Přihlásit seZaregistrovat se

Příroda a lidé

Alexander Hra školou Průvod zvířatek
185Kč
Ocenění Hračka roku 2018 (3.místo). Naučná hra od 3 let, pomocí níž se děti učí chápat dělení a názvy zvířátek, zlepšují si postřeh a logické uvažovaní. Navíc si rozšiřují svou slovní zásobu. Rozvíjí pozorovací, kombinační schopnosti a trénují post..
Ocenění Hračka roku 2018 (3.místo). Naučná hra od 3 let, pomo...
Alexander Hra školou Skládej lidské tělo
185Kč
Ocenění Hračka roku 2018-3.místo. HRA ŠKOLOU® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO, je naučná hra pro děti od 4 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a paměť. Pomocí „puzzle“ kartiček se učí rozpoznávat, kde je na těle ruka, oko, prst..
Ocenění Hračka roku 2018-3.místo. HRA ŠKOLOU® - SKLÁDEJ LIDSK...
Alexander Měsíce a roční období
251Kč
Naučná desková hra „Měsíce a roční období“ zaručuje skvělou zábavu a mnohozážitků jak dětem od 5let, tak dospělým, kteří je budou doprovázet na dobrodružství létem i zimou. Děti se naučí názvy a pořadí měsíců a jejich souvislosti. Pro děti je velm..
Naučná desková hra „Měsíce a roční období“ zaručuje skvělou z...
Alexander Poznávání pro nejmenší destičky - hlavičky
218Kč
Poznávací jednoduchá naučná skládačka, která rozvíjí základní schopnosti a znalosti batolat od 12. měsíce věku. Rozvíjí logiku, hmat a poznávají barvy a zvířátka nebo postavičky. Hra ze série "Sovička moudrá hlavička". Principem je přiřadit hlavič..
Poznávací jednoduchá naučná skládačka, která rozvíjí základní...
Granna Batyskaf
409Kč
Nechte se zlákat podmořským dobrodružstvím! Cestujte batyskafem a pořizujte snímky nejzajímavějších živočichů! Pokud zariskujete a potopíte se hluboko pod hladinu, máte šanci zachytit úžasné a neobyčejně vzácné exempláře. Zvítězí ten, kdo sestaví n..
Nechte se zlákat podmořským dobrodružstvím! Cestujte batyskaf...
Pexi Destičky Malá a velká zvířátka
210Kč
Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí základní schopnosti a znalosti batolat od 18. měsíce věku. Hra ze série "Sovička moudrá hlavička". Principem je správně přiřadit dvojice zvířátek, které k sobě patří. Tím děti rozvíjí logiku, hmat a po..
Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí základní schop...
Pexi Hra školou Najdi maminku
185Kč
Naučná krabička "HRA ŠKOLOU® – NAJDI MAMINKU", pro děti již od 2 let, je plná zvířátek. Pomocí dvoudílných velkých kartiček se děti učí se pojmenovat zvířátka a hledají mláďátka k jejich maminám. Tvar spojení jim napoví, jestli opravdu našli správn..
Naučná krabička "HRA ŠKOLOU® – NAJDI MAMINKU", pro děti již o...
Pexi Hra školou Stíny
177Kč
Hra školou Stíny je kreslená naučná stolní hra pro děti od 3 let rozvíjí kombinační schopnosti, pozorování a postřeh.  Sestav a poznej 24 dvojic složených ze stínu a barevného obrázku zvířat, hudebních nástrojů a věcí z každodenního života. Poznáš ..
Hra školou Stíny je kreslená naučná stolní hra pro děti od 3 ...
Small Foot Malý objevitel hodiny
155Kč
Kdo hýbal ručičkami na hodinách? Při této skvělé didaktické hře se děti seznamují s funkcí hodin pomocí různých dílů skládanky a dvou hodinových ručiček. Zobrazují se různé situace typického průběhu dne předškolního dítěte a dítě má na základě post..
Kdo hýbal ručičkami na hodinách? Při této skvělé didaktické h...
Small Foot Vzdělávací hra krmení zvířat
210Kč
Small Foot Vzdělávací hra krmení zvířat  Kdo co jí? S tímto dřevěným puzzle budete mít za úkol přiřadit zvíře k potravě. Unikátní dílky puzzle dětem dovolí sestavit pouze správné kombinace. Hra 3v1 – puzzle můžete použít také jako pexeso, z 20 dílk..
Small Foot Vzdělávací hra krmení zvířat  Kdo co jí? S tímto d...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)