Přihlásit seZaregistrovat se

Farmy

Bigjigs Toys Farma Cobblestone
2 033Kč
Jste připraveni na rušný den na farmě? Dřevěná farma Cobblestone s otevíracími vraty, stájí, seníkem, kachním rybníkem a také garáži pro traktory. Farmáři se mohou dostat k seníku, když použije pohyblivý žebřík. Zabezpečí zvířátka v jejich ohradá..
Jste připraveni na rušný den na farmě? Dřevěná farma Cobblest...
Bigjigs Toys Velká dřevěná farma
797Kč
Vaše děti budou opravdu milovat tuto senzační farmu, kde je toho hodně k vidění a samozřejmě i hraní. Sada obsahuje spoustu veslých zvířat a farmáře s jeho ženou, spolu s funkčními stájemi, větrným mlýnem a pohyblivými ploty. Ideální pro podporu ko..
Vaše děti budou opravdu milovat tuto senzační farmu, kde je t...
Bino Farma v cestovním kufříku
362Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Dřevěná stáj pro koně 1:24
2 405Kč
Dřevěná stáj pro koně růžová 1:24 Stáj má otevírací vrata, okna a v zadní části odjímací stěnu...
Dřevěná stáj pro koně růžová 1:24 Stáj má otevírací vrata, o...
Dřevěná stáj pro koně 1:32
1 799Kč
Dřevěná stáj pro koně růžová 1:32 Stáj má otevírací vrata, okna a v zadní části odjímací stěnu...
Dřevěná stáj pro koně růžová 1:32 Stáj má otevírací vrata, o...
Dřevěná stáj pro koně s dílnou
1 489Kč
Dřevěná stáj pro koně s dílnou Nádherná stáj pro jezdkyně s odjímatelnou střechou...
Dřevěná stáj pro koně s dílnou Nádherná stáj pro jezdkyně s ...
Dřevěná stáj pro koně s odjímatelnou střechou růžová
1 346Kč
Dřevěná stáj pro koně s odjímatelnou střechou růžová..
Dřevěná stáj pro koně s odjímatelnou střechou růžová.....
Le Toy Van Barevný traktor 1ks
181Kč
Le Toy Van Barevný traktor 1ks   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky ..
Le Toy Van Barevný traktor 1ks   Britská značka Le Toy Van vý...
Le Toy Van barevný traktor 1ks modrá
181Kč
Le Toy Van Barevný traktor 1ks   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky ..
Le Toy Van Barevný traktor 1ks   Britská značka Le Toy Van vý...
Le Toy Van Postavičky farmáři
649Kč
Le Toy Van Postavičky farmáři  Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním..
Le Toy Van Postavičky farmáři  Krásná dřevěná ručně malovaná ...
Le Toy Van Stáj pro zvířátka
1 559Kč
Le Toy Van Stáj pro zvířátka  Vytvořte si velkou farmu! Dřevěná ručně malovaná stáj pro hospodářská zvířátka. Stáj je rozděla na dvě části a půdní prostor - seník. Nezbytnou součástí stáje je žebřík. Okolo malovaného dvorku na základní desce jsou p..
Le Toy Van Stáj pro zvířátka  Vytvořte si velkou farmu! Dřevě...
Le Toy Van Stodola červená
1 299Kč
Le Toy Van Stodola červená  Tradiční ručně malovaná dřevěná stodola s zdvihací kladkou na seno. Pevná konstrukce. Otevírací vrata a dveře, zadní část je otevřená a nabízí tak dostatečný prostor pro hru. Odjímatelná střecha. Vhodné pro postavičky Le..
Le Toy Van Stodola červená  Tradiční ručně malovaná dřevěná s...
Le Toy Van Traktor Bertie
1 039Kč
Le Toy Van Traktor Bertie  Tu tůů! Tady je Bertie na svém krásném červeném traktoru! Dřevěný traktor s jasnými barvami a přátelským výrazem je nepostradatelným pomocníkem pro práci na farmě. Zapojte přívěs, usaďte farmáře (součástí balení) na sedát..
Le Toy Van Traktor Bertie  Tu tůů! Tady je Bertie na svém krá...
Le Toy Van Velká farma
2 599Kč
Le Toy Van Velká farma  Ručně malovaná velká farma se stodolou, domem, chlívkem a kotcem pro užitková zvířátka. Obsahuje funkční otvírací dveře, vrata a okenice, žebřík a ploty. Farma je navržena pro postavičky a zvířátka Le Toy Van. Vhodné pro pos..
Le Toy Van Velká farma  Ručně malovaná velká farma se stodolo...
Lena Truckies set farma
363Kč
Set farma obsahuje: traktor s přívěsem, nakladač, 5x kužel, 2x dopravní zábranu, koně, 3x panáček Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává ..
Set farma obsahuje: traktor s přívěsem, nakladač, 5x kužel, 2...
Small Foot Dřevěná farma kit
177Kč
Small Foot Dřevěná farma kit S touto dřevěnou stavebnicí si děti mohou vytvořit svou vlastní farmu. Lakované dřevěné dílky jdou jednoduše připevnit k sobě díky plug-in mechanice. Ideální hračka pro malé prostory. Německá firma Legler zaměřená na ..
Small Foot Dřevěná farma kit S touto dřevěnou stavebnicí si ...
Small Foot Dřevěná farma se zvířátky
2 569Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná farma v kufříku
355Kč
Small Foot Dřevěná farma v kufříku Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Small Foot Dřevěná farma v kufříku Německá firma Legler zam...
Small Foot Dřevěná hračka farma se zvířátky
454Kč
Dřevěná hračka - Farma se zvířátky Skládací dřevěná hračka farma s 14 ks příslušenství. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny d..
Dřevěná hračka - Farma se zvířátky Skládací dřevěná hračka f...
Small Foot Velká dřevěná farma
2 237Kč
Střecha lze odklápět, další otvíratelné dvojité dveře jsou umístěny v přední a zadní části.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny d..
Střecha lze odklápět, další otvíratelné dvojité dveře jsou um...
Tidlo Dřevěný traktor s vlečkou
515Kč
Tento pěkný a dřevěný retro traktor s vlečkou pomůže s přepravou zvířat nebo obilí. Má polohovatelná přední světla a přívěs s otočným závěsem. Také obsahuje dva balíky sena. Když děti balíky vyloží nabídne se jim mnoho místa pro všechna jejich zvíř..
Tento pěkný a dřevěný retro traktor s vlečkou pomůže s přepra...
Tidlo Farma
1 760Kč
Tidlo Farma Jste připraveni na rušný den na farmě? Tato farma má vše, co mladý farmář potřebuje. Stodolu s půdou a žebříkem, stáje pro zvířata, dům pro farmáře, prasečí chlívek, plot a to vše na dřevěné podložce. Střechy budov jsou připevněny magne..
Tidlo Farma Jste připraveni na rušný den na farmě? Tato farma...
Vilac Skládací farma v kufříku
636Kč
Vilac Skládací farma v kufříku  Tento krásný box obsahuje 14 dřevěných doplňků a při otevření vyjeví 2 scény farmy: stodolu a zahrádku s výběhem v pozadí. Díky rukojeti je jednoduše přenosný. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to ..
Vilac Skládací farma v kufříku  Tento krásný box obsahuje 14 ...
Zobrazuji 1 až 23 z 23 (celkem stran 1)