Přihlásit seZaregistrovat se

Dětská divadla, loutkyRozšířené hledání

Bigjigs Toys Dřevěné divadlo s prstovými maňásky
287Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazní..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs by...
Bigjigs Toys Prstoví maňásci pohádkové postavičky
398Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem příběh se šťastným koncem.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své ..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem příběh se šťastným ko...
Bigjigs Toys Prstoví maňásci pohádkové postavičky z království
398Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselý příběh.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky p..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselý příběh.Cena...
Bigjigs Toys Prstoví maňásci sada Cirkusoví baviči
310Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselou scénu v cirkusu.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své vý..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselou scénu v cirku...
Bigjigs Toys Prstoví maňásci sada farma
310Kč
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselý příběh.Cena za sadu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prod..
Oživte milé postavičky a zahrajte dětem veselý příběh.Cena za...
Dědečkovo loutkové divadlo
3 977Kč
Dědečkovo loutkové divadloKouzelné  a překrásné celodřevěné loutkové divadlo, jehož kulisy jsou inspirované prostředím Moravskoslezského kraje, vám bude přinášet radost z pohádkových příběhů nebo pověstí po dlouhá léta. V dřevěné krabici naleznete ..
Dědečkovo loutkové divadloKouzelné  a překrásné celodřevěné l...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Červená Karkulka
328Kč
Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malované kulisy les-chaloupka. Děti si mohou odehrát klasickou pohádku pomocí dřevěných tyček a figurek s magnetem. Výrobek je nevhodný pro děti do 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy ..
Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malo...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Hrad
258Kč
Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky v a 5 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.         ..
Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tv...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Popelka
328Kč
Magnetické divadlo Popelka obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky v a 6 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 330 x 200 x 35 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je z..
Magnetické divadlo Popelka obsahuje podstavce, dvoje kulisy z...
Detoa Magnetické divadlio Perníková chaloupka
328Kč
Detoa Magnetické divadlio Perníková chaloupka         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky,..
Detoa Magnetické divadlio Perníková chaloupka         Tyto ...
Detoa Magnetické divadlo Krtek
331Kč
Magnetické divadlo Krtečka a jeho kamarádů obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky a 5 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávad..
Magnetické divadlo Krtečka a jeho kamarádů obsahuje podstavce...
Detoa Prstoví maňásci pohádkové postavičky
221Kč
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou pohádkových postaviček, hlavička je upevněna na látkovém tělíčku. Velikost figurky je cca 100 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny n..
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou pohádkových postaviček, ...
Detoa Prstoví maňásci Zvířátka
183Kč
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou zvířátek, která je upevněna na látkovém tělíčku. Velikost figurky je cca 100 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         ..
Prstoví maňásci s dřevěnou hlavičkou zvířátek, která je upevn...
Dřevěná loutka Babička
108Kč
Dřevěná loutka babičky ke knižnímu loutkovému divadlu. Velikost loutky s vodícím drátem 21 cm. Loutka má fialové tělíčko a ručně malovaný obličej. Každá loutka je originál. Loutku využijete např. v pohádce O Červené karkulce, může si však zahrát i..
Dřevěná loutka babičky ke knižnímu loutkovému divadlu. Veliko...
Dřevěná loutka Babička Anežka
207Kč
Do loutkového divadla patří určitě babička. Do jaké pohádky se vám bude hodit? Pokud neznáte pohádku O Budulínkovi nebo O Červené Karkulce, určitě si můžete zahrát příběh o své nejhodnější babičce. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícíh..
Do loutkového divadla patří určitě babička. Do jaké pohádky s...
Dřevěná loutka Bílá paní
207Kč
Kdo se to prochází po cimbuří hradu? Tajemná bílá paní! Vyberte si další loutku do vašeho loutkového divadla. Pro děti od 3 let. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má lo..
Kdo se to prochází po cimbuří hradu? Tajemná bílá paní! Vyber...
Dřevěná loutka Bystrozraký
207Kč
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Čaroděj Vilém
207Kč
V mnoha pohádkách je nezbytný zlý čaroděj. Co třeba pohádka O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Loutka do Gerlichova divadla je určena pro děti od 3 let. Náš Vilém však může být i moc hodný kouzelník. Vyzkoušejte si ho sami. Velikost loutky je díky..
V mnoha pohádkách je nezbytný zlý čaroděj. Co třeba pohádka O...
Dřevěná loutka Čert Bruno
207Kč
Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodněte sami ve svém příběhu. Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodněte sami ve svém příběhu. Fantazii se meze nekladou. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost l..
Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodnět...
Dřevěná loutka Červená Karkulka
207Kč
Krásná holčička v červených šatečkách může být jen Červená Karkulka. Co to asi nese v tašce přes rameno. Určitě něco moc dobrého pro babičku. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky ..
Krásná holčička v červených šatečkách může být jen Červená Ka...
Dřevěná loutka Dědeček Lojza
207Kč
Pokud neznáte pohádku o hodném dědečkovi, určitě si můžete zahrát příběh o tom vašem nejmilejším dědovi. Nebo si zahrajete pohádku O Budulínkovi? Nabízíme vám loutku dědečka Lojzy o velikosti 12 cm bez vodícího drátku. Vyrobenou pečlivě v naší chr..
Pokud neznáte pohádku o hodném dědečkovi, určitě si můžete za...
Dřevěná loutka Dlouhý
207Kč
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Drak tříhlavý
303Kč
Krásný tříhlavý drak z naší chráněné dílny, díky nitkám můžete pohybovat všemi hlavami! Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách, jak jinak by si princ zasloužil krásnou princeznu, kdyby ve sluji chyběl tříhlavý dr..
Krásný tříhlavý drak z naší chráněné dílny, díky nitkám můžet...
Dřevěná loutka holčička Maruška
207Kč
Aby nebloudil Jeníček po lese sám, máme pro něj sestřičku Marušku. Spolu cestu z perníkové chaloupky určitě zvládnou. Tak hodnou holčičku jako je Maruška určitě využijete i v jiných pohádkách. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drá..
Aby nebloudil Jeníček po lese sám, máme pro něj sestřičku Mar...
Dřevěná loutka Indián Netrefil
207Kč
Máte rádi příběhy plné indiánů, máme pro vás loutku indiána Netrefila. Je jen na vaší fantazii jak příběh plný napětí dopadne. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má loutk..
Máte rádi příběhy plné indiánů, máme pro vás loutku indiána N...
Dřevěná loutka Jelen
131Kč
Přinášíme vám loutku jelena, kterou využijete např. v pohádce O Smolíčkovi. Jedná se o dřevěnou loutku z kvalitní 1 cm silné překližky. Výška loutky 18,7 cm s vodícím drátem. Postavička je vysoká 9,5 cm a dlouhá 8,5 cm. Tato loutka byla vytvořen..
Přinášíme vám loutku jelena, kterou využijete např. v pohádce...
Dřevěná loutka Ježibaba Dorota
207Kč
Ať již v pohádce O perníkové chaloupce nebo malé čarodějnici, zlou ježibabu zapojíte do mnoha napínavých příběhů. Pro děti od 3 let. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má..
Ať již v pohádce O perníkové chaloupce nebo malé čarodějnici,...
Dřevěná loutka Kašpárek
207Kč
Veselý kašpárek zpestří dny na královském hradě, rozveselí smutnou princeznu, nebo dobře poradí králi. Loutka určená pro děti od 3 let. Náš kašpárek má velikost 12 cm bez vodícího drátku, díky nitkám má pohyblivé ruce. Česká společnost byla zalo..
Veselý kašpárek zpestří dny na královském hradě, rozveselí sm...
Dřevěná loutka Kluk Jeníček
207Kč
Do pohádky O perníkové chaloupce určitě potřebujete šikovného kluka. Kdo by lezl na strom a loupal perníček! Bude se vám hodit i do jiných pohádek a příběhů. Co třeba o vaší rodině či nedělním výletu? Probuďte svou fantazii.Nabízíme vám loutku o v..
Do pohádky O perníkové chaloupce určitě potřebujete šikovného...
Dřevěná loutka Kočička Eliška
207Kč
Krásná bílá kočička je jako stvořená do vyprávění O Pejskovi a Kočičce. Ať už je spolu necháte mýt podlahu nebo péct dort, určitě vám přinesou mnoho krásných chvil s loutkovým divadlem. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vy..
Krásná bílá kočička je jako stvořená do vyprávění O Pejskovi ...
Dřevěná loutka Král Ferdinand
207Kč
Bez krále by byl hrad prázdný.... Je to hodný moudrý král, nebo bude naopak zlý a neoblomný? Každopádně je náš král nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny. Ručně vyráběná ..
Bez krále by byl hrad prázdný.... Je to hodný moudrý král, ne...
Dřevěná loutka Královna Alžběta
207Kč
Oblečená do honosných šatů s královskou korunou, tak vypadá naše dobrá královna Alžběta. Nezbytná pro pohádkové příběhy o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost loutky: cca 12 cm bez vodícího drátku. Díky..
Oblečená do honosných šatů s královskou korunou, tak vypadá n...
Zobrazuji 1 až 32 z 94 (celkem stran 3)