Přihlásit seZaregistrovat se

ELEKTRONICKÉ HRYVOLTÍK TOYS Elektronická hra - Angličtina brnkačka
217Kč
Výuková hračka pro všechny děti co se začínají učit angličtinu - ale ipro pokročilejší-kteří si chtějí zopakovat 160 z nejčastěji používanýchanglických slovíček z 16 různých oblastí - od základních čísel přes barvyaž po jídlo-sport-povolání a příro..
Výuková hračka pro všechny děti co se začínají učit angličtin...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - DOPRAVNÍ ZNAČKY
217Kč
Dopravní značky je hra pro děti od 6 let, s jejíž pomocí se naučí hravouformou 80 dopravních značek.Hra obsahuje 8 výměnných listů s vyobrazeními a názvy 80 nejběžnějšíchdopravních značek. Úkolem je přiřadit ke každé značce správný název.Správnou o..
Dopravní značky je hra pro děti od 6 let, s jejíž pomocí se n...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - NAŠI VYNÁLEZCI
217Kč
Elektrická vědomostní hra pro děti od 7 let - obsahuje 16 listů s obrázky48 nejvýznamnějších českých vynálezců, jejich vynálezů a objevů. Úkolem jepřiřadit k sobě vynálezce a jejich objevy, správnou odpověď signalizuje zelené světélko...
Elektrická vědomostní hra pro děti od 7 let - obsahuje 16 lis...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - ŠKOLIČKA
217Kč
Elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Hra rozšiřuje vědomosti,vyžaduje postřeh, nutí děti všímat si vztahů mezi předměty, porovnávat jea přiřazovat odpovídající předměty k sobě. Úkolem je odhalit souvislostmezi obrázky a propojit je vodivým ..
Elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Hra rozšiřuje vě...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - ŠKOLIČKA 2
217Kč
Elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů se 176 obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Každý list je zaměřen na určitouoblast dětského světa. Hra rozšiřuje vědomosti, vyžaduje postřeh, nutí děti všímat si vztahů mezi př..
Elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 list...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - ŠKOLIČKA 3
217Kč
Elektrická výuková hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů s mnoha obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Správnost odpovědi signalizuje elektronický zkoušecí obvod rozsvícením zeleného světýlka. Hra učí děti všímat si vztahů a logických so..
Elektrická výuková hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů s...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - ZVÍŘATA
217Kč
Elektrická výuková hračka.Obsahuje 16 listů s 80zvířátky z naší přírody a elektrický zkoušecí obvod.Napájení na 2x "AA" (R6) 1,5V baterie - nejsou součástí balení.Didaktická hra pro děti od 6 let...
Elektrická výuková hračka.Obsahuje 16 listů s 80zvířátky z na...
VOLTÍK TOYS Elektronická hra - ZVÍŘATA SVĚTA
217Kč
Zvířata světa je výuková hra určená dětem od 6 let. Naučí se nenásilně azábavnou formou poznávat zvířata světa.Hra obsahuje 16 výměnných listů s vyobrazeními 80 nejznámějších zvířatnaší planety. Ve spodní části každého listu jsou názvy vyobrazených..
Zvířata světa je výuková hra určená dětem od 6 let. Naučí se ...
VOLTÍK TOYS Elektronická stavebnice - VOLTÍK 3 digi
1 777Kč
Stavebnice VOLTÍK III. je určena dětem od 12 let. Obsahuje logické integrované obvody, čítač, paměť SRAM a vše potřebné k sestavení 50 digitálních modelů bez pájení. Například si lze vyzkoušet funkce logických členů (AND,OR, INVERT) a jejich kombin..
Stavebnice VOLTÍK III. je určena dětem od 12 let. Obsahuje lo...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)