Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Bigjigs Toys Dřevěná stavebnice Daisy fun
457Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys Konstrukční sada 51 dílů
621Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Detoa Malý Architekt
450Kč
Stavebnice obsahuje 120 malých dílků a jednu plochou základnu. Sestavit lze nepřeberné množství staveb. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblaste..
Stavebnice obsahuje 120 malých dílků a jednu plochou základnu...
Detoa Stavebnice městečko
352Kč
Stavebnice obsahuje 96 dřevěných dílků s potiskem v různých tvarech a velikostech. Základní velikost krychle je 25 mm. Stavebnice pomáhá rozvíjet dětskou představivost a motoriku rukou. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný ..
Stavebnice obsahuje 96 dřevěných dílků s potiskem v různých t...
Small Foot Dřevěná spojovací hra květina sada 240 ks
474Kč
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. Děti mohou tvořit své kreativní výtvory, trénují tak koncentraci a obratnost. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky znač..
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. ...
Small Foot Dřevěná stavebnice 50 ks přírodní
344Kč
Small Foot Dřevěná stavebnice 50 ks přírodní Prosím o pozornost všechny malé stavitele. Tento set obsahuje 50 dřevěných kostek různých tvarů a velikostí, z kterých si děti mohou postavit vlastní architektonická díla. Kostky z přírodního dřeva jsou..
Small Foot Dřevěná stavebnice 50 ks přírodní Prosím o pozorn...
Small Foot Dřevěná stavebnice farma 80 ks
600Kč
Small Foot Dřevěná stavebnice farma 80 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. P..
Small Foot Dřevěná stavebnice farma 80 ks Německá firma Legl...
Small Foot Dřevěná stavebnice Safari
856Kč
Small Foot Dřevěná stavebnice Safari Kreativní stavebnice s dřevěnými kostkami s motivem safari a plastových spojovacích dílů. Díky spojkám lze vytvořit zajímavé stavby a děti tak rozvíjí představivost a motoriku. Obsahuje 150 dílků. Všechny kostk..
Small Foot Dřevěná stavebnice Safari Kreativní stavebnice s ...
Small Foot Dřevěná stavebnice set dinosaurů 2v1
297Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Tidlo Dřevěná skládací stavebnice
925Kč
Děti s představivostí si s touto stavebnicí užijí mnoho zábavy. Tato 91 dílná sada obsahuje nářadí, barevné šrouby, matice, kostky a destičky, to vše mohou děti spojit a postavit složité výtvory. Postav, sešroubuj, utáhni! Děti mohou přiloženým šro..
Děti s představivostí si s touto stavebnicí užijí mnoho zábav...
Vilac Stavebnice Batibloc
869Kč
Vilac Stavebnice Batibloc  Stavebnice vyrobená z přírodního masivního dřeva. Obsahuje 200 malých desek, které pomáhají dětem rozvíjet jejich představivost. Balení také obsahuje stavební návody. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouz..
Vilac Stavebnice Batibloc  Stavebnice vyrobená z přírodního m...
Vilac Stavebnice Batibloc
678Kč
Vilac Stavebnice Batibloc  Stavebnice vyrobená z masivního dřeva. Obsahuje 100 malých barevných i přírodních desek, které pomáhají dětem rozvíjet jejich představivost. Balení také obsahuje stavební návody. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají zna..
Vilac Stavebnice Batibloc  Stavebnice vyrobená z masivního dř...
Vilac Stavebnice Batibloc
669Kč
Vilac Stavebnice Batibloc  Stavebnice vyrobená z masivního dřeva. Obsahuje 106 různých barevných i přírodních desek, šroubků, matic a nářadí, které pomáhají dětem rozvíjet jejich představivost. Balení také obsahuje šest stavebních návodů. Kompletní..
Vilac Stavebnice Batibloc  Stavebnice vyrobená z masivního dř...
Vilac Stavebnice Batibloc classic
494Kč
Vilac Stavebnice Batibloc classic  Stavebnice vyrobená z přírodního masivního dřeva. Obsahuje 100 malých desek, které pomáhají dětem rozvíjet jejich představivost. Balení také obsahuje stavební návody. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku ..
Vilac Stavebnice Batibloc classic  Stavebnice vyrobená z přír...
Vilac Stavebnice Super Batibloc
883Kč
Vilac Stavebnice Super Batibloc  Tato krásná dřevěná stavebnice obsahuje více než 100 dílků. V balení naleznete návod k jednoduchému sestavení 6 různých projektů, krok po kroku. Můžete ale také stavět cokoliv Vás napadne, stavebnice má nekonečno mo..
Vilac Stavebnice Super Batibloc  Tato krásná dřevěná stavebni...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)