Přihlásit seZaregistrovat se

Pěnové 3D puzzle

Intex Pouzdro
86Kč
INTEX 59801 Pouzdro 22X20 cm Voděoodolný plastový sáček s karabinou na připnutí je skvělým pomocníkem na ochranu menších předmětů, které chcete ochránit proti vlhku, prachu, dešti a stříkací vodě. Sáček nikdy neponořujte nebo nepoužívejte ve vodě...
INTEX 59801 Pouzdro 22X20 cm Voděoodolný plastový sáček s ka...
Intex Pumpa ruční
112Kč
INTEX Pumpa ruční 68614 Má 3 spojovací trysky, které pasují na malé, střední i velké nafukovací ventily. Umožňují též snadné vypouštění vzduchu opačným koncem nástavce. Universální připojení na ventil umožňuje nafukovat matrace, čluny, míče a dalš..
INTEX Pumpa ruční 68614 Má 3 spojovací trysky, které pasují ...
Pexi Nephilm ohebný microrobot
145Kč
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastovými klouby.3D konstrukční sada-sestavíš bez nůžek a lepidla.   Krédem české značky Pexi je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků,..
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastov...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Bazilika svatého Petra
711Kč
Největší kostel na světě a významné místo umění pochází z 144 dílů! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. Ce..
Největší kostel na světě a významné místo umění pochází z 144...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Eiffelova věž
215Kč
Z 35 bronzových dílů zde vznikne jedna z nejslavnějších památek na světě! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý pap..
Z 35 bronzových dílů zde vznikne jedna z nejslavnějších památ...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Eiffelova věž velká
711Kč
Z 82 dílů bronzové barvy se skládá jedna z nejslavnějších památek na světě! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý p..
Z 82 dílů bronzové barvy se skládá jedna z nejslavnějších pam...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle historická plachetnice loď Mystic
188Kč
Se 129 díly jsou zde probuzené sny o námořnictví v modelu krásné plachetnice z 18. století! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír ..
Se 129 díly jsou zde probuzené sny o námořnictví v modelu krá...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle loď míru
195Kč
Ze 120 dílů z polystyrenu lze sestavit impozantní loď! Teď už chybí příznivcům skládanek jen letadla a auta z našeho sortimentu. Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s..
Ze 120 dílů z polystyrenu lze sestavit impozantní loď! Teď už...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle šikmá věž v Pise
155Kč
Z pouze 13 dílů vyroste jedna z nejznámějších a nejvíce neuvěřitelných věží na světě! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle e..
Z pouze 13 dílů vyroste jedna z nejznámějších a nejvíce neuvě...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Svět
338Kč
Opravdovou výzvu pro milovníky skládaček představuje model globusu ze stabilního kartonu. Pomocí jednoduchého systemu sestavení se skládá živý obraz zeměkoule. Takto lze trénovat koordinaci očí a rukou a současně něco víc dozvědět o geografii. Tří..
Opravdovou výzvu pro milovníky skládaček představuje model gl...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Titanic
711Kč
Ze 133 dílů z polystyrenu lze sestavit nejslavnější loď (podle lodi Nautilus kapitána Nema!)! Po dokončení zde chybí kromě ledovce pouze jedno: nová výzva pro šikovné a trpělivé ruce! V našem sortimentu vše najdete...! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle –..
Ze 133 dílů z polystyrenu lze sestavit nejslavnější loď (podl...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Tower bridge
181Kč
Model jednoho z nejznámějších mostů na světě sestavte z 41 dílů! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. Celko..
Model jednoho z nejznámějších mostů na světě sestavte z 41 dí...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle vlak
333Kč
Nostalgická krása z doby parních lokomotiv se zde skládá z 201 dílů. Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. C..
Nostalgická krása z doby parních lokomotiv se zde skládá z 20...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle žabí tůňka
92Kč
„Leon Frog“ a jeho přátelé si vytvářejí svůj zcela osobitý žabí svět. Mnoho různých prvků ze stabilního kartonu lze systematicky skládat a dávaji ve výsledku barevnou žabí tůňku s lodičkou, grilovací stanicí, stanem a krytem před deštěm. Velká zába..
„Leon Frog“ a jeho přátelé si vytvářejí svůj zcela osobitý ža...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)