Přihlásit seZaregistrovat se

Přírodní

Small Foot Dřevěná pirátská loď
3 009Kč
Bohatě vybavená loď vyrobena z pevného masivního dřeva. 18 ks příslušenství. Rolls Royce pirátských lodí. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE ..
Bohatě vybavená loď vyrobena z pevného masivního dřeva. 18 ks...
Small Foot Dřevěná vikingská loď
908Kč
Robustní vikingská loď jako z dobrodružných filmů. 9 výsuvných vesel, 10 štítů, stahovací plachta. Tato dračí loď připomíná divoké severní muže dávných časů. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny ..
Robustní vikingská loď jako z dobrodružných filmů. 9 výsuvnýc...
Small Foot Hračka do vody - vor mrož
298Kč
Small Foot Hračka do vody - vor mrož Ahoy, kapitáne! Tento dřevěný vor je perfektní pro malé námořníky. Mohou jej postrkovat po vodě a užít si tak každé koupání! Ať už ve vaně, na bazéně či u moře – když se tato hračka dostane do vody, už ji nic n..
Small Foot Hračka do vody - vor mrož Ahoy, kapitáne! Tento d...
Small Foot Hračka do vody - vor mrož Poškozený obal
268Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Ahoy, kapitáne! Tento dřevěný vor je perfektní pro malé námořníky. Mohou jej postrkovat po vodě a užít si tak každé koupání! Ať už ve vaně, na bazéně či u moře – když se tato hračka dostane do vody, už ji nic..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Ahoy, kapitáne! Tento...
Vilac Dřevěná loďka na gumičkový pohon
120Kč
Elastická gumička se natáhne na loďku, po jejím uvolnění se dřevěná lodička rozpohybuje! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, v..
Elastická gumička se natáhne na loďku, po jejím uvolnění se d...
Vilac Lodička na balónkový pohon
114Kč
Při vypouštění vzduchu z balónku se dřevěná loďka pohybuje vpřed. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvaj..
Při vypouštění vzduchu z balónku se dřevěná loďka pohybuje vp...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)