Přihlásit seZaregistrovat se

Společenské hryRozšířené hledání

Activity Champion
725Kč
Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. 2..
Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice ...
ALBI - V kostce! Praha
444Kč
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit první elektrické tramvaje, kolik schodů má Staroměstská mostecká věž, kdo nechal postavitStavovské divadlo? Odpovědi a mnoho jiných zajímavostí najdete v naší hřePraha V Kostce!Vaším cílem ..
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit pr...
ALBI hra iKNOW Česko
820Kč
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče. Jen ten, kdo úspěšně zvládne obojí,může v této hře zvítězit iKNOW Česko - Otázky a odpovědi navazuje na velký úspěch her Česko a iKNOW..
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale...
Albi Osadníci z Katanu
901Kč
Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získalapřízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčíjiné deskové hry? Především variabilitou herního plánu. Každá partie jejedinečná. Spolu s protihráči osidl..
Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která...
ALBI sada - Mýdlové dortíky
546Kč
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky...
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou bý...
ALBI společenská hra - iKNOW
794Kč
Tato důvtipná hra kombinuje vědomosti s chytrou taktikou.Uhodněte, jak si povedou vaši spoluhráči, ale využívejte u toho také svýchznalostí. Jen ten kdo úspěšně zvládne obojí může zvítězit v této hře.iKNOW není jen obyčejnou kvízovou hrou. Je oprav..
Tato důvtipná hra kombinuje vědomosti s chytrou taktikou.Uhod...
Albi Ubongo hra
976Kč
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta knim ovšem není jednoduchá.Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší...
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné c...
AMOS - Věštecké kostky
288Kč
Věštecké kostky jsou variantou oblíbené hry AMOS pro fanoušky fantasy a věšteckého umění...
Věštecké kostky jsou variantou oblíbené hry AMOS pro fanoušky...
AZ KVÍZ JUNIOR
315Kč
Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco přiučí v zábavné vědomostní hře. Pravidla AZ Kvízu Junior vychází z AZ Kvízu pro dospěléa děti při něm bohatě rozvíjí nejen své vědění, ale také strategické schopnosti. Vyhrává ten, kdo ne..
Dejte svému zvědavci prostor, ať zazáří a zároveň se i něco p...
AZ KVÍZ SPECIÁL - HISTORIE A ZEMĚPIS
165Kč
Zaujmout školáky je čím dál těžší. Ovšem hraní ještě nikdy žádného neodradilo. Zopakujte si s dětmi historické a zeměpisné zajímavosti prostřednictvím AZ Kvízu. Speciální edice hry v cestovním balení vychází z pravidel známé televizní soutěže a roz..
Zaujmout školáky je čím dál těžší. Ovšem hraní ještě nikdy žá...
AZ KVÍZ SPECIÁL - VĚDA A TECHNIKA
165Kč
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět na všechny otázky? Nechte chvíli odpovídat je při zábavné hře AZ Kvíz. Pravidla jsou stejná jako ve známé televizní soutěži, ovšem tuto hru si mnohem snáze sbalíte i na cesty. Kromě paměti..
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět n...
B. Mariáš dvouhlavý papírová krabička
27Kč
Karetní hra mariáš je všem známá a i vy si ji jistě rádi čas od časuzahrajete! Tyto karty jsou v papírové krabičce a bude jistě vhodné je mítstále po ruce. Přibalte je do batůžku na dovolenou i na výlet!Společenské hry a karetní hry od firmy BONAP..
Karetní hra mariáš je všem známá a i vy si ji jistě rádi čas ...
Bang - divoký západ
122Kč
BANG! Divoký západ je další rozšíření legendární karetní hry BANG!.Balíček obsahuje 18 nových karet. 10 karet Divoký západ, 8 karet postav apravidla v českém i slovenském jazyce včetně dodatků k pravidlům.Nové karty odpovídají svému názvu: Divoký z..
BANG! Divoký západ je další rozšíření legendární karetní hry ...
BANG - kostková hra
426Kč
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří nekonečná bitva mezi zákonem a bandity. Náhle oblohu zastínil déšť letících šípů: Indiáni útočí!Jsi dost statečný, aby ses ubránil Indiánům? Máš odvahu vzít osud do svýchrukou? Ukaž svou ud..
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří ne...
BANG KOSTKY ROZŠÍŘENÍ - OLD SALOON
273Kč
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!...
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!......
BANG údolí stínů - rozšíření
123Kč
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vytvořených českými a slovenskými hráči! V balíčku najdete celkem 5 nových postav a patnáct dalších karet, kterými si můžete zpestřit hru Bang!. Údolí stínů lze kombinovat s jakýmkoliv jiným..
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vyt...
Bridž Da Vinci Code
67Kč
..
.....
Carcassonne - rozšíření 10 Cirkus
436Kč
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcassonne, které vychází již pouze v nové grafické podobě. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajinyv okolí šapitó, ale i pyram..
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcasson...
Carcassonne 1.rozš. Hostince a katedrály
395Kč
Carcassonne: Hostince a katedrály jsou v pořadí prvním rozšířením kpůvodnímu Carcassone a k jeho hraní musíte vlastnit původní hru.Novými prvky ve hře jsou hostince, které vám v případě úspěšnéhodokončení cesty zdvojnásobí zisk z ní, katedrály, kt..
Carcassonne: Hostince a katedrály jsou v pořadí prvním rozšíř...
Carcassonne 8.rozšíření
402Kč
Osmé rozšíření k oblíbené hře Carcassone (základní pravidla jsou ke hřenutná). Mosty a hrady potěší všechny hráče, kteří rádi budují aupřednostňují taktické prvky hry. Mosty přinášejí nové možnosti přistavbě cest. Malá města, která do této chvíle n..
Osmé rozšíření k oblíbené hře Carcassone (základní pravidla j...
CARCASSONNE 9.rozšíření
466Kč
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartiček krajiny,18žotonů s ovcemi a vlky, 1 plátěný sáček,6 figurek pastýřů v šesti barvách,pravidla česká a slovenská.Kdo vyšle pastýře na tu správnou louku,může vklidu čekat,až se mu ovečky ..
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartič...
Carcassonne: Safari
646Kč
Carcassonne: Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, kterou lze plně hrát zcela samostatně. Vydejte se do africké savany a vyhledejte ta nejlepší místa s výhledem na divoká zvířata. Zvláště u napajedel se to jimi jen hemží. Hra je pro 2 - 5 ..
Carcassonne: Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, k...
Člověče nezlob se
136Kč
K této hře není snad co dodat neboť ji každý zná. Obsahuje oboustrannýherní plán pro 4 až 6 hráčů...
K této hře není snad co dodat neboť ji každý zná. Obsahuje ob...
ČLOVĚČE NEZLOB SE ! - na cesty
96Kč
Nejpopulárnější česká desková hra v praktické cestovní verzi. Cvič trpělivost a užij si trochu škodolibé radosti. Super zábava v odolné krabici nejen na cesty...
Nejpopulárnější česká desková hra v praktické cestovní verzi....
ČLOVĚČE NEZLOB SE - Cestovní hra
93Kč
Pořiďte si cestovní verzi oblíbené hry, která nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku, na žádné chatě a často ani v pohostinském zařízení.Pravidla jsou stále stejná, míra äzlobení senad neposlušnými kostkami a taktikou soupeřů je proměnlivá dle nát..
Pořiďte si cestovní verzi oblíbené hry, která nesmí chybět v ...
Dětské hrací karty POHÁDKY - AKIM
35Kč
Dětské karty pro hru zvanou "Prší".Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi...
Dětské karty pro hru zvanou "Prší".Krabička obsahuje i podrob...
DIDACO Hodiny-Hello Kitty
113Kč
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Hodiny je naučit předškolní dětirozeznávat hodiny a uvědomit si podobu ručičkových hodin a digitálníchhodin. Tyto karty jsou pomůckou při procesu učení hodin. Hra je určenapro libovolný počet dětí ve věku od 5 do 8 ..
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Hodiny je naučit předškolní ...
DIDACO Rozdíly-Hello Kitty
114Kč
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Rozdíly je naučit předškolní dětirozeznávat a hledat protiklady a rozdíly. Hra je určena pro libovolnýpočet dětí ve věku od 5 do 7 let pod vedením rodičů či pedagoga.Hra obsahuje 10 trojic karet s rozdíly a návod.5-..
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Rozdíly je naučit předškolní...
DINO - KRÁLOVSTVÍ HER (365 HER)
546Kč
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám přesně toto přání splní. Vyhrávejte v mnoha variacích Člověče, nezlob se!, objevte všechna možná využití šachovnice, různé obměny mlýna, dámy, halmy, domina a jiných klasických her. V sadě..
Mít na každý den v roce novou hru? S Královstvím her se vám p...
Zobrazuji 1 až 32 z 175 (celkem stran 6)