Přihlásit seZaregistrovat se

Karetní hry

Bigjigs Toys Karetní hra Šťastná rodinka
39Kč
Bigjigs Toys Karetní hra Šťastná rodinka Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení ..
Bigjigs Toys Karetní hra Šťastná rodinka Anglická značka Big...
Dino Černý petr pohádky
49Kč
Černý Petr je určen pro 3 až 6 dětí, zahrají si s nimi však ještě desítky pohádkových postav. Své karbanické umění už trénují Bob a Bobek, Káťa a Škubánek či například hajný Robátko. Z vítězství se bude radovat ten, kdo z ruky vyloží všechny nasbír..
Černý Petr je určen pro 3 až 6 dětí, zahrají si s nimi však j...
Dino Kvarteto pohádky
49Kč
Pohádkovou zábavu si děti mohou užít nejen u televizního večerníčku. Hajný Robátko, Bob a Bobek nebo třeba víla Amálka si s nimi rádi zahrají obrázkové kvarteto. Oblíbená karetní hra je určena pro skupinku alespoň 3 malých karbaníků, největší zábav..
Pohádkovou zábavu si děti mohou užít nejen u televizního veče...
Petitcollage Karty v dóze hloupá opička
190Kč
Připravte se na nálož zábavy. Posbírejte co nejvíce párů, ale pozor, nesmí Vám v ruce zůstat hloupá opička! Americká variace Černého Petra. Karty jsou zabaleny v šikovné dóze, která se vleze do batohu. Perfektní hra na cesty. Obsahuje 43 karet a he..
Připravte se na nálož zábavy. Posbírejte co nejvíce párů, ale...
Petitcollage Karty v dóze království zvířat
190Kč
Pomozte zvířátkům s jejich opětovným shledáním! Posbírejte co nejvíce párů zvířat, která žijí ve stejném místě a vyhrajte! Karty jsou zabaleny v šikovné dóze, která se vleze do batohu. Perfektní hra na cesty. Obsahuje 44 karet a herní návod. Hra pr..
Pomozte zvířátkům s jejich opětovným shledáním! Posbírejte co...
Petitcollage Karty v dóze příšerky
190Kč
Monstrózně rychlá a zábavná hra. Posbírejte co nejvíce tvorů a vyhrajte! Karty jsou zabaleny v šikovné dóze, která se vleze do batohu. Perfektní hra na cesty. Obsahuje 52 karet a herní návod. Hra pro 2 až 4 hráče od 4 let. Splňuje a překračuje všec..
Monstrózně rychlá a zábavná hra. Posbírejte co nejvíce tvorů ...
Small Foot Hrací Karty XL
210Kč
Obrovské karty pro extra velkou zábavu! Tato karetní hra ve formátu XL nabízí zábavu pro celou rodinu. S kartovou sadou složenou z 52 karet a 2 žolíků lze hrát mnoho různých karetních her. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěn..
Obrovské karty pro extra velkou zábavu! Tato karetní hra ve f...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)