Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní pomůcky

Bigjigs Toys Senzorické puzzle džungle
375Kč
Bigjigs Toys Senzorické puzzle džungle Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Bigjigs Toys Senzorické puzzle džungle Anglická značka Bigji...
Bigjigs Toys Senzorické puzzle farma
375Kč
Bigjigs Toys Senzorické puzzle farma Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení záka..
Bigjigs Toys Senzorické puzzle farma Anglická značka Bigjigs...
Bigjigs Toys Tabulka odměn
300Kč
Bigjigs Toys Tabulka odměn Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výro..
Bigjigs Toys Tabulka odměn Anglická značka Bigjigs byla zalo...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky
203Kč
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnárodní..
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky Nepostradatelná p...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky I
203Kč
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky I Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnárod..
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky I Nepostradatelná...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky II
203Kč
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky II Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnáro..
Bino - Dřevěné obrázkové značky pro školky II Nepostradateln...
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky III
203Kč
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky III Nepostradatelná pomůcka do dětských kolektivů - identifikační značky pro nejmenší - obrázky místo jmenovek o rozměrech 4x4 cm, 25 kusů s jednoduchými barevnými veselými motivy. BINO Europe je nadnárod..
Bino Dřevěné obrázkové značky pro školky III Nepostradatelná...
Small Foot Dřevěná motorická deska Pexeso pro ruce
409Kč
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů, stejně jako v dřevěné podložce. Dítě musí hmatem jednotlivé materiály rozpoznat a přiřadit dřevěné válečky do odpovídajících otvorů. Velmi rozvíjí hmatové smysly dětí. Vhodné také pro z..
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů...
Small Foot Dřevěná motorická vkládačka vzdělávací třídění
474Kč
Small Foot Dřevěná motorická vkládačka vzdělávací třídění Třídění je zábava! Děti si procvičí pozornost a motoriku. Dřevěná krabička s otvory pro vkládání jednotlivých kartiček s obrázky dle vybrané předlohy. Krabičku je oteviratelná a lze v ní..
Small Foot Dřevěná motorická vkládačka vzdělávací třídění Tř...
Small Foot Dřevěná vkládací závažíčka barevná
466Kč
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání, organizaci, počítání, měření a strukturování. Tato hračka z masivního dřeva se vyznačuje svou jednoduchostí a zřetelností. Procvičuje jemnou motoriku a pomáhá dětem v rozvoji jejich vním..
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání,...
Small Foot Edukativní týdenní plánovač magnetický
757Kč
Small Foot Edukativní týdenní plánovač magnetický Jaký je dnešní plán? Tento dětský kalendář vyrobený ze 100% FSC® certifikovaného dřeva s magnety nabízí celou řadu možností, jak malým dětem vysvětlit rozdíl mezi dnem, týdnem, měsíci a ročními obd..
Small Foot Edukativní týdenní plánovač magnetický Jaký je dn...
Small foot Třídící krabička Caterpillar
408Kč
Seřaďte obrázky s různými motivy. Tato šikovná, 19 dílná třídící hra ze dřeva s barevným designem se vyznačuje rozpoznáváním tvaru a barvy. Desky s potištěnými motivy se jednoduše umístí na otvor ve víku, takže dřevěné desky lze přiřadit k odpovída..
Seřaďte obrázky s různými motivy. Tato šikovná, 19 dílná tříd...
Tidlo Senzorické puzzle farma
272Kč
Pociťte vlněnou ovci nebo opeřenou kachnu... To jsou jen 2 ze struktur, které mohou děti s touto hračkou objevit. Zvířata, která jsou ilustrována v prostředí barevné farmy – prase, kachna, ovce a kráva. Senzorické puzzle je ideální hračkou pro brzk..
Pociťte vlněnou ovci nebo opeřenou kachnu... To jsou jen 2 ze...
Tidlo Senzorické puzzle louka
272Kč
Pociťte slizkého hlemýždě nebo chlupatou včelu... To jsou jen 2 ze struktur, které mohou děti s touto hračkou objevit. Zvířata, která jsou ilustrována v prostředí přírody – beruška, včela, žába a hlemýžď. Senzorické puzzle je ideální hračkou pro br..
Pociťte slizkého hlemýždě nebo chlupatou včelu... To jsou jen...
Tidlo Senzorické puzzle safari
272Kč
Pociťte chulatou gorilu nebo huňatého lva... To jsou jen 2 ze struktur, které mohou děti s touto hračkou objevit. Zvířata, která jsou ilustrována v prostředí safari – gorila, lev, leopard a zebra. Senzorické puzzle je ideální hračkou pro brzký rozv..
Pociťte chulatou gorilu nebo huňatého lva... To jsou jen 2 ze...
Vilac Senzorické puzzle Ice
290Kč
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti z rámečku vyjmou dílek, objeví pod ním určitou látku, která má pod každým dílkem zvířete jinou texturu. Ilustrováno Michelle Carlslund. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME..
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti ...
Vilac Senzorické puzzle Jungle
290Kč
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti z rámečku vyjmou dílek, objeví pod ním určitou látku, která má pod každým dílkem zvířete jinou texturu. Ilustrováno Michelle Carlslund. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME..
Pěkná senzorická vkládačka pro děti, plně dřevěná. Když děti ...
Vilac Velká mapa historie
1 110Kč
Vilac Velká mapa historie  Magnetický historický vlys ve 4 částech rekapituluje významné události ze světa i Francie, od pravěku do současnosti. Skvělá příležitost naučit se nové poznatky nebo si oživit co už víme, v zábavné formě. Podaří se Vám sp..
Vilac Velká mapa historie  Magnetický historický vlys ve 4 čá...
Vilac Velké dřevěné puzzle historie
406Kč
Čtyři velké dřevěné puzzle se 100 dílky rekapituluje významné události ze světa i Francie, od pravěku do současnosti. Skvělá příležitost naučit se nové poznatky nebo si oživit již nabyté znalosti zábavnou formou. Hračky Vilac mají značku francouzsk..
Čtyři velké dřevěné puzzle se 100 dílky rekapituluje významné...
Voila Dřevěné 3D puzzle tvary
171Kč
Voila Dřevěné 3D puzzle tvary Pomocí tohoto dřevěného prostorového puzzle se dětí naučí rozeznávat velikosti, barvy a tvary jednotlivých dílků. Puzzle se skládá z devíti kostek (žlutá, červená, zelená) a čtyř válečků. Kostky a válečky nejsou stejn..
Voila Dřevěné 3D puzzle tvary Pomocí tohoto dřevěného prosto...
Voila Dřevěné kostky šestihran
555Kč
Voila Dřevěné kostky šestihran Základním prvkem těchto dřevěných kostek je dřevěný šestihran. 28 kostek šesti tvarů a barev vytváří společně se šestihranem set nevyčerpatelných možností fascinujících staveb. Tak jak budou při hře vznikat různé hvě..
Voila Dřevěné kostky šestihran Základním prvkem těchto dřevě...
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)