Přihlásit seZaregistrovat se

Šití

Lena Pletací stůl
148Kč
Lena Pletací stůl Nauč se plést za pomocí pletacího rámu, háčku, jehly, a bavlnky. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Firma Lena si dává záležet, aby Vám n..
Lena Pletací stůl Nauč se plést za pomocí pletacího rámu, háč...
Lena Pletená zvířátka
178Kč
Lena Pletená zvířátka Vytvoř si čtyři zvířátkové kamarády s pomocí pletací panny. Komlpetní set obsahuje pletací pannu, pletací hák, plastovou jehlu, čtyří barvy bavlnek, gumová zvířátka, nalepovací oči. Detailní návod.Česká společnost LENA-hračky,..
Lena Pletená zvířátka Vytvoř si čtyři zvířátkové kamarády s p...
Lena Studio pletení
191Kč
Lena Studio pletení Klasický pletací set s pletací deskou, kolem, francouzkou panenkou, jehlami, 50g vlny a manuálem. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Fi..
Lena Studio pletení Klasický pletací set s pletací deskou, ko...
Petitcollage Ušij si kabelku liška
341Kč
S touto tvořivou sadou si snadno vyrobíte svou vlastní kabelku přes tělo ve tvaru lišky a také peněženku na zip ve tvaru žaludu. Obsahuje kvalitní plst (již předdírovaný), vyšívací nit, knoflíky, suchý zip, dětskou jehlu a jednoduchý ilustrovaný ná..
S touto tvořivou sadou si snadno vyrobíte svou vlastní kabelk...
Small Foot Hračky pro holky dětský kufr pletací sada
428Kč
Pletací jehlice do ruky, připravit se a začínáme! S touto nádhernou sadou s pletařkou Lísou nebude nikdy nuda. Přiložené jsou pletací jehlice ve dvou velikostech. Roztomilý pytlík z filcu chrání všechny důležité doplňky např. nůžky, metr, háček a j..
Pletací jehlice do ruky, připravit se a začínáme! S touto nád...
Small Foot Hračky pro holky dětský kufr šicí sada
444Kč
Vytvořte si sami něco pomocí jehly a nití! Přiložené látky mají krásné motivy a můžete je nastříhat podle dostupných vzorů. Malá krabička z filcu uschovává všechny důležité šicí doplňky jako např. nůžky, jehly a metr. Malé knoflíky a dřevěné korálk..
Vytvořte si sami něco pomocí jehly a nití! Přiložené látky ma...
Small Foot Rytíř Rost 3 obrázky
136Kč
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk..
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od r...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)