Přihlásit seZaregistrovat se

Společenské hryRozšířené hledání

Activity Champion
725Kč
Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. 2..
Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice ...
ALBI - V kostce! Praha
444Kč
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit první elektrické tramvaje, kolik schodů má Staroměstská mostecká věž, kdo nechal postavitStavovské divadlo? Odpovědi a mnoho jiných zajímavostí najdete v naší hřePraha V Kostce!Vaším cílem ..
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit pr...
ALBI hra iKNOW Česko
820Kč
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče. Jen ten, kdo úspěšně zvládne obojí,může v této hře zvítězit iKNOW Česko - Otázky a odpovědi navazuje na velký úspěch her Česko a iKNOW..
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale...
ALBI sada - Mýdlové dortíky
546Kč
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky...
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou bý...
Albi Ubongo hra
976Kč
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta knim ovšem není jednoduchá.Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší...
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné c...
AMOS - Věštecké kostky
288Kč
Věštecké kostky jsou variantou oblíbené hry AMOS pro fanoušky fantasy a věšteckého umění...
Věštecké kostky jsou variantou oblíbené hry AMOS pro fanoušky...
AZ KVÍZ JUNIOR
315Kč
Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco přiučí v zábavné vědomostní hře. Pravidla AZ Kvízu Junior vychází z AZ Kvízu pro dospěléa děti při něm bohatě rozvíjí nejen své vědění, ale také strategické schopnosti. Vyhrává ten, kdo ne..
Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco p...
AZ KVÍZ SPECIÁL - VĚDA A TECHNIKA
165Kč
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět na všechny otázky? Nechte chvíli odpovídat je při zábavné hře AZ Kvíz. Pravidla jsou stejná jako ve známé televizní soutěži, ovšem tuto hru si mnohem snáze sbalíte i na cesty. Kromě paměti..
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět n...
B. Mariáš dvouhlavý papírová krabička
27Kč
Karetní hra mariáš je všem známá a i vy si ji jistě rádi čas od časuzahrajete! Tyto karty jsou v papírové krabičce a bude jistě vhodné je mítstále po ruce. Přibalte je do batůžku na dovolenou i na výlet!Společenské hry a karetní hry od firmy BONAP..
Karetní hra mariáš je všem známá a i vy si ji jistě rádi čas ...
BANG - kostková hra
426Kč
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří nekonečná bitva mezi zákonem a bandity. Náhle oblohu zastínil déšť letících šípů: Indiáni útočí!Jsi dost statečný, aby ses ubránil Indiánům? Máš odvahu vzít osud do svýchrukou? Ukaž svou ud..
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří ne...
BANG KOSTKY ROZŠÍŘENÍ - OLD SALOON
273Kč
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!...
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!......
BANG údolí stínů - rozšíření
123Kč
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vytvořených českými a slovenskými hráči! V balíčku najdete celkem 5 nových postav a patnáct dalších karet, kterými si můžete zpestřit hru Bang!. Údolí stínů lze kombinovat s jakýmkoliv jiným..
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vyt...
Carcassonne - rozšíření 10 Cirkus
436Kč
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcassonne, které vychází již pouze v nové grafické podobě. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajinyv okolí šapitó, ale i pyram..
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcasson...
Carcassonne 1.rozš. Hostince a katedrály
395Kč
Carcassonne: Hostince a katedrály jsou v pořadí prvním rozšířením kpůvodnímu Carcassone a k jeho hraní musíte vlastnit původní hru.Novými prvky ve hře jsou hostince, které vám v případě úspěšnéhodokončení cesty zdvojnásobí zisk z ní, katedrály, kt..
Carcassonne: Hostince a katedrály jsou v pořadí prvním rozšíř...
CARCASSONNE 9.rozšíření
466Kč
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartiček krajiny,18žotonů s ovcemi a vlky, 1 plátěný sáček,6 figurek pastýřů v šesti barvách,pravidla česká a slovenská.Kdo vyšle pastýře na tu správnou louku,může vklidu čekat,až se mu ovečky ..
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartič...
Carcassonne: Safari
646Kč
Carcassonne: Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, kterou lze plně hrát zcela samostatně. Vydejte se do africké savany a vyhledejte ta nejlepší místa s výhledem na divoká zvířata. Zvláště u napajedel se to jimi jen hemží. Hra je pro 2 - 5 ..
Carcassonne: Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, k...
Člověče nezlob se
136Kč
K této hře není snad co dodat neboť ji každý zná. Obsahuje oboustrannýherní plán pro 4 až 6 hráčů...
K této hře není snad co dodat neboť ji každý zná. Obsahuje ob...
Dětské hrací karty POHÁDKY - AKIM
35Kč
Dětské karty pro hru zvanou "Prší".Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi...
Dětské karty pro hru zvanou "Prší".Krabička obsahuje i podrob...
DIDACO Hodiny-Hello Kitty
113Kč
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Hodiny je naučit předškolní dětirozeznávat hodiny a uvědomit si podobu ručičkových hodin a digitálníchhodin. Tyto karty jsou pomůckou při procesu učení hodin. Hra je určenapro libovolný počet dětí ve věku od 5 do 8 ..
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Hodiny je naučit předškolní ...
DINO - KRÁLOVSTVÍ HER (365 HER)
546Kč
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám přesně toto přání splní. Vyhrávejte v mnoha variacích Člověče, nezlob se!, objevte všechna možná využití šachovnice, různé obměny mlýna, dámy, halmy, domina a jiných klasických her. V sadě..
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám p...
DINO - POLITICKÝ KVÍZ S GLÓBUSEM
436Kč
Mozek je nutné cvičit v každém věku. Sezvěte celou rodinu k jednomu stolua vzájemně otestujte své znalosti z oblasti zeměpisu, politiky či demografie. Zábavný kvíz vás zavede do všech koutů světa. V pravidlech najdete 6 možností obměny hry, při kte..
Mozek je nutné cvičit v každém věku. Sezvěte celou rodinu k j...
DINO - Z POHÁDKY DO POHÁDKY
273Kč
Pohádky nemusí být jen k vyprávění, s dětmi je můžete prožít na vlastní kůži. Zavítejte do kouzelného světa, kde se ukrývá zlatý poklad. Na cestě zaním vás potkají nejrůznější nástrahy a překvapení, jako je divotvorný meč, ježibaba nebo třeba zlatá..
Pohádky nemusí být jen k vyprávění, s dětmi je můžete prožít ...
DINO hra KVAK
574Kč
Ve hře Kvak nejde jen o to vypálit protivníkovi rybník. Chcete-li vyhrát,musíte ho celý ovládnout. Pomůže vám k tomu vaše armáda žab, kterou je však nutné náležitě opečovávat. Kuňky totiž budou potřebovat hodně sil, abyse nenechaly zdolat soupeřov..
Ve hře Kvak nejde jen o to vypálit protivníkovi rybník. Chcet...
Dobble KIDS
299Kč
Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychlost, postřeh,reflexy!Dobble Kids to je 30 různých zvířátek, 30 karet, 6 zvířátek na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jedno zvířátko!Hra je kompletně v češtině i slovenštině..
Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychl...
Dominion - Temné časy
985Kč
Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik let se neurodilo a zlato z královské pokladnice se vytrácí. Nepřátelé číhají všude a vyčkávají na tvé zaváhání. Dokážeš temné časy přečkat a ukázat, že jsi oprávněný držitel trůnu?Temné ča..
Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik l...
Dr. Heuréka - společenská hra
549Kč
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkumavky do zkumavky bez toho, abyste se jich dotkli holou rukou. Presuňte látky rychleji než vaši protivníci, abyste dokázali, že právě vy jste tím nejšikovnejším vědcem v laboratoři!..
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkum...
Dřevěné domino 28ks
38Kč
Tradiční dřevěné domino 28 ks - dřevěná hračka.Kreativní a učenlivé domino rozvíjí logické myšlení, je bezpečné a ekologické. Hračka je vhodná pro děti od 3 let...
Tradiční dřevěné domino 28 ks - dřevěná hračka.Kreativní a uč...
FEFÍKOVO ČLOBRDO Rodinná hra
169Kč
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, nejspíš se budou divit. Fefíkova verze oblíbené hry je ale velmi rychle nadchne. Na speciálním hracím plánu hráči oblékají nejen barvu figurek, ale také identituhudebního fanouška. Musí s..
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, ...
Fotbal
348Kč
Fotbal pro dva hráče - systém pinball - s počítadlem skóre...
Fotbal pro dva hráče - systém pinball - s počítadlem skóre......
Fotbálek na stůl 4 tyče zelený
638Kč
Menší provedení klasického stolního fotbálku s otočnými 4 tyčemi. Vhoďmíček a hraj svoje mistrovství. Rozměr: 53 x 31 x 10cm...
Menší provedení klasického stolního fotbálku s otočnými 4 tyč...
Zobrazuji 1 až 32 z 143 (celkem stran 5)