Přihlásit seZaregistrovat se

MAGICUBE

GEOMAG - Magicube Volné kostky 27ks
949Kč
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kostek krásně drží v prostoru, stavění ve 3D!!!Geomag je švýcarská konstr..
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzáj...
GEOMAG - Magicube Volné kostky 64ks
2 049Kč
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kostek krásně drží v prostoru, stavění ve 3D!!!Obsahuje celkem 64 magneti..
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzáj...
GEOMAG - Maigicube Savana
165Kč
Děti si mohou poskládat různá zvířátka žijící v savaně, a to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček.Kostičky se vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojovánía otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kost..
Děti si mohou poskládat různá zvířátka žijící v savaně, a to ...
GEOMAG Magicube - Pro školky 24ks
726Kč
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Díky magnetkům uvnitř kostek krásně drží v prostoru, stavění ve 3D!!!Obsahuje celkem 64 magneti..
Díky speciální vnitřní konstrukci se magnetické kostičky vzáj...
GEOMAG Magicube ANIMALS - ZVÍŘATA
195Kč
Děti si mohou poskládat svá nejoblíbenější zvířátka snadným spojováním a otáčením kostiček. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šesti stran! Obsahuje tři magnetické kostičky. Určeno pro děti od 1 roku.Geomag je..
Děti si mohou poskládat svá nejoblíbenější zvířátka snadným s...
GEOMAG Magicube dinosauři
569Kč
Magicube Dinosauři jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Neuvěřitelná prehistorická zvířata ožívají díky speciálním magnetickým klipům. Stačí přiložit k magnetickým kostičkám a skládat k sobě. Obsahuje 7 magnetických kostiček a 17 magnetick..
Magicube Dinosauři jsou nové magnetické kostičky od firmy Geo...
Geomag Magicube doprava
218Kč
Výlet letadlem, vlakem nebo snad kosmickou raketou? Stačí si vybrat. Obsahuje 4 magnetické kostičky a 6 tipů na skládání (3 kartičky). Určeno pro děti od 1,5 roku.Geomag je švýcarská konstrukční magnetická stavebnice, kterou v roce 1998vytvořil Cla..
Výlet letadlem, vlakem nebo snad kosmickou raketou? Stačí si ...
GEOMAG Magicube hrady a domy
774Kč
Magicube Domy a hrady jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Největší z řady Magicube - postav fakt velký dům plný oken. Nebo hrad a zahraj si na rytíře! Obsahuje 16 magnetických kostiček a 62 magnetických klipů s různými motivy (okýnka, dve..
Magicube Domy a hrady jsou nové magnetické kostičky od firmy ...
GEOMAG Magicube Mix zaměstnání + zvířata
466Kč
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ve 3D. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šestistran! Obsahuje 6 magnetických kostiček. Určeno pro děti od 1 roku.Geomag je švýcarská konstrukční ma..
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ...
GEOMAG Magicube obojživelníci
409Kč
Magicube Obojživelníci jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!I okolo řeky teče zábava proudem. Potřebujete jen šest kostiček a zvířátkazačnou ožívat. Obsahuje 6 magnetických kostek a 4 tipy na skládání (2 kartičky). Určeno pro děti od 1,5 r..
Magicube Obojživelníci jsou nové magnetické kostičky od firmy...
GEOMAG Magicube polární zvířátka
463Kč
Magicube Polární zvířátka jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Dokonce i zvířátka na severním pólu objevila magnetickou přitažlivost Geomagu. A přitáhne určitě i vaše děti. Obsahuje 8 magnetických kostiček a 4 tipy na skládání (2 kartičky)..
Magicube Polární zvířátka jsou nové magnetické kostičky od fi...
GEOMAG Magicube princezny
725Kč
Magicube Princezny jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Nejen princezny, ale i víly nebo kouzelný jednorožec mohou vzniknout pomocí kouzelných klipů a magnetických kostiček. Obsahuje 11 magnetických kostiček a 24 klipů s princeznovskými mo..
Magicube Princezny jsou nové magnetické kostičky od firmy Geo...
GEOMAG Magicube roboti
589Kč
Magicube Roboti jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag!Robotí kamarádi pobaví kluky i holky. Záleží jen na vlastní fantazii, jakápříšerka obživne a stane se součástí dětského světa. Obsahuje 11 magnetických kostiček a 27 klipů s různými moti..
Magicube Roboti jsou nové magnetické kostičky od firmy Geomag...
GEOMAG Magicube SPORTY
249Kč
Děti si mohou poskládat své nejoblíbenější sportovce snadným spojováním aotáčením kostiček. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemněpřitahují ze všech šesti stran! Obsahuje tři magnetické kostičky. Určeno pro děti od 1 roku.Geomag je ..
Děti si mohou poskládat své nejoblíbenější sportovce snadným ...
GEOMAG Magicube ZAMĚSTNÁNÍ
249Kč
Děti se mohou snadným spojováním a otáčením kostiček stát policistou či zahradnicí. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahujíze všech šesti stran! Obsahuje 3 magnetické kostičky. Určeno pro děti od1 roku.Geomag je švýcarská k..
Děti se mohou snadným spojováním a otáčením kostiček stát pol...
GEOMAG Magicube Zvířata + práce + sport
559Kč
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ve 3D. Díky speciální vnitřní konstrukci se kostičky vzájemně přitahují ze všech šestistran! Obsahuje 9 magnetických kostiček. Určeno pro děti od 1 roku.Balení obsahuje 9ks kostek s námět..
Děti si mohou snadným spojováním a otáčením kostiček skládat ...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)