Přihlásit seZaregistrovat se

Hrady

Bigjigs Toys Hrad krále George
2 632Kč
Dřevěný hrad krále George obsahuje plně funkční padací most, balkóny a pohyblivé dveře. Najdete zde i tajné dveře, kterými rytíři vyklouznou ven bez toho, aby je spatřil nepřítel! Mějte hrad pod kontrolou díky padacímu mostu, vyměňujte červené a mo..
Dřevěný hrad krále George obsahuje plně funkční padací most, ...
Bigjigs Toys Set královských rytířů 6ks
333Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Toys Set středověkých vojáků 4ks
306Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Toys Středověcí rytíři
425Kč
Tento set 4 fantasy středověkých postaviček je perfektní pro kreativní hraní! Obsahuje 2 červené a 2 modré rytíře. Tyto nádherné figurky mají ohýbatelné končetiny, takže je děti mohou posadit nebo postavit do různých pozic. Rytíři jsou skvělým dopl..
Tento set 4 fantasy středověkých postaviček je perfektní pro ...
Le Toy Van Drak
311Kč
Le Toy Van Drak  Pevný dřevěný drak v červené barvě s hybajícími se křídly.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjí..
Le Toy Van Drak  Pevný dřevěný drak v červené barvě s hybajíc...
Le Toy Van Hrad Excalibur
2 599Kč
Le Toy Van Hrad Excalibur Ručně malovaný hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní a rytířské souboje. Hrad je navržen pro postavičky Le Toy Van, které naleznete v na..
Le Toy Van Hrad Excalibur Ručně malovaný hrad má propracované...
Le Toy Van Hrad Lionheart
3 899Kč
Le Toy Van Hrad Lionheart  Ručně malovaný hrad Lionheart je největším hradem od značky Le Toy Van. Hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní. Celý hrad je posazen na ..
Le Toy Van Hrad Lionheart  Ručně malovaný hrad Lionheart je n...
Le Toy Van Můj první hrad červený
1 559Kč
Le Toy Van Můj první hrad červený Dřevěný ručně malovaný hrad se čtyřmi červenými věžemi s vlajkami a padací branou. Dodává se s 30 samolepkami. Vhodné pro postavičky Le Toy van do 13 cm.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní..
Le Toy Van Můj první hrad červený Dřevěný ručně malovaný hrad...
Le Toy Van Postavička koníček hnědý
311Kč
Le Toy Van Postavička koníček hnědý  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s doplňky. Postavička má doplňky z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu..
Le Toy Van Postavička koníček hnědý  Krásná dřevěná ručně mal...
Le Toy Van Postavička koníček šedý
311Kč
Le Toy Van Postavička koníček šedý  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička. Postavička má ručně šité dopňky z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu ..
Le Toy Van Postavička koníček šedý  Krásná dřevěná ručně malo...
Le Toy Van Postavička princ Edward
197Kč
Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý v..
Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky...
Le Toy Van Postavičky hradní rytíři
649Kč
Le Toy Van Postavičky hradní rytíři  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v mo..
Le Toy Van Postavičky hradní rytíři  Krásná dřevěná ručně mal...
Le Toy Van Postavičky jezdci ke koníčkům
550Kč
Le Toy Van Postavičky jezdci ke koníčkům  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky..
Le Toy Van Postavičky jezdci ke koníčkům  Krásná dřevěná ručn...
Le Toy Van Postavičky princezny
649Kč
Le Toy Van Postavičky princezny  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v modern..
Le Toy Van Postavičky princezny  Krásná dřevěná ručně malovan...
Le Toy Van Postavičky rytíři
649Kč
Le Toy Van Postavičky rytíři  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním ..
Le Toy Van Postavičky rytíři  Krásná dřevěná ručně malovaná p...
Le Toy Van Útočná hradní věž
751Kč
Le Toy Van Útočná hradní věž  Dřevěná malovaná útočná šestikolová věž s padací plošinou, katapultem, dělovými koulemi a žebříkem.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hrač..
Le Toy Van Útočná hradní věž  Dřevěná malovaná útočná šestiko...
Small Foot Dřevěný rytířský hrad
699Kč
Small Foot Dřevěný rytířský hrad Svět rytířů a hradů. Dřevěný hrad s krásnou ilustrací, dřevěné figurky s mnoha detaily. Katapult slouží k ochraně hradu před drakem. Hrad má padací dveře, které můžete připevnit díky gumičky a korálku na dveřích. M..
Small Foot Dřevěný rytířský hrad Svět rytířů a hradů. Dřevěn...
Small Foot Dřevěný rytířský hrad Natur
915Kč
Dřevěný rytířský hrad Natur Dřevěný hrad s čtyřmi věžičkami, padacím mostem, katapultem a třemi rytíři. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE ..
Dřevěný rytířský hrad Natur Dřevěný hrad s čtyřmi věžičkami,...
Small Foot Dřevěný rytířský hrad v kufru
559Kč
Nezabírá mnoho místa a hodí se úžasně na cestování. Po otevření prezentuje barevný dřevěný kufr na obou stranách bohatý vnitřní život: rytířský hrad pro dřevěné figurky, jako např. rytíře, hradní dívku nebo draka! Po rychlém postavení může středově..
Nezabírá mnoho místa a hodí se úžasně na cestování. Po otevře...
Small Foot Rytířský hrad Avalon z pevné lepenky
3 091Kč
Detailně potištěný velký pohádkový hrad z pevné lepenky. Statečný rytíř se vydá zachránit krásnou princeznu nebo sbírá za zdmi hradu po vykonaných hrdinských činech sílu na nová dobrodružství. Ponořte se do světa pohádek, mýtů a legend. Zde děti mo..
Detailně potištěný velký pohádkový hrad z pevné lepenky. Stat...
Vilac Dřevěný nedobytný hrad
1 671Kč
Vilac Dřevěný nedobytný hrad  Do útoku! Vlci obléhají hrad a mají katapulty! Rychle vytáhněte padací most! Tento velkolepý dřevěný hrad si sestavíte sami, v balení naleznete 3 postavičky a 6 doplňků. Obsahuje 1 draka, 2 postavičky, 1 truhlici s pok..
Vilac Dřevěný nedobytný hrad  Do útoku! Vlci obléhají hrad a ...
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)