Přihlásit seZaregistrovat se

Dětská divadla

Bigjigs Toys Dřevěné divadlo s prstovými maňásky
287Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazní..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs by...
Dědečkovo loutkové divadlo
3 977Kč
Dědečkovo loutkové divadloKouzelné  a překrásné celodřevěné loutkové divadlo, jehož kulisy jsou inspirované prostředím Moravskoslezského kraje, vám bude přinášet radost z pohádkových příběhů nebo pověstí po dlouhá léta. V dřevěné krabici naleznete ..
Dědečkovo loutkové divadloKouzelné  a překrásné celodřevěné l...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Červená Karkulka
328Kč
Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malované kulisy les-chaloupka. Děti si mohou odehrát klasickou pohádku pomocí dřevěných tyček a figurek s magnetem. Výrobek je nevhodný pro děti do 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy ..
Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malo...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Hrad
258Kč
Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky v a 5 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.         ..
Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tv...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Popelka
328Kč
Magnetické divadlo Popelka obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky v a 6 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 330 x 200 x 35 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je z..
Magnetické divadlo Popelka obsahuje podstavce, dvoje kulisy z...
Detoa Magnetické divadlio Perníková chaloupka
328Kč
Detoa Magnetické divadlio Perníková chaloupka         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky,..
Detoa Magnetické divadlio Perníková chaloupka         Tyto ...
Detoa Magnetické divadlo Krtek
331Kč
Magnetické divadlo Krtečka a jeho kamarádů obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky a 5 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávad..
Magnetické divadlo Krtečka a jeho kamarádů obsahuje podstavce...
Gerlichovo knižní loutkové divadlo
763Kč
Knižní divadlo obsahuje 4 dřevěné loutky a 4 scény k pohádce O perníkové chaloupce. Součástí je pohádka O perníkové chaloupce. Loutky jsou jednoduché a dostatečně odolné i pro nejmenší loutkoherce. Vstupte do světa loukových divadel s naším knižním..
Knižní divadlo obsahuje 4 dřevěné loutky a 4 scény k pohádce ...
Gerlichovo loutkové divadlo
2 595Kč
Půvabné dřevěné loutkové divadlo pro vaše děti. Ponořte se spolu s dětmi do světa nejznámějších českých pohádek. Vhodné pro děti od 3 let. Krásně propracované dřevěné loutkové divadlo s jednotlivými loutkami, probudí u Vašich dětí fantazii, posílí..
Půvabné dřevěné loutkové divadlo pro vaše děti. Ponořte se sp...
Gerlichovo MAXI loutkové divadlo
3 794Kč
Hledáte velké loutkové divadlo s hromadou loutek? Je tu pro Vás Gerlichovo maxi divadlo se 14 krásnými loutkami. Přinášíme vám krásné, propracované, pohádkové dřevěné loutkové divadlo s jednotlivými loutkami, které probudí u Vašich dětí fantazii, ..
Hledáte velké loutkové divadlo s hromadou loutek? Je tu pro V...
Knížka k divadlu O červené karkulce
164Kč
Vámi oblíbené knižní loutkové divadlo, jsme rozšířili o další pohádkový příběh. Text je doplněn krásnými ilustracemi Lenky Grimové. "Proč máš, babičko, tak velké oči?" "To abych tě lépe viděla," odpoví místo babičky vlk... Vámi oblíbené knižní lou..
Vámi oblíbené knižní loutkové divadlo, jsme rozšířili o další...
Knížka k divadlu O Smolíčkovi
164Kč
Vámi oblíbené knižní loutkové divadlo, jsme rozšířili o další pohádkový příběh. Text je doplněn krásnými ilustracemi Lenky Grimové. "Za hory, za doly, mé zlaté parohy, kde se pasou? Smolíčka pacholíčka jezinky pryč nesou."... Vámi oblíbené knižní ..
Vámi oblíbené knižní loutkové divadlo, jsme rozšířili o další...
Oboustranné kulisy k divadlu Před chalupou, V chalupě
158Kč
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představující pohled na chaloupku se zahrádkou a pejskem v boudě. V chalupě najdete útulnou světničku s dřevěnou postelí a malovanou almarou, bylinkami na věšáčku a spokojenou kočkou pod oknem. Roz..
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představují...
Oboustranně kulisy k divadlu Před perníkovou chaloupkou, V perníkové chaloupce
158Kč
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představující pohled na perníkovou chaloupku ve vysokém temném lese a pohled na ježibabinu pec. Rozměr: hlavní scéna 40x23 cm, boční panely 4ks 9,5x23cm..
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představují...
Oboustranně kulisy k divadlu Před zámkem, Na zámku
158Kč
Nabízíme oboustrannou scénu a boční scény pro Gerlichovo loutkové divadlo představující pohled z lesa na královský zámek a krásnou komnatu uvnitř královského zámku. Tato scéna je určena pro Gerlichovo loutkové divadlo nebo Gerlichovo divadlo maxi...
Nabízíme oboustrannou scénu a boční scény pro Gerlichovo lout...
Oboustranně kulisy k divadlu U jeskyně, V pekle
158Kč
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představující tajemnou jeskyni snad samotnou bránu do pekel a doruda rozpálené peklo. Rozměr: hlavní scéna 40x23 cm, boční panely 4ks 9,5x23cm..
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představují...
Oboustranně kulisy k divadlu V lese, U vodníka
158Kč
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představující tajuplné lesní rozcestí a vodníkův podvodní příbytek plný hrníčků. Rozměr: hlavní scéna 40x23 cm, boční panely 4ks 9,5x23cm..
Oboustranná scéna pro Gerlichovo loutkové divadlo představují...
Tidlo Hrací obchůdek a divadlo
2 549Kč
Tidlo hrací obchůdek a divadlo  Multifunkční hrací stoleček se stříškou, závěsem, policemi a tabulkami na křídy. Součástí je i malá popisovací tabulka. Bedýnky s potravinami součásti nejsou, lze je dokoupit. Z jedné strany lze stoleček využít jako ..
Tidlo hrací obchůdek a divadlo  Multifunkční hrací stoleček s...
Vilac Divadlo Mon Joli
2 618Kč
Vilac Divadlo Mon Joli  Velkolepé trojstěnné divadlo zdobené pohádkovými postavami. Na prostřední stěně má divadlo ve vrchní části okno s oponou. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh a zabavit své kamarády či rodinu. Obsahuje 3 maňásky. Ilustrován..
Vilac Divadlo Mon Joli  Velkolepé trojstěnné divadlo zdobené ...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)