Přihlásit seZaregistrovat se

Depa, nádraží, stavby

Bigjigs Rail Cihlové depo pro dva vláčky
303Kč
Dřevěné železniční depo pro 2 vláčky včetně vjezdové koleje.Kompaktní a dobře navržené depo má schopnost uložit až 2 vlaky. Skvělý doplněk dřevěné vláčkodráhy pokud máte v daném okamžiku přebytek vašich vláčků nebo pokud je jen potřebujete nechat o..
Dřevěné železniční depo pro 2 vláčky včetně vjezdové koleje.K...
Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků
1 212Kč
Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží pro 5 různých vlaků. Vše je malováno v jasných barvách. S dvířky a sudy na olej a mazivo lze pohybovat.Bigjigs Rail dřevěné vláčkodráhy a jejich př..
Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků Žádná železnice by ...
Bigjigs Rail Jeřáb se štěrkem
407Kč
Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně získaných přírodních materiálů.Odpovídá současným evropským bezpečno..
Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značk...
Bigjigs Rail Kontejnerové překladiště
482Kč
Toto překladiště zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěné nákladní auto s kontejnery, dřevěný jeřáb a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání nákladu z auta nebo vagónku na loď pomocí magnetického jeřáb..
Toto překladiště zvýší dětskou představivost a hraní si na re...
Bigjigs Rail Lví jeskyně sleva
290Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Anglická značka Bigji...
Bigjigs Rail Nádraží
666Kč
Bigjigs Rall Nádraží Závora není součástí výrobku. Tato nádražní stanice je ideálním doplňkem jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Stanice je laděná do světlých barev s krásnými detaily, což z ní dělá opravdu poutavý kousek.Součástí balení je vše dle obr..
Bigjigs Rall Nádraží Závora není součástí výrobku. Tato nádra...
Bigjigs Rail Nádraží Grand central station
1 925Kč
Obrovské nádraží k vláčkodráze se čtyřmi nástupišti, patrovým parkovištěm s nájezdem, výtahem a s věží s přistávací plochou pro vrtulník.Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rai..
Obrovské nádraží k vláčkodráze se čtyřmi nástupišti, patrovým...
Bigjigs Rail Nádraží nad cestou
554Kč
Bigjigs Rail Nádraží nad cestou Součástí balení je vše dle obrázku + 2 nájezdy na silnice obj.č. BJR104-2.Autodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat s vláčkodráhami Bigjigs. Vláčkodráhy Bigjigs je možno kombinovat se všemi ..
Bigjigs Rail Nádraží nad cestou Součástí balení je vše dle ob...
Bigjigs Rail Napáječka na vodu a mléko
358Kč
Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně získaných přírodních materiálů...
Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vlá...
Bigjigs Rail Stanice metra
656Kč
Na první kolej přijíždí souprava metra, prosíme, nepřekračujte žlutou čáru! Stanice metra je dřevěnou replikou ikonické londýnské zastávky metra, kde si cestující zakoupí lístky, projdou bránou a nastoupí do metra. Tato úžasná dřevěná hračka obsahu..
Na první kolej přijíždí souprava metra, prosíme, nepřekračujt...
Bigjigs Rail Trojité depo s vraty
581Kč
Bigjigs Rail Trojité depo s vraty Trojité depo je skvělý způsob jak parkovat vaše vláčky na konci dne. Chytré koleje v popředí umožňují vlakům vjet do třech různých směrů. Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značk..
Bigjigs Rail Trojité depo s vraty Trojité depo je skvělý způs...
Bigjigs Rail Uhelný dok s jeřábem
529Kč
Toto krásné přístaviště zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje nákladní loď, dřevěný jeřáb, vagónenk s uhlím a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání nákladu z vagónku na loď pomocí magnetického jeřábu. Hlav..
Toto krásné přístaviště zvýší dětskou představivost a hraní s...
Bigjigs Rail Uhelný důl s jeřábem
482Kč
Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěný vagónek, jeřáb a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání uhlí z důního vagónku na železnici pomocí magnetického jeřábu.  Hlavní v..
Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a...
Bigjigs Rail Velká průmyslová točna
635Kč
Velká průmyslová točna slouží ke změně jízdy vláčků dřevěné vláčkodráhy do celkem 6-ti různých směrů.Součástí balení je vše dle obrázku.  Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi další..
Velká průmyslová točna slouží ke změně jízdy vláčků dřevěné v...
Bigjigs Rail Velká průmyslová točna - poškozený obal
572Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Velká průmyslová točna slouží ke změně jízdy vláčků dřevěné vláčkodráhy do celkem 6-ti různých směrů. Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombino..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Velká průmyslová točna...
Bigjigs Rail Velký jeřáb žlutý
303Kč
Bigjigs Rail Velký jeřáb žlutý Železniční jeřáb, je nezbytným pomocníkem při překládce nebo nakládce zboží v každém železničním nákladovém nádraží. Magnet umístěný na konci, umožňuje překládat náklady i celé vagóny. Vláčkodráhy a doplňky Bigjigs Ra..
Bigjigs Rail Velký jeřáb žlutý Železniční jeřáb, je nezbytným...
Bigjigs Rail Velký jeřáb žlutý poškozený obal
272Kč
Poškozený obal výrobku. Nové zboží bez závad. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spok..
Poškozený obal výrobku. Nové zboží bez závad. Anglická znač...
Bigjigs Rail Venkovské nádraží
328Kč
Bigjigs Rail Venkovské nádraží Toto krásné a tradiční vesnické nádraží je ideální pro nástup a výstup cestujících! Laděné do světlých barev s efektivním designem je ideální pro použití s ​​jakoukoliv dřevěnou železnicí.Součástí balení je vše dle ob..
Bigjigs Rail Venkovské nádraží Toto krásné a tradiční vesnick...
Bigjigs Rail Větrný mlýn se zásobníkem na mouku
322Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouz..
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich přís...
Bigjigs Rail Věž s pískem
540Kč
Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně získaných přírodních materiálů.Odpovídá současným evropským bezpečno..
Hlavní vlastnosti: Vláčkodráhy a jejich příslušenství značk...
Bigjigs Rail Vlaková myčka
429Kč
Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Děti budou milovat jízdu vlaku přes toto zařízení! Myčka má otočné sloupy, takže můžete jednoduše nastavit, zda bude vláček jen projíždět nebo se bude dotýkat čistících závěsů.Sou..
Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčk...
Bigjigs Rail Vodárenská věž
396Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Hape Vláčkodráha nástupiště
604Kč
Nástupiště se vším co k němu patří. Je vybaveno světelnou signalizací, hodinami, vývěsní tabulí, signalizační budkou. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračk..
Nástupiště se vším co k němu patří. Je vybaveno světelnou sig...
Maxim Dřevěná zastávka
276Kč
Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části. Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hra..
Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími d...
Maxim Dřevěná zastávka se semaforem
323Kč
Zastávek není nikdy dost. Cestující jsou spokojení, pokud právě v jejich čtvrti je zastávka, na které mohou nastoupit do vlaků uhánějících do známých či neznámých míst. Semafor na této zastávce zajistí bezpečný provoz po kolejištích a cestující se ..
Zastávek není nikdy dost. Cestující jsou spokojení, pokud prá...
Maxim Dřevěné depo pro dvě lokomotivy
323Kč
Stylové depo nabízí zázemí dvěma mašinkám, které si v něm mohou dokonale odpočinout a nabrat síly před další dlouhou cestou. Každý má rád pocit, že někam patří a má se kam vracet. Stejně je to i u mašinek, které budou mít v tomhle depu příjemný poc..
Stylové depo nabízí zázemí dvěma mašinkám, které si v něm moh...
Maxim Dřevěné hlavní nádraží
489Kč
Krásné dřevěné velké hlavní nádraží od firmy Maxim! Nádraží je dvojkolejné a mezi kolejemi si mohou cestující odpočinout na lavičce.Vhodné pro děti od 3 let,balení obsahuje malé části. Velikost je 24 x 16 x 15 cm.Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kom..
Krásné dřevěné velké hlavní nádraží od firmy Maxim! Nádraží j...
Maxim Dřevěné malé depo
276Kč
Dokonce i dřevěné vláčky potřebují místo, pro pocit domova. Malé depo stanovuje v každé vláčkodráze místo k pobytu vláčků. Maxim přichází se zastřešeným dřevěným přístřeškem velkým pro dvě menší mašinky a výhybkou pro jednoduchý odjezd mašinek do p..
Dokonce i dřevěné vláčky potřebují místo, pro pocit domova. M...
Maxim Dřevěné nádraží s garáží a výtahem
1 058Kč
Garáž s výtahem, která zajistí hladké nadzemní parkování v centru velkých měst, kde by jinak auta zabírala velká parkoviště u obchodních, plaveckých, zábavních či sportovních center.Obsahuje: 4 auta, helikopteru a 3 figurkyVláčkodráhy a doplňky Max..
Garáž s výtahem, která zajistí hladké nadzemní parkování v ce...
Maxim Dřevěné střední depo s dveřmi
390Kč
Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí jim střechu nad hlavou. Tohle depo je na rozdíl od malého depa delší, vejdou se tam tedy i dvě větší mašinky, za kterými můžete zavřít dveře, veliká okna dávají možnost stále sledovat ma..
Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí...
Příslušenství vláčkodráhy - 3 dílný set k vláčkodráze
568Kč
3-dílná sada obsahuje depo (13 x 11 cm) s průhlednou střechou, nádrž na vodu (15 x 13 cm) se sklopným "jeřábem" a tunel ze dřeva a textilu (12 x max. 46 cm), který lze nastavit libovolným směrem. Set je vynikajícím doplňkem všech vláčkodráh.  Něm..
3-dílná sada obsahuje depo (13 x 11 cm) s průhlednou střechou...
Small Foot Čerpací stanice s příslušenstvím
829Kč
Zde je vše o službě s úsměvem! Autoservis a čerpací stanice vyrobená ze dřeva a pevných plastových dílů je vybavena myčkou, mechanikem, taxi, nářadím a zvedákem. Čerpací hadice jsou upevněny magnety a mohou být odstraněny z benzínového čerpadla ste..
Zde je vše o službě s úsměvem! Autoservis a čerpací stanice v...
Zobrazuji 1 až 32 z 42 (celkem stran 2)