Přihlásit seZaregistrovat se

Malování, barvy a šablony

Kreslící šablony dopravní prostředky, lidé
48Kč
Kreslící šablony dopravní prostředky, lidé Kreslící šablonky s motivem dopravních prostředků a lidí. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu..
Kreslící šablony dopravní prostředky, lidé Kreslící šablonky ...
Lena Kreslící šablony (symboly, písmena)
48Kč
Lena Kreslící šablony (symboly, písmena) Kreslící šablonky s motivem písmenek a symbolů. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech ze..
Lena Kreslící šablony (symboly, písmena) Kreslící šablonky s ...
Lena Kreslící šablony Afrika, oceán
48Kč
Lena Kreslící šablony Afrika, oceán Kreslící šablonky s motivem Afriky a oceánu. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celéh..
Lena Kreslící šablony Afrika, oceán Kreslící šablonky s motiv...
Lena Kreslící šablony figurky a zábava
166Kč
Lena Kreslící šablony figurky a zábava Balení obsahuje 6 vzájemně kombinovatelných šablon. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Firma Lena si dává záležet, a..
Lena Kreslící šablony figurky a zábava Balení obsahuje 6 vzáj...
Lena Kreslící šablony koně, kočky
48Kč
Lena Kreslící šablony koně, kočky Kreslící šablonky s motivem koní a koček. Balení obsahuje 2x šablonku o velikosti 27x23cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého svě..
Lena Kreslící šablony koně, kočky Kreslící šablonky s motivem...
Lena Magnetická tabulka barevná 32 cm
197Kč
Lena Magnetická tabulka barevná 32 cm Plastová magická tabulka. Obsahuje tužku s kovovým hrotem, 2x razítko. Při kreslení tužkou s kovovým hrotem tabulka mění barvu kresleného obrázku. Jednouché zacházení. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se za..
Lena Magnetická tabulka barevná 32 cm Plastová magická tabulk...
Lena Magnetická tabulka barevná 41 cm
345Kč
Lena Magnetická tabulka barevná 41 cm Plastová magická tabulka. Obsahuje tužku s kovovým hrotem, 3x razítko. Při kreslení tužkou s kovovým hrotem tabulka mění barvu kresleného obrázku. Jednouché zacházení. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se za..
Lena Magnetická tabulka barevná 41 cm Plastová magická tabulk...
Petitcollage Jak nakreslit zvířátka
344Kč
Petitcollage Jak nakreslit zvířátka Návod, jak krok po kroku nakreslit zvířata všech velikostí, od tučňáků po lenochody. Tato zábavná hračka je zabalena v kovovém penálu se zipem a tak si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Obsahuje návod, kreslící po..
Petitcollage Jak nakreslit zvířátka Návod, jak krok po kroku ...
Petitcollage Návrhářská módní sada
344Kč
Míchejte a spojujte různé postavičky a vytvářejte tak své oblíbené kombinace. Použijte náčrtník a vytvořte svůj vlastní návrh. Tato magnetická hra je zabalena v kovovém penálu a tak si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Obsahuje 24 šablon, 1 magentic..
Míchejte a spojujte různé postavičky a vytvářejte tak své obl...
Petitcollage Vytvoř si příšerku
344Kč
Petitcollage Vytvoř si příšerku Vytvořte si předlohu a nakreslete příšerku. V balení naleznete 24 kartiček, z kterých si postavíte příšerku dle libosti a poté ji zkusíte nakreslit. Tato sada je uložena v magnetickém pouzdru a obsahuje 24 kartiček,..
Petitcollage Vytvoř si příšerku Vytvořte si předlohu a nakre...
Small Foot Malování na sklo fotorámečky květy 3D
203Kč
8 živých pestrých barev, promění sluneční paprsky v krásné světelné efekty! Zde si malý umělci mohou vytvořit obrázek květů a rámeček pomocí šablony. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěn..
8 živých pestrých barev, promění sluneční paprsky v krásné sv...
Small Foot Omalovánky sada na vymalování zvířátka
178Kč
Sada 3 ks. Každá sada obsahuje 4 různé roztomilé předkreslené obrázky (cca 28 x 22 cm) k vymalování vždy s 8 vodovými barvami a jedním štětcem. V každé sadě jsou jiné obrázky zvířátek, které jsou zobrazeny i jako barevná předloha. Hezký začátek pro..
Sada 3 ks. Každá sada obsahuje 4 různé roztomilé předkreslené...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)