Přihlásit seZaregistrovat se

Hasiči, sanitky, policie

Rozšířené hledání

Bruder Auto Land Rover policie s figurkou
762Kč
Bruder Auto Land Rover policie s figurkou Policejní auto LAND ROVER POLICIE Zadní závěs pro další příslušenství Otevíratelná kapota motoru, dveře kabiny a zadní dveře Řízení modelu pomocí prodlouženého volantu přes střechu Možnost vložení figurky ..
Bruder Auto Land Rover policie s figurkou Policejní auto LAN...
Bruder BWORLD Hasičská stanice, Land Rover a hasič
1 139Kč
V žádném Bruder světě nesmí chybět hasiči. V hasičské stanici BWORLD 062701 nechybí nic, co hasiči potřebují ke své práci, operační středisko ani odpočinková místnost v prvním patře a najdeme zde také spoustu vybavení. Součástí balení je také h..
V žádném Bruder světě nesmí chybět hasiči. V hasičské stani...
Bruder Červený požární vůž JEEP WRANGLER s panáčkem
831Kč
Bruder - Červený požární vůž JEEP WRANGLER s panáčkem Udělejte radost svému malému hasiči nebo hasičce a pořiďte mu hasičský Jeep Wrangler Bruder 02528. Jako všechny ostatní modely Bruder, i tento má spoustu funkčních prvků. Hasičské auto Bruder 2..
Bruder - Červený požární vůž JEEP WRANGLER s panáčkem Udělej...
Bruder Hasičské auto Land Rover s figurkou
762Kč
BRUDER 02596 Hasičské auto LAND ROVER Zadní závěs pro další příslušenství Otevíratelná kapota motoru, dveře kabiny a zadní dveře Řízení modelu pomocí prodlouženého volantu přes střechu Možnost vložení figurky WORLD BRUDER do kabiny Střešní maják, ..
BRUDER 02596 Hasičské auto LAND ROVER Zadní závěs pro další ...
Bruder Hasičské auto MAN 1:16
973Kč
Bruder MAN TGA Hasiči se stříkačkou je propracovaný model vozidla s pevnými profilovanými pneumatikami, má plně sklopnou kabinu, je možno nahlédnout na blok motoru, je vybaveno plně funkční vodní pumpou a stříkačkou a především rozměrným výsuvným ž..
Bruder MAN TGA Hasiči se stříkačkou je propracovaný model voz...
Bruder Hasičské auto výsuvným žebříkem SCANIA 1:16
1 625Kč
Jedná se o velmi detailně propracovaný třínápravový vůz s mnoha funkcemi. Hasičské auto má otevíratelné dveře kabiny, sklopná vnější zrcátka a měkké profilované pneumatiky. Dále v jeho výbavě nechybí ani stabilizační podpěry, světelný zvukový maják..
Jedná se o velmi detailně propracovaný třínápravový vůz s mno...
Bruder MB AROCS hasičský jeřáb
1 336Kč
Bruder - MB AROCS hasičský jeřáb Snad každý malý kluk chce být hasičem. Máte doma také takového? Pak mu jistě uděláte radost tímto modelem Bruder 03675. Hasičský jeřáb Bruder 3675 má, jako každý Bruder spoustu zajímavých funkcí například otevírací..
Bruder - MB AROCS hasičský jeřáb Snad každý malý kluk chce b...
Bruder MB Sprinter sanitka s figurkou model v měřítku 1:16
1 009Kč
Bruder - MB Sprinter sanitka s figurkou Vozidlo záchranné služby MB Sprinter má spoustu nových a zábavných funkcí a je rozhodující pro včasnou záchranu života. Zdravotník, který je součástí, má přístup do kabiny sanitky otevíracími dveřmi. Nový sv..
Bruder - MB Sprinter sanitka s figurkou Vozidlo záchranné sl...
Bruder modrá čtyřkolka policie s figurkou
385Kč
BRUDER 63010 Terenní čtyřkolka s figurkou řidičky policitky Řízení modelu pomocí řidítek Možnost natáčení přední nápravy Odpružené nápravy čtřkolky Možnost vložení další figurky BRUDER WORLD do sedadla Mechanicky pohyblivá a hrací plastová figurka..
BRUDER 63010 Terenní čtyřkolka s figurkou řidičky policitky ...
Siku Kovový model BMW i8 česká policie
179Kč
SIKU Blister - BMW i8 česká policie Unikátní limitovaná edice policejního auta BMW i8 Česká policie, která má svůj příběh! ! Kovový model v kombinaci s plastem. Obrovská síla modelu i8, který byl původně elektrický, mu umožňuje vjet do první řady ..
SIKU Blister - BMW i8 česká policie Unikátní limitovaná edic...
Welly - Fiat Grande Punto 1:43 model záchranáři černé
91Kč
Welly - Fiat Grande Punto 1:43 model záchranáři černé Kovový model auta v měřítku 1:43 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Auto je baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem. Model nemá otevírací dveře. D..
Welly - Fiat Grande Punto 1:43 model záchranáři černé Kovo...
Welly - Ford Interceptor Police model 1:24 Black
399Kč
Welly - Ford Interceptor Police model 1:24 Black Model auta v měřítku 1:24 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Otevírací dveře, otevírací kapota motoru, natáčecí přední kolečka. Baleno v papírové krabičce s f..
Welly - Ford Interceptor Police model 1:24 Black Model auta...
Welly - Mini Cooper Policie 1:24 modrá
399Kč
Kovovo plastový model v měřítku 1:24.Model má otevírací karosářské díly.Každé autíčko je stříkané originálním autolakem. Dodáváme v hnědé nebo modré barvě. ..
Kovovo plastový model v měřítku 1:24.Model má otevírací karos...
Welly - Mini Cooper S 1:43 Feuerwehr červená
91Kč
Welly - Mini Cooper S 1:43 Feuerwehr červená Kovový model auta v měřítku 1:43 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Auto je baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem. Model nemá otevírací dveře. Délka modelu..
Welly - Mini Cooper S 1:43 Feuerwehr červená Kovový model au...
Welly - Mini Cooper S 1:43 policie bílá
91Kč
Welly - Mini Cooper S 1:43 policie bílá Kovový model auta v měřítku 1:43 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Auto je baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem. Model nemá otevírací dveře. Délka modelu cca ..
Welly - Mini Cooper S 1:43 policie bílá Kovový model auta v ...
Welly - Porsche 911 Carrera S model 1:34 policie červené
91Kč
Welly - Porsche 911 Carrera S model 1:34 policie červené ..
Welly - Porsche 911 Carrera S model 1:34 policie červené .....
Welly - Volkswagen Beetle 1:43 ambulance modrá
91Kč
Welly - Volkswagen Beetle 1:43 ambulance modrá Kovový model auta v měřítku 1:43 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Auto je baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem. Model nemá otevírací dveře. Délka mod..
Welly - Volkswagen Beetle 1:43 ambulance modrá Kovový model...
Welly Mercedes-Benz Sprinter Panel Van 1:34 fire červené
91Kč
Welly Mercedes-Benz Sprinter Panel Van 1:34 fire červené ..
Welly Mercedes-Benz Sprinter Panel Van 1:34 fire červené .....
Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)