Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní pomůcky

Bigjigs Toys Dřevěné počítadlo
382Kč
Se svými barevnými korálky a robustním dřevěným rámem je toto tradiční dřevěné počítadlo vzdělávací a zábavné zároveń. Na každém z nich je deset řádků s deseti barevnými korálky. Přispívá k rozvoji zručnosti a koncentraci. Vyrobeno z vysoce kvalitn..
Se svými barevnými korálky a robustním dřevěným rámem je toto...
Bigjigs Toys Senzorické puzzle džungle
375Kč
Bigjigs Toys Senzorické puzzle džungle Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Bigjigs Toys Senzorické puzzle džungle Anglická značka Bigji...
Bigjigs Toys Senzorické puzzle farma
375Kč
Bigjigs Toys Senzorické puzzle farma Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení záka..
Bigjigs Toys Senzorické puzzle farma Anglická značka Bigjigs...
Bigjigs Toys Senzorické puzzle kempování v přírodě
375Kč
Bigjigs Toys Senzorické puzzle kempování v přírodě Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. ..
Bigjigs Toys Senzorické puzzle kempování v přírodě Anglická ...
Bigjigs Toys Tabulka odměn
300Kč
Bigjigs Toys Tabulka odměn Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výro..
Bigjigs Toys Tabulka odměn Anglická značka Bigjigs byla zalo...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky I
203Kč
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky I Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnárod..
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky I Nepostradatelná...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky II
203Kč
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky II Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnáro..
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky II Nepostradateln...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky III
203Kč
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky III Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnárod..
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky III Nepostradatelná...
Detoa Moje první počítadlo
153Kč
Detoa Moje první počítadlo         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují nor..
Detoa Moje první počítadlo         Tyto české dřevěné hračk...
Detoa Počítadlo dřevěné červené půlené
238Kč
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výr..
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevě...
Detoa Počítadlo dřevěné kuličky
319Kč
Přírodní varianta našeho klasického počítadla - namísto umělohmotných kuliček jsou použity kuličky dřevěné v přírodní a hnědé barvě.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední E..
Přírodní varianta našeho klasického počítadla - namísto umělo...
Detoa Počítadlo dřevěné modré půlené
238Kč
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výrobk..
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevě...
Detoa Počítadlo dřevěné zelené půlené
238Kč
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výrobku j..
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevě...
HJ Toys Dřevěné počítadlo medvídek
230Kč
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. Firma HJ toys patří mezi primární světové výrobce dřevěných hraček. Vyváží své výrobky do více než 60 zemí a regionů v Evropě, Americe, Austrálii, Asii a Africe. HJ toys  vyvíjí a vyrábí více než 1000 různýc..
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. Firma HJ toys patří ...
HJ Toys Dřevěné počítadlo násobilka
145Kč
HJ Toys Dřevěné počítadlo násobilka..
HJ Toys Dřevěné počítadlo násobilka.....
Small Foot Školní pomůcky malé dřevěné počítadlo
168Kč
Kvalitní dřevěné počítadlo.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Kvalitní dřevěné počítadlo.Německá firma Legler zaměřená na v...
Small Foot Dřevěná motorická deska Pexeso pro ruce
420Kč
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů, stejně jako v dřevěné podložce. Dítě musí hmatem jednotlivé materiály rozpoznat a přiřadit dřevěné válečky do odpovídajících otvorů. Velmi rozvíjí hmatové smysly dětí. Vhodné také pro z..
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů...
Small Foot Dřevěná vkládací závažíčka barevná
474Kč
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání, organizaci, počítání, měření a strukturování. Tato hračka z masivního dřeva se vyznačuje svou jednoduchostí a zřetelností. Procvičuje jemnou motoriku a pomáhá dětem v rozvoji jejich vním..
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání,...
Small Foot Dřevěné počítadlo Educate
174Kč
Small Foot Dřevěné počítadlo Educate Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Small Foot Dřevěné počítadlo Educate Německá firma Legler za...
Small Foot Edukativní počítadlo barevné
234Kč
Edukativní počítadlo barevné Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy ..
Edukativní počítadlo barevné Německá firma Legler zaměřená n...
Small Foot Edukativní týdenní plánovač magnetický
757Kč
Small Foot Edukativní týdenní plánovač magnetický Jaký je dnešní plán? Tento dětský kalendář vyrobený ze 100% FSC® certifikovaného dřeva s magnety nabízí celou řadu možností, jak malým dětem vysvětlit rozdíl mezi dnem, týdnem, měsíci a ročními obd..
Small Foot Edukativní týdenní plánovač magnetický Jaký je dn...
Small foot Třídící krabička Caterpillar
408Kč
Small foot Třídící krabička Caterpillar Seřaďte obrázky s různými motivy. Tato šikovná, 19 dílná třídící hra ze dřeva s barevným designem se vyznačuje rozpoznáváním tvaru a barvy. Desky s potištěnými motivy se jednoduše umístí na otvor ve víku, ta..
Small foot Třídící krabička Caterpillar Seřaďte obrázky s rů...
Tidlo Senzorické puzzle farma
272Kč
Pociťte vlněnou ovci nebo opeřenou kachnu... To jsou jen 2 ze struktur, které mohou děti s touto hračkou objevit. Zvířata, která jsou ilustrována v prostředí barevné farmy – prase, kachna, ovce a kráva. Senzorické puzzle je ideální hračkou pro brzk..
Pociťte vlněnou ovci nebo opeřenou kachnu... To jsou jen 2 ze...
Tidlo Senzorické puzzle louka
272Kč
Pociťte slizkého hlemýždě nebo chlupatou včelu... To jsou jen 2 ze struktur, které mohou děti s touto hračkou objevit. Zvířata, která jsou ilustrována v prostředí přírody – beruška, včela, žába a hlemýžď. Senzorické puzzle je ideální hračkou pro br..
Pociťte slizkého hlemýždě nebo chlupatou včelu... To jsou jen...
Vilac Senzorické puzzle Ice
290Kč
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti z rámečku vyjmou dílek, objeví pod ním určitou látku, která má pod každým dílkem zvířete jinou texturu. Ilustrováno Michelle Carlslund. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME..
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti ...
Vilac Senzorické puzzle Jungle
290Kč
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti z rámečku vyjmou dílek, objeví pod ním určitou látku, která má pod každým dílkem zvířete jinou texturu. Ilustrováno Michelle Carlslund. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME..
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti ...
Vilac Velká mapa historie
1 110Kč
Vilac Velká mapa historie  Magnetický historický vlys ve 4 částech rekapituluje významné události ze světa i Francie, od pravěku do současnosti. Skvělá příležitost naučit se nové poznatky nebo si oživit co už víme, v zábavné formě. Podaří se Vám sp..
Vilac Velká mapa historie  Magnetický historický vlys ve 4 čá...
Vilac Velké dřevěné puzzle historie
406Kč
Čtyři velké dřevěné puzzle se 100 dílky rekapituluje významné události ze světa i Francie, od pravěku do současnosti. Skvělá příležitost naučit se nové poznatky nebo si oživit již nabyté znalosti zábavnou formou. Hračky Vilac mají značku francouzsk..
Čtyři velké dřevěné puzzle se 100 dílky rekapituluje významné...
Voila Dřevěné 3D puzzle tvary
171Kč
Voila Dřevěné 3D puzzle tvary Pomocí tohoto dřevěného prostorového puzzle se dětí naučí rozeznávat velikosti, barvy a tvary jednotlivých dílků. Puzzle se skládá z devíti kostek (žlutá, červená, zelená) a čtyř válečků. Kostky a válečky nejsou stejn..
Voila Dřevěné 3D puzzle tvary Pomocí tohoto dřevěného prosto...
Voila Dřevěné kostky šestihran
555Kč
Voila Dřevěné kostky šestihran Základním prvkem těchto dřevěných kostek je dřevěný šestihran. 28 kostek šesti tvarů a barev vytváří společně se šestihranem set nevyčerpatelných možností fascinujících staveb. Tak jak budou při hře vznikat různé hvě..
Voila Dřevěné kostky šestihran Základním prvkem těchto dřevě...
Zobrazuji 1 až 30 z 30 (celkem stran 1)