Přihlásit seZaregistrovat se

Stavební stroje a autojeřáby

Rozšířené hledání

Bruder Valník s automatickou zadní stěnou
405Kč
Valník s automatickou zadní stěnou. Velmi oblíbený valník, který lze připojit ke všem traktorům a strojům BRUDER. Přívěs má automatické zadní čelo - pokud je zapojeno ovládání, čelo se automaticky otevírá při vyklápění přívěsu. Pokud není, zůstává ..
Valník s automatickou zadní stěnou. Velmi oblíbený valník, kt...
Bruder Bagr LIEBHERR
431Kč
BRUDER 2426- Bagr LIEBHERR je krásný model stroje s funkčním rýpadlem a stabilozátorem a otočnou základnou.Disponuje tvrdými pneumatikami!  Bagr byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému stavebnímu stroji jako věrná plastová kopie. Jde o velice kval..
BRUDER 2426- Bagr LIEBHERR je krásný model stroje s funkčním ...
Bruder CATERPILLAR bagr kolový
608Kč
Kolový bagr CATERPILLAR je klasický čtyřkolový bagr propracovaný do detailů, vhodný pro těžké terénní úpravy.Bagr má otočnou kabinu o 360°, stabilizační nohy a velkou lžíci, která jde odpojit.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravní..
Kolový bagr CATERPILLAR je klasický čtyřkolový bagr propracov...
Bruder CATERPILLAR buldozer
1 271Kč
BRUDER 2452 (02452) Velký buldozer CAT. Novinka duben 2013. Věrná kopie v měřítku 1:16 velkého pásového buldozeru Caterpillar, který nesmí chybět na žádné velké stavbě, nebo při rovnání velkých ploch v dolech. - otevírání dveří kabiny - plně funkčn..
BRUDER 2452 (02452) Velký buldozer CAT. Novinka duben 2013. V...
Bruder Čelní nakladač LIEBHERR L574
851Kč
Bruder Nakladač LIEBHERR L574 je detailně propracovaný model s mnoha funkcemi. Přední náprava se společně s nakladačem otáčejí na obě strany, předním nakladačem se pohybuje pomocí jedné z páček, druhá páčka nakladač vysype. Otevíratelná kapota, zas..
Bruder Nakladač LIEBHERR L574 je detailně propracovaný model ...
Bruder červený jeřáb MB AROCS
1 285Kč
Autojeřáb Mercedes-Benz Arocs se zvukovým modulem - BRUDER 3670 Autojeřáb Mercedes-Benz Arocs je nedínou součástí každého staveniště, kde je třeba pohybovat a přenášet těžká břemena. Jeřáb disponuje plně funkčním navijákem s ochranou proti přetíže..
Autojeřáb Mercedes-Benz Arocs se zvukovým modulem - BRUDER 36...
Bruder John Deere Gator
383Kč
John Deere Gator XUV 855D je detailně propracovaný model čtyřkolky s výrazným designem značky John Deere. Přední a zadní okno je vyrobeno z průhledného nerozbitného polykarbonátu, nechybí zadní tažné zařízení, profilové pneumatiky a zadní sklopná k..
John Deere Gator XUV 855D je detailně propracovaný model čtyř...
Bruder John Deere Gator s řidičem
512Kč
John Deere Gator XUV 855D je detailně propracovaný model čtyřkolky s výrazným designem značky John Deere. Přední a zadní okno je vyrobeno z průhledného nerozbitného polykarbonátu, nechybí zadní tažné zařízení , profilové pneumatiky a zadní sklopná ..
John Deere Gator XUV 855D je detailně propracovaný model čtyř...
Bruder M.B. UNIMOG s radlicí + sypač
558Kč
BRUDER 02572 (2572) Mercedes-Benz UNIMOG sypač pro zimní služby - vybaven čelní radlicí na odklízení sněhu, rozmetačem drtě nebo posypového materiálu (vzadu na spodku vozu umístěny dvě vrtule, které se při pohybu točí a rozmetají posypový materiál...
BRUDER 02572 (2572) Mercedes-Benz UNIMOG sypač pro zimní služ...
Bruder MB ACTROS sklápěč
1 017Kč
Bruder MB ACTROS sklápěč Bruder Mercedes Benz Arocs je mohutný třínápravový vůz s robusními měkkými pneumatikami. Je vybaven sklopnou korbou s otvíracími stěnami, nakládacím ramenem otočným o 360°, patkami pro zajištění lepší stability, otevíracími..
Bruder MB ACTROS sklápěč Bruder Mercedes Benz Arocs je mohutn...
Bruder MB ACTROS domíchávač
1 138Kč
Mercedes Benz Arocs míchačka je velký čtyřnápravový domíchávač betonu doladěný do nejmenších detailů. Je vybaven otočným míchacím bubnem a výklopným trativodem. Čelní sklo kabiny je vyrobeno z vysoce odolného nerozbitného polykarbonátu, zrcátka jso..
Mercedes Benz Arocs míchačka je velký čtyřnápravový domícháva...
Bruder Mikrobagr JCB s figurkou
347Kč
Bruder mikrobagr JCB 8010 CTS s figurkou je pásový minibagr s otočnou kabinou, funkčním ramenem se lžící + figurka pracovníka. Kompatibilní s figurkami Bworld.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyš..
Bruder mikrobagr JCB 8010 CTS s figurkou je pásový minibagr s...
Bruder Nakladač CATERPILLAR pásový
386Kč
Modely společnosti Bruder patří mezi špičku na trhu v oblasti plastových modelů zemědělské a stavební techniky. Modely jsou velmi oblíbené mezi dětmi i rodiči díky své kompatibilitě, autentickému zpracování do nejmenších detailů a hlavně kvalitě. V..
Modely společnosti Bruder patří mezi špičku na trhu v oblasti...
Bruder Nákladní auto MACK Granit domíchávač
1 156Kč
Bruder Nákladní auto MACK Granit - domíchávač Dokonalý model amerického nákladního vozu MACK Granit míchačka na stavbu pro stavbu. Velké množství detailů a funkční části. Materiál je vhodný pro hraní doma i venku. Německá značka Bruder vyrábí rea..
Bruder Nákladní auto MACK Granit - domíchávač Dokonalý model ...
Bruder Nákladní auto MACK Granit sklápěč
897Kč
Model amerického vozu MACK Granite s chromovými doplňky má sklápěcí přední kapotu s možností nahlédnutí na blok motoru, sklápěcí venkovní zrcátka, přední sklo vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu, otevíratelné dveře. Nechybí ani zpětná zrcátka,..
Model amerického vozu MACK Granite s chromovými doplňky má sk...
Bruder Nákladní auto MAN s návěsem a bagrem JCB - poškozený obal
1 023Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Každého malého stavebníka potěšíte tímto modelem Bruder 1654. Jedná se o limitovanou edici, není to tedy jen tak ledajaký model. V balení najdete Nákladní auto MAN s návěsem pro přepravu bagrů a dalších str..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Každého malého stave...
Bruder Vysokozdvižný vozík LINDE H30D
325Kč
BRUDER 02511 (2511) Vysokozdvižný vozík LINDE H30D + paleta - menší vysokozdvih LINDE H30D s dvěma paletami , funkční řízení, funkční zdvih a sklon vidlice, tažné zařízení. Věrná plastová kopie skutečného vozidla. Rozměry 290x92x220 mm. Od 3let. ..
BRUDER 02511 (2511) Vysokozdvižný vozík LINDE H30D + paleta -...
Kovové nákladní auto se zpětným chodem
256Kč
Kovové nákladní auto se zpětným chodem Při výběru barvy auta upřesněte prosím svůj požadavek do poznámky u objednávky,v opačném případě zasíláme barevnou variantu náhodně. Barevné varianty: modrá, oranžová Kovové nákladní auto s příslušenstvím s..
Kovové nákladní auto se zpětným chodem Při výběru barvy auta...
Lena Bagr Liebherr A 918 Litronic
599Kč
Bagr Liebherr A 918 Litronic Kovové osky u kol jsou 6 mm široké. Horní otočná část o 360° s možností aretace. Rameno bagru lze natáhnout 55cm. Pohyblivá přítlačná radlice. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci k..
Bagr Liebherr A 918 Litronic Kovové osky u kol jsou 6 mm šir...
Lena Bagr žluto-černý
383Kč
LENA Bagr žluto-černý  Plně funkční barevný bagr. Lze použít jako odráželo o statiské nosnosti 100kg.  Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dá..
LENA Bagr žluto-černý  Plně funkční barevný bagr. Lze použít ...
Lena Mercedes Arocs sklápěč
533Kč
Lena Mercedes Arocs sklápěč  Kovové osky u kol jsou 6 mm široké. Součástí je pojistka proti nežádoucímu vyklopení korby. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa..
Lena Mercedes Arocs sklápěč  Kovové osky u kol jsou 6 mm širo...
Lena Nakladač Liebherr L538
599Kč
Nakladač Liebherr L538 Kovové osky u kol jsou 6 mm široké. Samostatně pohyblivá přední kola. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává zále..
Nakladač Liebherr L538 Kovové osky u kol jsou 6 mm široké. S...
Lena Nakladač žluto černý
383Kč
LENA Nakladač žluto-černý Plně funkční barevný nakladač. Lze použít jako odrážedlo o statické nosnosti 100kg. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Lena..
LENA Nakladač žluto-černý Plně funkční barevný nakladač. Lze...
Lena Traktor se lžící a bagrem - modro šedý
580Kč
Lena Traktor se lžící a bagrem - modro šedý Kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem. Byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, kvalitnímu zpracování, maximální hrací hodnotě. Česká s..
Lena Traktor se lžící a bagrem - modro šedý Kvalitně zpracov...
Lena Truckies set stavba
363Kč
Stavební set obsahuje: sklápěčku, bagr, 17x dopravní značení, dopravní zábrana, 3x panáček. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává záleže..
Stavební set obsahuje: sklápěčku, bagr, 17x dopravní značení,...
Siku Kovový model silniční válec 1:50
1 859Kč
SIKU Super - Silniční válec, měřítko 1:50 Je potřeba opravit silnici! S tímto modelem silničního válce HAMM to bude hračka. Model zaujme kvalitním kovovým provedením a propracovanými detaily. Oranžový válec má gumové pneumatiky a středy kol z lehk..
SIKU Super - Silniční válec, měřítko 1:50 Je potřeba opravit...
Siku Kovový model traktor Claas s předním nakladačem 1:50
1 220Kč
SIKU Farmer - Traktor Claas s předním nakladačem, 1:50 Všechny malé zemědělce a farmáře jistě potěší zelený traktor Claas s předním nakladačem! Traktor je vyroben z kvalitního kovu s plastovými detaily v měřítku 1:50. Přední nakladač je funkční, a..
SIKU Farmer - Traktor Claas s předním nakladačem, 1:50 Všech...
Zobrazuji 1 až 27 z 27 (celkem stran 1)