Přihlásit seZaregistrovat se

Archy

Bigjigs Toys Dřevěná Noemova archa
855Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Classic world Noemova archa se zvířátky
466Kč
Součásti balení jsou zvířátka ve dvojících dle obrázku + postavičky Noeho a žena.Vyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím c..
Součásti balení jsou zvířátka ve dvojících dle obrázku + post...
Le Toy Van Noemova archa
2 599Kč
Le Toy Van Noemova archa Krásná ručně malovaná Noemova archa s 10 páry zvířátek a postavami Noa a jeho ženy. Archa má ve spodní části trupu otevírací nákladní vrata, aby do archy nastoupily všechna zvířátka včas. Podpalubí a palubu spojuje schodišt..
Le Toy Van Noemova archa Krásná ručně malovaná Noemova archa ...
Small Foot Dřevěná Noemova archa modrá
816Kč
S touto Noemovou archou mohou děti znova oživit Noeho vzrušující příběh. Skvělý způsob, jak trénovat koordinaci rukou a očí a tím i motorické dovednosti zábavným způsobem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku ..
S touto Noemovou archou mohou děti znova oživit Noeho vzrušuj...
Small Foot Hrací set dřevěná Noemova archa
948Kč
Velká archa lakovaná pestrými barvami. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Velká archa lakovaná pestrými barvami. Německá firma Legle...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)