Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle oblékací

Bigjigs Baby Oblékací puzzle holčička
355Kč
Tento komplet s deseti výměnnými díly si vaše deti určitě zamilují. S touto nádherně zábavnou Dressing Girl Puzzle můžou zaměňovat oblečení, jak jim to jejich představivost dovolí. Každý kus je velmi pestře zbarvený a jednoduchý pro práci malých pr..
Tento komplet s deseti výměnnými díly si vaše deti určitě zam...
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle národnosti
406Kč
Děti mají za úkol k sobě správně přiřadit jednotlivé části postaviček dětí. Jednotlivé dílky jsou vybaveny skrytými magnety.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběl..
Děti mají za úkol k sobě správně přiřadit jednotlivé části po...
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle profese
433Kč
Děti mají za úkol k sobě správně přiřadit jednotlivé části postaviček. Jednotlivé dílky jsou vybaveny skrytými magnety.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše..
Děti mají za úkol k sobě správně přiřadit jednotlivé části po...
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle Farma
338Kč
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle Farma Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spoko..
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle Farma Anglická značk...
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle mystické postavy
398Kč
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle mystické postavy Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle mystické postavy Ang...
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle profese
398Kč
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle profese Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spo..
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle profese Anglická zna...
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle Šaty
338Kč
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle Šaty Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokoj..
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle Šaty Anglická značka...
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle sportovní aktivity
398Kč
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle sportovní aktivity Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali ..
Bigjigs Toys Magnetické oblékací puzzle sportovní aktivity ...
Bigjigs Toys Oblékací puzzle Medvědí rodinka
329Kč
Seznamte se s krásnou medvědí rodinkou - pan Medvěd, paní Medvědice jejich dvě děti!Zábavná nejklasičtější dětská hračka s výměnnými tvářemi a různými oblečky. Vkládat a kombinovat šaty je pro děti opravdu spousta zábavy! Ideální pro rozvoj fantazi..
Seznamte se s krásnou medvědí rodinkou - pan Medvěd, paní Med...
Bigjigs Toys Oblékací puzzle Pan medvěd
135Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys Oblékací puzzle Paní medvědice
135Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bino Dřevěná šatní skříň velká - klaun
171Kč
Oblékací puzzle veselého klauna s sebou přináší nespočet kombinací a zábavy. U dětí podporuje schopnost kombinovat a soustředit se.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky ..
Oblékací puzzle veselého klauna s sebou přináší nespočet komb...
Petitcollage Magnetické puzzle - Pohádkové postavy
462Kč
Sada oblékacích postaviček v krabičce uzaviratelné magnetem s 27 ks magnetických částí vytváří až 80 různých kreativních kombinací pohádkových postav. Obsahuje 2 velké postavičky a 2 dřevěné stojánky. Hlavním posláním americké firmy Petitcolla..
Sada oblékacích postaviček v krabičce uzaviratelné magnetem s...
Petitcollage Magnetické puzzle - Superhrdinové
398Kč
Sada superhrdinů v krabičce uzaviratelné magnetem s 27 ks magnetických částí vytváří až 80 různých kreativních kombinací převleků pro superhrdiny. Obsahuje 2 velké superhrdiny a 2 dřevěné stojánky. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage ..
Sada superhrdinů v krabičce uzaviratelné magnetem s 27 ks mag...
Petitcollage Magnetické puzzle zvířátka
398Kč
Pomozte zvířátkům s oblékáním! S tímto magnetickým setem můžete spojovat a míchat různé kostýmy. Balení obsahuje 2 magnetické figurky, 2 dřevěné podstavce, 35 magetických dílků (až 200 různých kostýmů) a pozadí – zkušební kabinku. Rozvíjí koordinac..
Pomozte zvířátkům s oblékáním! S tímto magnetickým setem může...
Small Foot Dřevěné hračky puzzle anatomie Tim
417Kč
Jak vlastně vypadá Tim zevnitř? Už děti mateřských škol se zajímají o tělo a jeho funkci. Kostra, svaly, krevní oběh, vnitřní orgány – postupně se úroveň po úrovni sestavuje lidské tělo. Toto puzzle z lepeného dřeva přináší nejen nové poznatky, ale..
Jak vlastně vypadá Tim zevnitř? Už děti mateřských škol se za...
Small Foot Dřevěné puzzle anatomie
417Kč
Zde se děti učí více než jen obratnost a poznání tvaru a barev – v 5 vrstvách je zobrazeno dítě od kostry až po oblečené dítě! 5 malých okének pomáhá při skládání 4 vrstev, každá vrstva má 7 dílů. Poučný puzzle z překližky, detailně zpracováno s mn..
Zde se děti učí více než jen obratnost a poznání tvaru a bare...
Small Foot Dřevěné puzzle chlapecký sen povolání
210Kč
Dřevěné puzzle - Chlapecký sen - Povolání Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. P..
Dřevěné puzzle - Chlapecký sen - Povolání Německá firma Legl...
Small Foot Dřevěné puzzle dívčí sen povolání
210Kč
Dřevěné puzzle - Dívčí sen - Povolání Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Dřevěné puzzle - Dívčí sen - Povolání Německá firma Legler z...
Small Foot Dřevěné puzzle oblékání medvídků
181Kč
Vkládací puzzle oblékací medvídek je dodáván s celkem šesti různými oblečeními. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské..
Vkládací puzzle oblékací medvídek je dodáván s celkem šesti r...
Small Foot Převlékací magnetická panenka Magda
406Kč
Panenku na dřevěné základně mohou děti oblékat různými magnetickými šaty. Součásti jsou  boty, kalhoty, košile a šaty. Módní oblečení je sestaveno pro akce jako slavnostní koncerty nebo plážové párty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitní..
Panenku na dřevěné základně mohou děti oblékat různými magnet...
Vilac Dřevěné magnetky oblékání Chloe
622Kč
Vilac Dřevěné magnetky oblékání Chloe  Oblečte magnetickou dřevěnou panenku podle vašeho vkusu hezkým dřevěným oblečením a doplňky. Součástí balení je vše dle obrázku - 37 prvků. Magnetická panenka má výšku 22 cm. Hračky Vilac mají značku francouzs..
Vilac Dřevěné magnetky oblékání Chloe  Oblečte magnetickou dř...
Vilac Magnetické oblékací puzzle Arthurova dobrodružství
622Kč
Vilac Magnetické oblékací puzzle Arthurova dobrodružství  Postavička Arthura může každou chvíli prožít jiné dobrodružství. Balení obsahuje 34 ks dřevěných dílků, které se na postavičku snadno připevní díky magnetu. Hračky Vilac mají značku francouz..
Vilac Magnetické oblékací puzzle Arthurova dobrodružství  Pos...
Vilac Magnetické oblékací puzzle designérka Mia
622Kč
Vilac Magnetické oblékací puzzle designérka Mia Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v..
Vilac Magnetické oblékací puzzle designérka Mia Již více než ...
Vilac Oblékací puzzle Lola
290Kč
Užijte si s Lolou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 kusy oblečení, které můžete libovolně kombinovat. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, ..
Užijte si s Lolou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 ku...
Vilac Oblékací puzzle Sacha
290Kč
Užijte si se Sachou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 kusy oblečení, které můžete libovolně kombinovat. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí..
Užijte si se Sachou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 ...
Zobrazuji 1 až 26 z 26 (celkem stran 1)