Přihlásit seZaregistrovat se

Hasiči

Bigjigs Toys Hasiči v kufříku
672Kč
Tento nádherný dřevěný hasičský hrací set je ideální pro malé hasiče, kteří milují hraní scének. Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na cesty!Součásti balení je vše dle obrázku. Vhodné pro děti od 3 let +.Angl..
Tento nádherný dřevěný hasičský hrací set je ideální pro malé...
Bigjigs Toys Hasičská stanice
2 383Kč
S touto sadou Hasičské stanice budou děti vrženy do hry plné představivosti. Hasiči jsou v pohotovosti a připraveni k záchraně lidí i zvířat. Velmi detailní dřevěná stanice obsahuje hasičskou tyč, tréninkovou věž s odnímatelným žebříkem, funkční dv..
S touto sadou Hasičské stanice budou děti vrženy do hry plné ...
Bino Hasičská stanice 13ks
1 571Kč
Hasičská stanice 13ks Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Balení obsahuje 13 dílů - hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky a jiné příslušenství. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. V..
Hasičská stanice 13ks Krásná hasičská stanice pro malé chlap...
Kidkraft Dřevěný deluxe set hasiči
4 199Kč
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakterist..
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft...
Le Toy Van Garáž Dino's Red
2 339Kč
Le Toy Van Garáž Dino's Red  Pevná třípatrová ručně malovaná garáž Dino's Red s funkčním výtahem, heliportem a dvěmi sjezdovými rampami. Balení obsahuje 1 ks autíčka a samolepky.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiov..
Le Toy Van Garáž Dino's Red  Pevná třípatrová ručně malovaná ...
Le Toy Van Postavičky záchranáři
649Kč
Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zaji..
Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky...
Small Foot Dřevěná hasičská stanice
397Kč
Tato hasičská stanice z lakovaného dřeva slibuje čilé dění na třech etážích. Náčelník hasičů sklouzne po tyči k hasičskému autu. Kolegové stojí u hydrantu a pouštějí na „vodu vpřed“ vodu do hadic. Když je hodně zle, příjde na řadu vrtulník. Hrací h..
Tato hasičská stanice z lakovaného dřeva slibuje čilé dění na...
Tidlo Dřevěná hasičská stanice
2 740Kč
Tidlo Dřevěná hasičská staniceKrásná požární stanice vyrobená ze dřeva je unikátní hračka, která určitě zaujme každé dítě, které sní o budoucnosti stát se hasičem. Při výkonu služby dispečer obdrží výzvu k požáru, požární stanicí zazní zvuk zvonu a..
Tidlo Dřevěná hasičská staniceKrásná požární stanice vyrobená...
Tidlo Dřevěné postavičky hasičů
399Kč
Set čtyř postaviček hasičů, kteří jsou připraveni k akci, uhasit ohně, sundat kočičku ze stromu a cokoliv jiného pro ně není žádný problém. Postavičky jsou oblečené do bezpečných uniforem, mají ohebné a nastavitelné horní i dolní končetiny a každá ..
Set čtyř postaviček hasičů, kteří jsou připraveni k akci, uha...
Tidlo Hasičská stanice
2 389Kč
Tidlo Hasičská stanice S touto krásnou dřevěnou hasičskou stanicí budou děti zapáleny do hry plné představivosti. Skvělá hračka pro mladé nastávající hasiče. Tento set obsahuje skluzovou hasičskou tyč, šikmou rampu, otevíratelnou bránu, dvě skříňky..
Tidlo Hasičská stanice S touto krásnou dřevěnou hasičskou sta...
Vilac Hasičská stanice Vilacity
1 726Kč
Hasiči, hoří! Vystupte z výtahu, otevřete posuvné dveře a zvedněte závoru pro výjezd aut. Hasičská stanice má několik funkcí a deset doplňků, s kterými si děti mohou vytvářet vlastní příběhy a rozvíjet svou představivost. Možno kombinovat s dalšími..
Hasiči, hoří! Vystupte z výtahu, otevřete posuvné dveře a zve...
Vilac Hasičská stanice Vilacity poškozený obal
1 454Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Hasiči, hoří! Vystupte z výtahu, otevřete posuvné dveře a zvedněte závoru pro výjezd aut. Hasičská stanice má několik funkcí a deset doplňků, s kterými si děti mohou vytvářet vlastní příběhy a rozvíjet svou p..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Hasiči, hoří! Vystupt...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)