sebou, jsou to v podstatě zvířecí piškvorky... - Skvělá cestovní hračka v kovové krabičce - Natištěno netoxickým..
Petitcollage Magnetická hra Kočky a psi Kočky versus psi! Ma...
Petitcollage Magnetická hra Počkej, opičko
284Kč
Petitcollage Magnetická hra Počkej, opičko Uhodněte tajné slovo svého spoluhráče dříve, než dokončí obrázek opičky! S touto cestovní magnetickou hrou si děti rozvinou slovní zásobu – je to v podstatě vylepšená hra šibenice... - Skvělá cestovní hra..
Petitcollage Magnetická hra Počkej, opičko Uhodněte tajné sl...
Vilac Dřevěné cestovní piškvorky
665Kč
Vilac Dřevěné cestovní piškvorky Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, sta..
Vilac Dřevěné cestovní piškvorky Již více než 100 let plní zn...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)