Přihlásit seZaregistrovat se

Pokladničky

Bino Pokladnička Krtek
228Kč
Pokladnička dřevěnná - Krtek. Rozměr: 14,5x4x16 cm. Pro děti od 3 let.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Pokladnička dřevěnná - Krtek. Rozměr: 14,5x4x16 cm. Pro děti ...
Detoa Pokladnička Krtek
209Kč
Veselá postavička Krtka na drobné mince a šperky. Naučte děti spořit s krtkem. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výrobku jsou 110 x 112 x 55.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z..
Veselá postavička Krtka na drobné mince a šperky. Naučte děti...
Dřevěná pokladnička Krtek
134Kč
Krásná dřevěná pokladnička s motivem legendárního Krtka. Pokladnička má ve spodní části gumovou zátku. Tak šetři s Krtečkem!..
Krásná dřevěná pokladnička s motivem legendárního Krtka. Pokl...
Dřevěná pokladnička zvířátka 1ks červená
154Kč
Small Foot Dřevěná pokladnička zvířátka 1 ks Pestře barevné dřevěné pokladničky s motivy zvířátek. Vespod otvor s gumovým špuntem pro jednoduchý přístup a vyprázdnění. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1..
Small Foot Dřevěná pokladnička zvířátka 1 ks Pestře barevné...
PlanToys Pokladnička slon
807Kč
Kasička v podobě slona je nejen krásnou a vkusnou ozdobou každého pokojíčku, ale především pomáhá motivovat děti, aby šetřily peníze a učily se matematickým dovednostem. Díky vkládání jednotlivých mincí budou děti zároveň trénovat jemné motorické ..
Kasička v podobě slona je nejen krásnou a vkusnou ozdobou kaž...
Small Foot Dřevěná hrací pokladnička Olli a Bolli
619Kč
Dřevěná hrací pokladnička s motivem pirátů vykouzlí úsměv na tváři malých námořníků. Po vložení pokladu se roztančí postavičky u známé melodie. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky..
Dřevěná hrací pokladnička s motivem pirátů vykouzlí úsměv na ...
Small Foot Dřevěná pokladnička labuť
210Kč
Small Foot Dřevěná pokladnička labuť Labuť jako pokladnička? Ale samozřejmě! Do spící dřevěné labutě si můžete uložit své kapesné. Děti se tak mohou naučit finanční gramotnosti. Vespod je gumový špunt, kterým lze pokladničku jednoduše vyprázdnit. ..
Small Foot Dřevěná pokladnička labuť Labuť jako pokladnička?...
Small Foot Dřevěná pokladnička plameňák
210Kč
Small Foot Dřevěná pokladnička plameňák Pokud rádi spoříte, je tento plameňák pro vás! Dřevěná pokladnička ve tvaru plameňáka, který se těší na každý vklad. Vejdou se do něj i bankovky. Plameňák je po vložení peněz tak šťastný, že se začne houpat...
Small Foot Dřevěná pokladnička plameňák Pokud rádi spoříte, ...
Small Foot Dřevěná pokladnička zvířátka 1 ks
154Kč
Small Foot Dřevěná pokladnička zvířátka 1 ks Pestře barevné dřevěné pokladničky s motivy zvířátek. Vespod otvor s gumovým špuntem pro jednoduchý přístup a vyprázdnění. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1..
Small Foot Dřevěná pokladnička zvířátka 1 ks Pestře barevné...
Small Foot Pokladnička jednorožec Unicorn
134Kč
Pokladnička jednorožec Unicorn Keramická pokladnička ve tvaru jednorožce Unicorn. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle ev..
Pokladnička jednorožec Unicorn Keramická pokladnička ve tva...
Small Foot Trezor z kovu červený
266Kč
Kovový trezor s kódovým zámkem ochraňuje dětské poklady před nechtěnou kontrolou! Kód je přednastaven.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Kovový trezor s kódovým zámkem ochraňuje dětské poklady před ...
Tidlo Pokladnička život na farmě
226Kč
Tidlo Pokladnička život na farmě  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající h..
Tidlo Pokladnička život na farmě  Hračky anglické značky TID...
Tidlo Pokladnička život v džungli
226Kč
Tidlo Pokladnička život v džungli  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající ..
Tidlo Pokladnička život v džungli  Hračky anglické značky TI...
Vilac Dřevěná pokladnička smutný medvídek
607Kč
Vilac Dřevěná pokladnička smutný medvídek  Pěkná pokladnička designu světově známého Shinzi Katoha. Smutný polární medvěď je zřejmě inspirován globálním oteplováním a táním ledovců. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury..
Vilac Dřevěná pokladnička smutný medvídek  Pěkná pokladnička ...
Vilac Pokladnička auto 2CV
629Kč
Vilac Pokladnička auto 2CV  Pokladnička ve tvaru auta Citroën 2CV v červené barvě. Vyrobeno ve Francii z lakovaného dřeva. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří život..
Vilac Pokladnička auto 2CV  Pokladnička ve tvaru auta Citroën...
Vilac Pokladnička prasátko bílé
522Kč
Vilac Pokladnička prasátko bílé  Pokladnička ve tvaru roztomilého prasátka v přírodní barvě s bílým rypákem. Vyrobeno ve Francii z lakovaného dřeva. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyrábě..
Vilac Pokladnička prasátko bílé  Pokladnička ve tvaru roztomi...
Vilac Pokladnička prasátko modré
522Kč
Vilac Pokladnička prasátko modré  Pokladnička ve tvaru roztomilého prasátka v přírodní barvě s modrým rypákem. Vyrobeno ve Francii z lakovaného dřeva. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyrá..
Vilac Pokladnička prasátko modré  Pokladnička ve tvaru roztom...
Vilac Pokladnička prasátko růžové
501Kč
Vilac Pokladnička prasátko růžové  Pokladnička ve tvaru roztomilého prasátka v růžové barvě. Vyrobeno ve Francii z lakovaného dřeva. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Š..
Vilac Pokladnička prasátko růžové  Pokladnička ve tvaru rozto...
Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)