Přihlásit seZaregistrovat se

Hospodyňky

Bigjigs Toys Dřevěné žehlící prkno s žehličkou
913Kč
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustního dřvěného žehlícího prkna a dřevěné žehličky. Ideální k žehlení oblečení pro panenky, nebo k pomáhání žehlení mámince či tatínkovi. Skvělý doplněk k našemu dřevěnému sortimentu pro domá..
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustní...
Bigjigs Toys Dřevěný sušák na prádlo
727Kč
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Bigjigs Toys úklidový hrací set červený
885Kč
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Dětský dřevěný sušák na prádlo
583Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a usušit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označen..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a us...
Dřevěné žehlící prkno s žehličkou
579Kč
Prkno je včetně žehličky, krásný dárek pro holčičky, aby si "vyžehlily" oblečky pro panenku. Potah žehlícího prkna se může měnit v závislosti na výrobním programu. Rozměry: 16 x 67 x 40 cm Všechny hračky splňují bezpečnostní normy a mají cert..
Prkno je včetně žehličky, krásný dárek pro holčičky, aby si "...
Small Foot Dětské dřevěné žehlící prkno
994Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usušit a vyžehlit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ma..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usu...
Small Foot Dřevěná konvička a květiny
227Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěný sušák bílý
525Kč
Tento stojan na sušení prádla prostě patří do každé domácnosti panenky! Na sušáku lze sušit nejen oblečení pro panenky. Čtyři šňůry natažené ve vhodné výšce a délce. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996...
Tento stojan na sušení prádla prostě patří do každé domácnost...
Small Foot Žehlící prkno včetně žehličky Isabella
994Kč
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým vzorem na žehlícím prkně vzbuzují realistický požitek ze hry i smysl pro jemnou estetiku v dětském pokoji! Zešikmené plochy a nasouvací držáky zabezpečují při vynikajíce vypracovaném výrob..
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým v...
Tidlo Dřevěná pračka Education
2 120Kč
Tidlo Dřevěná pračka Education Všichni milují čerstvě vyprané, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou pračku ve venkovském stylu! Stane se z ní zábavný a realistický doplněk dětských pokojíků. Obsahuje otočný,..
Tidlo Dřevěná pračka Education Všichni milují čerstvě vyprané...
Tidlo Dřevěná pračka Toddler
1 611Kč
Tidlo Dřevěná pračka Toddler Všichni milují čerstvě vyprané, voňavé oblečení, ve kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou pračku, která byla navržena tak, aby byla pro děti bezpečná a tak akorát vysoká. Je vyrobena z dýhy bukového..
Tidlo Dřevěná pračka Toddler Všichni milují čerstvě vyprané, ...
Tidlo Zahradní pračka
5 437Kč
Tidlo Zahradní pračka Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vyprané, voňavé oblečení, ve kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou venkovní pračku! Navržena je právě na hru venku, tato pračka je vyrobena z borovicového dřeva a..
Tidlo Zahradní pračka Nezáleží na počasí, všichní milují čers...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)