Přihlásit seZaregistrovat se

MAGICUBE

GEOMAG Magicube dinosauři
570Kč
Magicube Dinosauři jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Neuvěřitelná prehistorická zvířata ožívají díky speciálním magnetickým klipům. Stačí přiložit k magnetickým kostičkám a skládat k sobě. Obsahuje 7 magnetických kostiček a 17 magnetick..
Magicube Dinosauři jsou nové magnetické kostičky od firmy Geo...
Geomag Magicube doprava
219Kč
Výlet letadlem, vlakem nebo snad kosmickou raketou? Stačí si vybrat. Obsahuje 4 magnetické kostičky a 6 tipů na skládání (3 kartičky). Určeno pro děti od 1,5 roku.Geomag je švýcarská konstrukční magnetická stavebnice, kterou v roce 1998vytvořil Cla..
Výlet letadlem, vlakem nebo snad kosmickou raketou? Stačí si ...
GEOMAG Magicube Mix zaměstnání + zvířata
410Kč
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ve 3D. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šestistran! Obsahuje 6 magnetických kostiček. Určeno pro děti od 1 roku.Geomag je švýcarská konstrukční ma..
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ...
GEOMAG Magicube Mix&Match Zvířata
194Kč
Děti si mohou poskládat svá nejoblíbenější zvířátka snadným spojováním a otáčením kostiček. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Obsahuje tři magnetické kostičky. Určeno pro děti od 1 roku.Geomag je..
Děti si mohou poskládat svá nejoblíbenější zvířátka snadným s...
GEOMAG Magicube Mix&Match Zvířata savany
159Kč
Děti si mohou poskládat různá zvířátka žijící v savaně, a to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček.Kostičky se vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojovánía otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kost..
Děti si mohou poskládat různá zvířátka žijící v savaně, a to ...
GEOMAG Magicube obojživelníci
410Kč
Magicube Obojživelníci jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!I okolo řeky teče zábava proudem. Potřebujete jen šest kostiček a zvířátkazačnou ožívat. Obsahuje 6 magnetických kostek a 4 tipy na skládání (2 kartičky). Určeno pro děti od 1,5 r..
Magicube Obojživelníci jsou nové magnetické kostičky od firmy...
GEOMAG Magicube polární zvířátka
436Kč
Magicube Polární zvířátka jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Dokonce i zvířátka na severním pólu objevila magnetickou přitažlivost Geomagu. A přitáhne určitě i vaše děti. Obsahuje 8 magnetických kostiček a 4 tipy na skládání (2 kartičky)..
Magicube Polární zvířátka jsou nové magnetické kostičky od fi...
GEOMAG Magicube princezny
725Kč
Magicube Princezny jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Nejen princezny, ale i víly nebo kouzelný jednorožec mohou vzniknout pomocí kouzelných klipů a magnetických kostiček. Obsahuje 11 magnetických kostiček a 24 klipů s princeznovskými mo..
Magicube Princezny jsou nové magnetické kostičky od firmy Geo...
GEOMAG Magicube roboti
590Kč
Magicube Roboti jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Robotí kamarádi pobaví kluky i holky. Záleží jen na vlastní fantazii, jakápříšerka obživne a stane se součástí dětského světa. Obsahuje 11 magnetických kostiček a 27 klipů s různými moti..
Magicube Roboti jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag...
GEOMAG Magicube SPORTY
195Kč
Děti si mohou poskládat své nejoblíbenější sportovce snadným spojováním aotáčením kostiček. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemněpřitahují ze všech šesti stran! Obsahuje tři magnetické kostičky. Určeno pro děti od 1 roku.Geomag je ..
Děti si mohou poskládat své nejoblíbenější sportovce snadným ...
GEOMAG Magicube ZAMĚSTNÁNÍ
195Kč
Děti se mohou snadným spojováním a otáčením kostiček stát policistou či zahradnicí. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahujíze všech šesti stran! Obsahuje 3 magnetické kostičky. Určeno pro děti od1 roku.Geomag je švýcarská k..
Děti se mohou snadným spojováním a otáčením kostiček stát pol...
GEOMAG Magicube Zvířata + práce + sport
559Kč
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ve 3D. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šestistran! Obsahuje 9 magnetických kostiček. Určeno pro děti od 1 roku.Balení obsahuje 9ks kostek s námět..
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)