Přihlásit seZaregistrovat se

Společenské hryRozšířené hledání

ALBI BANG - kostková hra
426Kč
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří nekonečná bitva mezi zákonem a bandity. Náhle oblohu zastínil déšť letících šípů: Indiáni útočí!Jsi dost statečný, aby ses ubránil Indiánům? Máš odvahu vzít osud do svýchrukou? Ukaž svou ud..
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří ne...
ALBI BANG KOSTKY ROZŠÍŘENÍ - OLD SALOON
273Kč
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!...
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!......
ALBI Party Alias Junior 2.vydání
505Kč
Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře, aniž byste vyzradili správný název? Troufnete si pantomimou předvést povolání nebo předmět tak, aby ho uhodli vaši kamarádi? Zapojte hlavu, ruce i nohy! Co nedokážete popsat či předvést,..
Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře,...
ALBI Ruleta NA EX
329Kč
Roztočte to s ruletou v netradičním pojetí!Nevíte, který nápoj si vybrat? Ruleta a vaše štěstí to udělá za vás.Klasická hra, která má speciální párty pravidla...
Roztočte to s ruletou v netradičním pojetí!Nevíte, který nápo...
ALBI sada - Mýdlové dortíky
546Kč
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky...
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou bý...
BLACKFIRE Dr. Heuréka - společenská hra
549Kč
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkumavky do zkumavky bez toho, abyste se jich dotkli holou rukou. Presuňte látky rychleji než vaši protivníci, abyste dokázali, že právě vy jste tím nejšikovnejším vědcem v laboratoři!..
Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkum...
BLACKFIRE Tučňáci - společenská hra
599Kč
Vítejte na Jižním pólu! Naši tučňáci jsou připraveni si s vámi hrát. Házejte barevnými kostkami a najděte odpovídající vajíčka. Buďte prvním hráčem,který sesbírá šest tučňáků a vyhraje.Paměť a trocha štěstí vám pomohou vtéto zábavné expedici na Již..
Vítejte na Jižním pólu! Naši tučňáci jsou připraveni si s vám...
BONAPARTE DIDACO Hodiny-Hello Kitty
113Kč
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Hodiny je naučit předškolní dětirozeznávat hodiny a uvědomit si podobu ručičkových hodin a digitálníchhodin. Tyto karty jsou pomůckou při procesu učení hodin. Hra je určenapro libovolný počet dětí ve věku od 5 do 8 ..
Účelem vzdělávacích karet DIDACO Hodiny je naučit předškolní ...
BONAPARTE Společenská hra Grabolo Junior
196Kč
Rychlá postřehová hra. Dětská verze oblíbené hry Grabolo.Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a obrázku a ty musíš rychle reagovat. Grabolo - divoká zábava pro všechny. Hra GRABOLO je prodávána v luxus..
Rychlá postřehová hra. Dětská verze oblíbené hry Grabolo.Doka...
CHEMOPLAST Hokej s táhly
453Kč
Hokej je nadčasová stolní hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimnívečery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé.Obsahuje dva kompletní týmy s brankáři, náhradní hráče, díly a také ukazatel skóre.Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 53 x 3..
Hokej je nadčasová stolní hra určena pro dva hráče nejen pro ...
DENNY Hra Afrika
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her AFRIKA obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsud..
Soubor naučně-logických společenských her AFRIKA obsahuje sou...
DENNY Hra domečky
96Kč
Sada obsahuje dvě společenské hry pro děti, které ještě neumí počítat. Obě hry jsou variací na klasické Člověče nezlob se!..
Sada obsahuje dvě společenské hry pro děti, které ještě neumí...
DENNY Hra kamarádi
253Kč
Soubor společenských her pro nejmenší bez znalostí počtů, hráči postupujípodle barviček které jsou na kostce a herním plánu ...
Soubor společenských her pro nejmenší bez znalostí počtů, hrá...
DENNY Hra Oceán
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her OCEÁN obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o životě v moři. Hry rozšíří dětem vědomosti o přírodě a ..
Soubor naučně-logických společenských her OCEÁN obsahuje souč...
DENNY Hra Odborníci
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her ODBORNÍCI obsahuje součásti pročtyři základní hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchtoher získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace orůzných profesích a činnostech..
Soubor naučně-logických společenských her ODBORNÍCI obsahuje ...
DENNY Hra Potraviny
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her POTRAVINY obsahuje součásti pročtyři základní hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchtoher získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace orůzných potravinách z nichž se..
Soubor naučně-logických společenských her POTRAVINY obsahuje ...
DENNY Hra zvířátka
96Kč
Děj her ZVÍŘÁTKA a ZVÍŘÁTKA NA VÝLETĚ spočívá v postupu figurek po hracímplánu znázorňujícím les. Hráči se setkávají s různými překážkami ale i se zvířátky která jim pomáhají...
Děj her ZVÍŘÁTKA a ZVÍŘÁTKA NA VÝLETĚ spočívá v postupu figur...
DINO FEFÍKOVO ČLOBRDO Rodinná hra
169Kč
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, nejspíš se budou divit. Fefíkova verze oblíbené hry je ale velmi rychle nadchne. Na speciálním hracím plánu hráči oblékají nejen barvu figurek, ale také identituhudebního fanouška. Musí s..
Až navrhnete přátelům, že si k pivu dáte i partičku člobrda, ...
DINO Hravý vesmír
182Kč
..
.....
DINO Kamionem po Česku a Slovensku
351Kč
Pohodlně se usaďte do kabiny svého kamionu a vyrazte na cestu. Tentokrát po Česku a Slovensku, kde poznáte nejvýznamnější obchodní města. Dlouhodobě oblíbená desková hra pro různé věkové kategorie získala nový kabátek, který charakterizuje stylové ..
Pohodlně se usaďte do kabiny svého kamionu a vyrazte na cestu...
DINO MAGNETICKÉ ŠACHY - Rodinná hra
304Kč
Hra šachy patří k těm, které vás přitáhnou ke stolu doslova jako magnet. Akdyž není stůl zrovna k dispozici, neváhejte sáhnout po cestovní magnetické šachovnici. Na té figurky drží, i když třeba zrovna jedete vlakem, drncáte se po D1 autem, nebo js..
Hra šachy patří k těm, které vás přitáhnou ke stolu doslova j...
DINO ŠVEJKOVI JEDNOHLAVÉ Mariášové karty
54Kč
Poslušně hlásíme, že jeden z nejlepších způsobů, jak se zabavit za každéhopočasí, je hraní karet. Vyzrajte na dlouhou chvíli se sadou jednohlavýchmariášových karet s motivem dobrého vojáka Švejka. Hodit se budou jak propřátelské karbanění v hospůdc..
Poslušně hlásíme, že jeden z nejlepších způsobů, jak se zabav...
EFKO Hra Chicago
329Kč
Al Capone ovládl celé Chicago a federální agent Eliot Ness spolu s dalšímikolegy se snaží dostat mafiána za mříže. Kdo bude rychlejší záleží již naVás. Velikost herního plánu - 470 x 470 mm..
Al Capone ovládl celé Chicago a federální agent Eliot Ness sp...
EFKO Hra NA VÝLETĚ skládej a vyprávěj příběhy
273Kč
Vláček Vojta a jeho hádanková jízda. Vydej se s vláčkem Vojtou na cestu posvěte. Uhodneš všechny hádanky, které na tebe čekají? Pro správnou odpověď postačí se dobře dívat z okna...
Vláček Vojta a jeho hádanková jízda. Vydej se s vláčkem Vojto...
EFKO Hra O FARMĚ skládej a vyprávěj příběh
273Kč
Co dělá kočka Mína na farmě? Vydej se s kočičkou Mínou na obhlídku farmy apoznej její zvířecí kamarády. Dozvíš se spoustu nových užitečných věcí...
Co dělá kočka Mína na farmě? Vydej se s kočičkou Mínou na obh...
EFKO IGRÁČEK Kvarteto
33Kč
V nejoblíbenější dětské karetní hře získej všechny 4 karty se stejným Igráčkovým symbolem! Kdo má kartu, která ti chybí? Vyhrává ten, kdo má na konci hry největší počet čtveřic (kvartet). Obsahuje 32 karet. Vyrobeno v České republice...
V nejoblíbenější dětské karetní hře získej všechny 4 karty se...
EFKO Kvarteto SPIES
99Kč
Oblíbená karetní hra s obrázky ze seriálu Totally Spies. Obsahuje 32 karetvelikosti 56 x 81 cm. Vyrobeno z kvalitního karetního papíru...
Oblíbená karetní hra s obrázky ze seriálu Totally Spies. Obsa...
EFKO PEXETRIO - DINOSAUŘI
178Kč
Pexetrio DINOSAUŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé dinosaury a rozlišovat je pomocí jejich typických znaků.Podstatou hry je vyhledat 3 vzájemně odpovídající kartičky. Hrase hraje stejně jako pexeso - je však o něco..
Pexetrio DINOSAUŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se n...
EFKO Spol.hra Bob
310Kč
Nejznámější dětská hra v netradičním provedení. Hra s oblíbenýmipostavičkami je doplněna o skládanky domečků a Bořkových přátel.Složte si herní plán z jednotlivých dílů pokaždé jinak podle vlasnípředstavy. Tato hra v novém provedením Vás i Vaše ka..
Nejznámější dětská hra v netradičním provedení. Hra s oblíben...
EFKO Spol.hra PAT-Zlatá známka
263Kč
Hra obsahuje velkou dřevěnou kostku s obrázky - žetony a oboustranný herníplán. Herní plán umožní hrát "Člověče nezlob se" a zcela novou hru"Zlatá známka". Vhodné pro děti od 3 let...
Hra obsahuje velkou dřevěnou kostku s obrázky - žetony a obou...
Zobrazuji 1 až 32 z 71 (celkem stran 3)