Přihlásit seZaregistrovat se

Karetní hry

Bigjigs Toys Karetní hra Šťastná rodinka
39Kč
Bigjigs Toys Karetní hra Šťastná rodinka Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení ..
Bigjigs Toys Karetní hra Šťastná rodinka Anglická značka Big...
Dino Kvarteto pohádky
49Kč
Pohádkovou zábavu si děti mohou užít nejen u televizního večerníčku. Hajný Robátko, Bob a Bobek nebo třeba víla Amálka si s nimi rádi zahrají obrázkové kvarteto. Oblíbená karetní hra je určena pro skupinku alespoň 3 malých karbaníků, největší zábav..
Pohádkovou zábavu si děti mohou užít nejen u televizního veče...
Evoluce - O původu druhů
355Kč
EVOLUCE je skvělá společenská karetní hra o původu živočišných druhů na zemi. Zábavná, naučná a plná napětí, prostě k SEŽRÁNÍ!Naše planeta je osídlena různými druhy živočichů, každý má jiné schopnosti a jiný vzhled. Rozdílné je i prostředí, ve kter..
EVOLUCE je skvělá společenská karetní hra o původu živočišnýc...
Petitcollage Karty v dóze hloupá opička
190Kč
Připravte se na nálož zábavy. Posbírejte co nejvíce párů, ale pozor, nesmí Vám v ruce zůstat hloupá opička! Americká variace Černého Petra. Karty jsou zabaleny v šikovné dóze, která se vleze do batohu. Perfektní hra na cesty. Obsahuje 43 karet a he..
Připravte se na nálož zábavy. Posbírejte co nejvíce párů, ale...
Petitcollage Karty v dóze království zvířat
190Kč
Pomozte zvířátkům s jejich opětovným shledáním! Posbírejte co nejvíce párů zvířat, která žijí ve stejném místě a vyhrajte! Karty jsou zabaleny v šikovné dóze, která se vleze do batohu. Perfektní hra na cesty. Obsahuje 44 karet a herní návod. Hra pr..
Pomozte zvířátkům s jejich opětovným shledáním! Posbírejte co...
Petitcollage Karty v dóze příšerky
190Kč
Monstrózně rychlá a zábavná hra. Posbírejte co nejvíce tvorů a vyhrajte! Karty jsou zabaleny v šikovné dóze, která se vleze do batohu. Perfektní hra na cesty. Obsahuje 52 karet a herní návod. Hra pro 2 až 4 hráče od 4 let. Splňuje a překračuje všec..
Monstrózně rychlá a zábavná hra. Posbírejte co nejvíce tvorů ...
Small Foot Elektrická míchačka karet
270Kč
Small Foot Elektrická míchačka karet Elektrická míchačka karet vyrobená z plastu. Dva otvory, jeden pro vložení nezamíchaných karet, druhý pro výdej zamíchaných karet. Baterie nejsou součástí balení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalit..
Small Foot Elektrická míchačka karet Elektrická míchačka kar...
Small Foot Hrací Karty XL
210Kč
Small Foot Hrací Karty XL Obrovské karty pro extra velkou zábavu! Tato karetní hra ve formátu XL nabízí zábavu pro celou rodinu. S kartovou sadou složenou z 52 karet a 2 žolíků lze hrát mnoho různých karetních her. Německá firma Legler zaměřená ..
Small Foot Hrací Karty XL Obrovské karty pro extra velkou zá...
Vilac Sada hracích karet 54 ks
157Kč
Vilac Sada hracích karet 54 ks Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, star..
Vilac Sada hracích karet 54 ks Již více než 100 let plní zna...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)