Přihlásit seZaregistrovat se

Cestovní hry

Detoa Magnetické cestovní šachy
215Kč
Detoa Magnetické cestovní šachy Oblíbená společenská hra v cestovním provedení. Výrobek obsahuje malou plechovou tabulku a kolečka s potiskem a magnetickou fólií.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží..
Detoa Magnetické cestovní šachy Oblíbená společenská hra v c...
Dino Člověče nezlob se cestovní hra
109Kč
Hra obsahuje: 1 herní plán, 1 herní kostku, 16 plastových figurek ve 4 barvách, 1 návod v češtině a slovenštině. Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových koste..
Hra obsahuje: 1 herní plán, 1 herní kostku, 16 plastových fig...
Mindok AquaBella
490Kč
Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Na pomoc mořským vílám! Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů. S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Co s..
Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Na pomoc mořs...
Mindok Vikingové v bouři
380Kč
Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Přestojí váš mozek bouři? Vikingské lodě jsou uprostřed oceánu lapeny v obřím hurikánu. Dokážete je navigovat ven z bouře? Vikingové v bouři jsou originální logická hra, ve které se lodě pohybují pomo..
Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Přestojí váš ...
Petitcollage Magnetická hra Bingo
284Kč
Petitcollage Magnetická hra Bingo Cestovní bingo v magnetické krabičce Vaše děti nadchne. Kdo bude jako první moci zakřičet „bingo!“, když trefí 5 políček za sebou? Projela kolem Vás motorka, uviděli jste most? Označte je na své herní ploše, buďte..
Petitcollage Magnetická hra Bingo Cestovní bingo v magnetick...
Petitcollage Magnetická hra Kočky a psi
284Kč
Petitcollage Magnetická hra Kočky a psi Kočky versus psi! Magnetická hra perfektní na cesty. Zkuste postavit do řady 4 kočky či psy za sebou, jsou to v podstatě zvířecí piškvorky... - Skvělá cestovní hračka v kovové krabičce - Natištěno netoxickým..
Petitcollage Magnetická hra Kočky a psi Kočky versus psi! Ma...
Petitcollage Magnetická hra Počkej, opičko
284Kč
Petitcollage Magnetická hra Počkej, opičko Uhodněte tajné slovo svého spoluhráče dříve, než dokončí obrázek opičky! S touto cestovní magnetickou hrou si děti rozvinou slovní zásobu – je to v podstatě vylepšená hra šibenice... - Skvělá cestovní hra..
Petitcollage Magnetická hra Počkej, opičko Uhodněte tajné sl...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)