Přihlásit seZaregistrovat se

Panenky

Lottie Finn na procházce
779Kč
Lottie Finn na procházce Lottie Panák inspirovaný Haydenem, 8 letým vesmírným nadšencem!Krásná sada inspirovaná malým chlapcem, který má vášeň pro vesmír a shodou okolností má poruchu autistického spektra.Rozmanité zastoupení je důležité i ve světě..
Lottie Finn na procházce Lottie Panák inspirovaný Haydenem, 8...
Lottie Finn s létajícím drakem
519Kč
Lottie Finn s létajícím drakem První a nejvíce prodávaný Lottie panák! Alternativní figurka Finna s letajícím drakem pro chlapce i děvčata.Finn byla naše první odpověď na hračky, které představují toxickou maskulinitu – zbraně, válka, násilí. Necít..
Lottie Finn s létajícím drakem První a nejvíce prodávaný Lott...
Lottie Panenka astroložka
649Kč
Lottie Panenka astroložka Speciální zlatá edicePanenka astroložka ze speciální zlaté edice ve spolupráci s ESA – Evropskou kosmickou agenturou. Na jejich webu pro děti www.esa.int/kids najdete informace, soutěže, hry i fotky. Panenka oblečená v tma..
Lottie Panenka astroložka Speciální zlatá edicePanenka astrol...
Lottie Panenka Autumn Leaves
519Kč
Lottie Panenka Autumn Leaves Autumn Leaves je panenka v podzimním stylu, perfektní parťačka pro psa bílga Biscuita. Má oblečeny nejkrásnější kousky – šik kabát, šálu, boty, manšestrovou sukni a pruhované legíny.Panenka pro děvčata i chlapce! Krásný..
Lottie Panenka Autumn Leaves Autumn Leaves je panenka v podzi...
Lottie Panenka baletka
519Kč
Lottie Panenka baletka Nová panenka perfektní pro začínající baletky!Hledáte hračky v baletním stylu pro Vaši vycházející hvězdu? Panenku baletku si obdarovaná či obdarovaný jistě zamiluje. Roztomilá baletka má oblečenou růžovou tutu sukni, a zavin..
Lottie Panenka baletka Nová panenka perfektní pro začínající ...
Lottie Panenka Baletka spring
519Kč
Lottie Panenka Baletka spring Začala se prodávat v roce 2012 a od té doby je bestsellerem. Lottie Baletka spring také vyhrála ocenění Oppenheim Toy Portfolio Platinum Best Toy Award. Je to rozkošná panenka baletka, kterou si zamiluje každý baletní ..
Lottie Panenka Baletka spring Začala se prodávat v roce 2012 ...
Lottie Panenka Be Kind
446Kč
Lottie Panenka Be Kind Víme, že když se děti opravdu poznají do hloubky a ze všech stran, jejich rozdílnost, empatie a porozumění se posune na novou úroveň – šikana už zde nebude mít místo.Hračky, které nechají děti použít jejich fantazii naplno ji..
Lottie Panenka Be Kind Víme, že když se děti opravdu poznají ...
Lottie Panenka Cool 4 School
446Kč
Lottie Panenka Cool 4 School Lottie se nemůže rozhodnout co je nejlepší na návratu do školy. To, že uvidí své přátele, naučí se nové věci nebo pozná své nové učitele?Věkově přiměřená panenka, která dětem zabrání v negativních myšlenkách o škole. Na..
Lottie Panenka Cool 4 School Lottie se nemůže rozhodnout co j...
Lottie Panenka družička
649Kč
Lottie Panenka družička Tato krásná panenka byla inspirována svatbou vévody a vévodkyně ze Sussexu v roce 2019.Skvělý dárek pro malé družičky, jistě jim vykouzlí úsměv na tváři, když zjistí, že půjde za družičku na Vaší svatbě! Hodí se také jako po..
Lottie Panenka družička Tato krásná panenka byla inspirována ...
Lottie Panenka hradní královna
446Kč
Lottie Panenka hradní královna Inspirováno dětmi. Děti si při hraní s Lottie vytvoří své vlastní světy, mohou se například převléci za členky královské rodiny...Panenka, s kterou děti mohou být samy sebou.Tělo panenky je vymodelováno podle proporců..
Lottie Panenka hradní královna Inspirováno dětmi. Děti si při...
Lottie Panenka hudební fanynka
519Kč
Lottie Panenka hudební fanynka Díky krásnému barevnému boxu (s rukojetí k jednoduchému přenosu) nepotřebuje tato panenka žádný další obal. Byla navržena v Irsku a také vyhrála ocenění za panenku s mnoha detaily, což je důležitého pro každého sběrat..
Lottie Panenka hudební fanynka Díky krásnému barevnému boxu (...
Lottie Panenka lesní víla
519Kč
Lottie Panenka lesní víla Tato roztomilá panenka má oblečen zeleno-fialový kostým víly, který se skládá ze sametového topu a tutu sukně, která má připomínat okvětní lístky. Na hlavě má čelenku s mašlí a celý outfit doplňují zlaté balerínky. Skvělý ..
Lottie Panenka lesní víla Tato roztomilá panenka má oblečen z...
Lottie Panenka malířka
519Kč
Lottie malířka oblečná do kalhot v tyrkysové barvě, růžovobílém pruhovaném triku, žlutého šátku, tyrkysových bot a malířské čepice. Součástí balení je malířský stojan s plátnem a malířskými potřebami. • Kloubová panenka, jednoduše připravená k in..
Lottie malířka oblečná do kalhot v tyrkysové barvě, růžovobíl...
Lottie Panenka Muddy Puddles
519Kč
Lottie Panenka Muddy Puddles Díky krásnému barevnému boxu (s rukojetí k jednoduchému přenosu) nepotřebuje tato panenka žádný další obal. Byla navržena v Irsku a také vyhrála ocenění za panenku s mnoha detaily, což je důležitého pro každého sběratel..
Lottie Panenka Muddy Puddles Díky krásnému barevnému boxu (s ...
Lottie Panenka muzikantka
779Kč
Lottie Panenka muzikantka Tato roztomilá panenka muzikantka má oblečenou džínovou bundu, pruhované šaty, červené legíny, tenisky. Hraje na akustickou kytaru a s sebou má také stojan na noty. Perfektní dárek pro mladé hudební nadšenkyně, budoucí muz..
Lottie Panenka muzikantka Tato roztomilá panenka muzikantka m...
Lottie Panenka oslavenkyně
519Kč
Lottie Panenka oslavenkyně Panenka oblečená v tričku s potiskem dortíku cupcake, stříbrné sukni, šedo-růžových pruhovaných kraťasech, stříbrných teniskách, na rameni má růžovou kabelku. V balení Tričko s potiskemStříbrná sukněŠedo-růžové kraťasyB..
Lottie Panenka oslavenkyně Panenka oblečená v tričku s potisk...
Lottie Panenka paleontoložka
649Kč
Lottie Panenka paleontoložka Díky krásnému barevnému boxu (s rukojetí k jednoduchému přenosu) nepotřebuje tato panenka žádný další obal. Byla navržena v Irsku a také vyhrála ocenění za panenku s mnoha detaily, což je důležitého pro každého sběratel..
Lottie Panenka paleontoložka Díky krásnému barevnému boxu (s ...
Lottie Panenka Pandora
519Kč
Lottie Panenka Pandora Panenka oblečená do béžového kabátku, růžového svetříku s kočičkou, kočičí čepičky, hnědých bot, sukénky a pruhovaných legínek. Kočičí brýle jsou skvělým doplňkem. Hlavní vlastnosti Kloubová panenka, jednoduše připravená k ..
Lottie Panenka Pandora Panenka oblečená do béžového kabátku, ...
Lottie Panenka plavkyně
649Kč
Lottie Panenka plavkyně Rozkošná přenosná párty u bazénu. Lottie plavkyně, její rukávky, nafukovací plameňák a ručník s kapucí. Hlavní vlastnosti Kloubová panenka s pohyblivými koleny, perfektní pro představivou hruPrémiové nylonové vlasy jsou he..
Lottie Panenka plavkyně Rozkošná přenosná párty u bazénu. Lot...
Lottie Panenka pravá hrdinka
557Kč
Lottie Panenka pravá hrdinka Inspirováno 12 letou Aoibheann Mangan a jejím úžasným příběhem, který inspiruje mnoho dívek k výběru STEM oborů – věda, matematika, inženýrství a technologie. Aoibheann se stala evropskou digitální dívkou roku, naučila ..
Lottie Panenka pravá hrdinka Inspirováno 12 letou Aoibheann M...
Lottie Panenka školačka
519Kč
Lottie Panenka školačka Lottie se nemůže rozhodnout co má nejradši na 1. září. To, že znovu uvidí své kamarády, že se naučí nové věci nebo se snad těší na svou paní učitelku Fionu? Paní učitelka Fiona podporuje Lottie a její spolužáky ve spolupráci..
Lottie Panenka školačka Lottie se nemůže rozhodnout co má nej...
Lottie Panenka Sněhová královna
519Kč
Lottie Panenka Sněhová královna Panenka oblečená v nádherných modrých šatech s sněhově bílými detaily, kožešinovým přehozem, modrými střevícemi, kabelkou a stříbrnou škraboškou.  Hlavní vlastnosti Kloubová panenka, jednoduše připravená k interakt..
Lottie Panenka Sněhová královna Panenka oblečená v nádherných...
Lottie Panenka sněhový den
557Kč
Lottie Panenka sněhový den Inspirováno dětmi. Tento rok se panenka Lottie vydala na expedici do Antarktidy, která cílí na zvětšení vlivu žen při rozhodování o věcech, které mají dopad na budoucnost planety.Tělo panenky je vymodelováno podle proporc..
Lottie Panenka sněhový den Inspirováno dětmi. Tento rok se pa...
Lottie Panenka Swan Lake
446Kč
Lottie Panenka Swan Lake Inspirováno dětmi. Vyberte panence oblečení pro její ranní sobotní představení Labutího jezera. Panenka, s kterou děti mohou být samy sebou.Tělo panenky je vymodelováno podle proporců 9 letých dívek (oproti dospělým ženám)...
Lottie Panenka Swan Lake Inspirováno dětmi. Vyberte panence o...
Lottie Panenka Walk in the Park
557Kč
Lottie Panenka Walk in the Park Lottie miluje podzim. Hlavně měnící se barvy listů na stromech. Je zabalená v měkké bundě, která přípomíná zajíčka, má oblečenou blůzu s motivem lišky, boty a džíny. Se svým pejskem objevují městský park a vesele šla..
Lottie Panenka Walk in the Park Lottie miluje podzim. Hlavně ...
Lottie Panenka žokejka s koněm
909Kč
Lottie Panenka žokejka s koněm Díky krásnému barevnému boxu (s rukojetí k jednoduchému přenosu) nepotřebuje tato panenka žádný další obal. Byla navržena v Irsku a také vyhrála ocenění za panenku s mnoha detaily, což je důležitého pro každého sběrat..
Lottie Panenka žokejka s koněm Díky krásnému barevnému boxu (...
Zobrazuji 1 až 26 z 26 (celkem stran 1)